Maar natuurlijk, en volgens mij heb ik ondertussen het verschil in benadering al twee keer uitgelegd. Als iemand een shotgun tegen je hoofd aanhoud, ga je er dan nog tegenin?quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:34 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Afgezien daarvan is mij de verklaring voor het verschil in benadering tussen de critici en de bommenlegger ontgaan of nog steeds niet duidelijk.
Wanneer ik jou beredenering doortrek vertellen beide groepen toch leugens?
Huldequote:Op woensdag 7 juni 2006 14:29 schreef Goed_Gek het volgende:
je kunt je ook een keer gaan afvragen waarom je in dat achterlijke geloof van je geloofd.
schud de indoctrinatie van je ouders en je omgeving van je af en leer zelf denken.
Er lopen nogal wat labiele geesten op deze planeet rondquote:Op woensdag 7 juni 2006 14:35 schreef Slayage het volgende:
En hoe verklaar je de bekeerlingen, die niet zijn geindoctrineerd, maar er zelf bewust voor kiezen?
groepsdruk, psyhische/sociale problemen, laag intellect, niet kunnen snappen dat de mens in zijn huidige staat nog niet alles kan verklaren.quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:35 schreef Slayage het volgende:
[..]
Zegt genoeg lijkt me Mutant, hier hoef je het echt niet voor te doen.
En hoe verklaar je de bekeerlingen, die niet zijn geindoctrineerd, maar er zelf bewust voor kiezen?
Goedzo, erkenning is de eerste stap.quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:44 schreef Bonobo11 het volgende:
Er lopen nogal wat labiele geesten op deze planeet rond
Wanneer er argumenten worden aangedragen om het gedrag van islamitische fundamentalistische militanten te verklaren is dat een ander uitgangspunt dan het ‘verdedigen’ van het geloof tegen critici die een aversie tegen geweld gestoeld vanuit een geloofsideologie hebben.quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:38 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Maar natuurlijk, en volgens mij heb ik ondertussen het verschil in benadering al twee keer uitgelegd. Als iemand een shotgun tegen je hoofd aanhoud, ga je er dan nog tegenin?
ja,quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:55 schreef Mutant01 het volgende:
Ja, de meerderheid in de wereld is labiel kennelijk. Over intellectuele posts gesproken.
Het begrip verdedigen bedoelde ik ruim, dat betekent dus dat de argumenten van de critici weerlegd moeten worden. Dat is verdedigen, en dat tevens hun leugens uit de lucht gehaalt worden, dat noem ik verdedigen. Verdedigen met woorden, er zijn echter mensen die hun theorie verdedigen doormiddel van wapens, en daar hebben fatsoenlijke moslims evenveel last van (zoniet meer). Echter het feit is dat die mensen de dood niet schuwen als middel, ieder rationeel mens wil niet sterven, dus dan ga je ook niet in tegen de mensen die je dood willen maken als je er iets over zegt. Het is eigenlijk heel simpel, "de Islam" bestaat niet, en dus bestaan "de moslims" ook niet.quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:59 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Wanneer er argumenten worden aangedragen om het gedrag van islamitische fundamentalistische militanten te verklaren is dat een ander uitgangspunt dan het ‘verdedigen’ van het geloof tegen critici die een aversie tegen geweld gestoeld vanuit een geloofsideologie hebben.
Daar kan je gewoon een mening over vormen zonder je geroepen te voelen je geloof te moeten ‘verdedigen’. Wanneer je je laat leiden door ‘de gun tegen je hoofd’ is dat ‘verdedigen’ van jouw geloof ook maar een farce.
Ja klopt want hier in Nederland zijn moslims zeker niet crimineler dan andere geloven/atheisten.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:09 schreef Goed_Gek het volgende:
ook altijd grappig is dat als je zegt dat moslims geweldadiger zijn en crimineler dan andere gelovigen/atheisten dat jullie hier moord en brand roepen om bronnen en bewijzen.
als je dan vraagt waar de bewijzen voor jullie achterlijke goden zijn dan wordt het stil
uhuh, net als de communistische gebieden, (ongelovigen), die zijn ook erg ontwikkeltquote:Op woensdag 7 juni 2006 15:06 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
ja,
ontwikkelde gebieden tref je ook vaak minste gelovigen aan of is er een proces van "athealisatie".
hoe achterlijker de mensen en hoe achtergestelder hoe geloviger en geweldadiger.
en ja moslims spannen de kroon.
moslims en turken vormen een veel grotere groep dan de eerste twee. en daarnaast word er ook geklaagd over voornamelijk antillianen alleen die snappen zelf ook wel dat ze een stel ongeregeld zijn en kruipen niet in een slachtofferrol.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:12 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja klopt want hier in Nederland zijn moslims zeker niet crimineler dan andere geloven/atheisten.
I mind you dat Antillianen op 1 staan en Surinamers op 2, pas dan komen de 2 grote moslimgroepen, de Marokkenen en Turken.![]()
Jij valt niet te combineren met westerse tolerantie.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:14 schreef Goed_Gek het volgende:
moslims en westerse samenleving valt niet te combineren.
oprotten dus
De enige echt ontwikkelde mens is volgens jouw redenering, dus iemand die God verwerpt. Prettig voor jou dat je dan behoort tot the lucky few (want hoeveel mensen zijn nou echt Atheist) in de wereld, die wel het licht heeft gezien.quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:50 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
groepsdruk, psyhische/sociale problemen, laag intellect, niet kunnen snappen dat de mens in zijn huidige staat nog niet alles kan verklaren.
en daarnaast hoeveel procent van de moslims (en andere gelovigen) is ooit bekeerd?
ik denk dat 95% van de gelovigen het van huis heeft mee gekregen.
alleen hebben ze vergeten om rond je 12e te vertellen dat het een sprookje is zoals de meeste? mensen wel doen met andere fictieve figuren als sinterklaas en de kerstman.
quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:16 schreef Mutant01 het volgende:
Ik ga mn koffers pakken hoor Goed_Gek.
Komt hier de aap uit de mouw?quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:14 schreef Goed_Gek het volgende:
moslims en westerse samenleving valt niet te combineren.
oprotten dus
Betreffende omschrijving is ook heel vaak van toepassing geweest op jou en je reacties, maar dat geeft wat mij betreft niets weg van jouw persoonlijkheid of een eventuele associatie met jouw achtergrondquote:Op woensdag 7 juni 2006 15:21 schreef -scorpione- het volgende:
Ik merk aan de moslims op dit forum dat ze kribbig worden en chagrijnig als je laat merken dat hun argumenten geen hout snijden. Dan krijg je posts zoals die van mutant over hoe ze in de hoek worden geduwd ondanks dat ze zo hun best doen, bla bla.
Waarom moet iedereen het er mee eens zijn dat de islam zo'n fantastisch geloof is? Waarom mag je niet de mening hebben dat er heel achterlijke elementen in zitten? Waarom ben je meteen een islambasher of een moslimhater als je eens een kritische noot plaatst?
Ik heb totaal geen problemen met moslims, kan heel prima met ze omgaan en in de dagelijkse omgang is er wat mij betreft geen verschil met andere mensen die in NL wonen (die gehaasde randstadter daar gelaten). Maar ga je hier op het forum in discussie dan kun je inhoudelijke geen discussie voeren, want er is geen moslim hier die ook maar een beetje ruimte laat voor meningsverandering. Dat is overigens niet heel verschillend met de christenen in dit land. Er valt dus praktisch geen eerlijke discussie te voeren en dat is jammer.
En die zijn?quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:23 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Betreffende omschrijving is ook heel vaak van toepassing geweest op jou en je reacties, maar dat geeft wat mij betreft niets weg van jouw persoonlijkheid of een eventuele associatie met jouw achtergrond
Oh please laat merken dat mijn argumenten geen hout snijden. Wat is dat nou weer voor onzin -scorpione-, wij geven tegenargumenten, daar kan je het mee eens zijn, of niet. En dat boeit mij ook helemaal niet of je het er wel of niet mee eens bent, maar ga hier nu niet staan blaten dat de argumenten geen hout snijden, want dat is echt geen sterk tegenargument. Je valt erg over het feit dat ik postte dat wat moslims ook doen, of dat nu positief of negatief is, niet uitmaakt voor het gross van de bevolking, die toch de media volgt. Geef dan een tegenargument in plaats van te zeiken over dat ik een zeikerd ben.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:21 schreef -scorpione- het volgende:
Ik merk aan de moslims op dit forum dat ze kribbig worden en chagrijnig als je laat merken dat hun argumenten geen hout snijden. Dan krijg je posts zoals die van mutant over hoe ze in de hoek worden geduwd ondanks dat ze zo hun best doen, bla bla.
Wie zegt dat? Waar staat dat?quote:Waarom moet iedereen het er mee eens zijn dat de islam zo'n fantastisch geloof is? Waarom mag je niet de mening hebben dat er heel achterlijke elementen in zitten? Waarom ben je meteen een islambasher of een moslimhater als je eens een kritische noot plaatst?
Het is gewoon onzin. Je komt blijkbaar gewoon niet met overtuigende argumenten, en dat is vervelend ja. Daar leg ik me ook gewoon bij neer, dat andere mensen het soms niet met mij eens zijn. Of dat zij ook totaal geen ruimte voor meningsverandering overlaten..quote:Ik heb totaal geen problemen met moslims, kan heel prima met ze omgaan en in de dagelijkse omgang is er wat mij betreft geen verschil met andere mensen die in NL wonen (die gehaasde randstadter daar gelaten). Maar ga je hier op het forum in discussie dan kun je inhoudelijke geen discussie voeren, want er is geen moslim hier die ook maar een beetje ruimte laat voor meningsverandering. Dat is overigens niet heel verschillend met de christenen in dit land. Er valt dus praktisch geen eerlijke discussie te voeren en dat is jammer.
Lees je reacties er op na dan.quote:
Je achtergrond is voor mij irrelevant, het gaat mij om actuele ontwikkelingen die de persoon beinvloeden waar ik mee omgang heb.quote:Je mag best met mij in discussie gaan hoor over mijn achtergrond.
Hoop dat je wat dingen bruikbaar acht, lees er nog even op na zou ik zeggen.quote:Je mag ook best aanrijkingen doen vanuit de islam die ik misschien bruikbaar acht in mijn leven. Ik heb er geen moeite mee mijn denkwijze aan te passen als ik denk dat het me goed doet. Dat laatste is echter wel een beetje een vereiste. Ik wil wel weten waarom iets zou toevoegen en met regels als je mag geen varkensvlees eten of je gaat een maandje vasten en propt je daarna vol met baklava en ander snoepgoed, daar kan ik gewoon niets mee. Als je nu laat zien dat het gezond zou zijn zou ik het kunnen overwegen.
Dat jij de leugens van critici anders vindt dan de leugens van bommenleggers kan ik nog bevatten. En de discrepantie tussen het 'verdedigen' (wat ik consequent tussen aanhalingstekens heb gezet, dus die uitleg daarover was volstrekt onnodig) van het geloof ten aanzien van critici en bommenleggers is zonneklaar. Alleen de reden van dat verschil te verklaren door te wijzen naar het spectrum van geweld en intimidatie door geloofsfanaten vind ik niet geloofwaardig, omdat een dreiging van die geloofsfanaten vanwege de aversie over hun gedrag via dit discussieforum njet bepaald reëel te noemen valt. De leugens van de geloofsfanaten zouden, om de schijn van hypocrisie tegen te gaan, met net zoveel verve 'bestreden''moeten worden als de argumenten van critici.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:08 schreef Mutant01 het volgende:
Het begrip verdedigen bedoelde ik ruim, dat betekent dus dat de argumenten van de critici weerlegd moeten worden. Dat is verdedigen, en dat tevens hun leugens uit de lucht gehaalt worden, dat noem ik verdedigen. Verdedigen met woorden, er zijn echter mensen die hun theorie verdedigen doormiddel van wapens, en daar hebben fatsoenlijke moslims evenveel last van (zoniet meer). Echter het feit is dat die mensen de dood niet schuwen als middel, ieder rationeel mens wil niet sterven, dus dan ga je ook niet in tegen de mensen die je dood willen maken als je er iets over zegt. Het is eigenlijk heel simpel, "de Islam" bestaat niet, en dus bestaan "de moslims" ook niet.
Ik heb moeite met de dubbele moraal binnen de moslimgemeenschap in algemene zin en de stelling islam is liefde, maar dat heb ik inmiddels al toegelicht.quote:Ik heb een tyfushekel aan bijvoorbeeld Ayaan Hirsi Megan, waarom denk jij dan, nou dat is heel simpel, ze haalt het gedachtegoed van extremisten aan als voorbeeld om mijn ideologie te bekritiseren, dat is leugenachtig en dom. En dat noemt zij dan de "zuivere islam". De islam die 1% van de moslims aanhangt is volgens haar kennelijk ook "mijn islam". Dat zorgt voor boosheid vanuit moslims die al tussen twee vuren zitten.
Voor iemand die niet eens in God gelooft is natuurlijk elke vorm van Godsverering niet te rijmen met (jouw vorm van) logica, maar dat is ook niet de bedoeling.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:27 schreef -scorpione- het volgende:
Ik wil wel weten waarom iets zou toevoegen en met regels als je mag geen varkensvlees eten of je gaat een maandje vasten en propt je daarna vol met baklava en ander snoepgoed, daar kan ik gewoon niets mee. Als je nu laat zien dat het gezond zou zijn zou ik het kunnen overwegen.
Welke dubbele moraal?quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:33 schreef damian5700 het volgende:
Ik heb moeite met de dubbele moraal binnen de moslimgemeenschap in algemene zin
Volgens mij is het nutteloos om dergelijke vragen te beantwoorden in een topic in NWS die over iets heel anders gaat. Waarom eten Chinezen honden, waarom plegen Japanners zelfmoord, waarom dragen Hollanders klompen, waarom is de wereld rond? Het zijn culturele en religieuze vraagstukken (behalve dat laatste natuurlijk), ik zie niet in wat die met jouw als persoon te maken hebben. Jij hebt er toch niet mee te maken?quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:35 schreef -scorpione- het volgende:
Fundamentele vragen die ik her en der al gepost heb hebben nog nooit tot antwoord geleid. Is bv de ramadan nu goed voor je of niet? beantwoord zo'n vraag nu eens. Wat is het nut van het niet eten van varkensvlees, maw wat is er mis met een stuk spek? Beantwoord nu eens. Waarom moeten dieren halal geslacht worden met een pin door de kop? Waarom als dat beter zou zijn voor het vlees doen de topkoks in Europa dat dan niet? Beantwoord nu eens.
Ik trek het in het extreme omdat je anders in de discussie nooit in de nuance terecht komt. Ik weet het, mensen uit andere culturen dan de NLse hebben hier nogal eens problemen mee, begrijp ik, maar we zijn hier en NL en er is niets mis mee om je dat te omarmen.
Heeft niets met geloof te maken. Je kunt best in god geloven maar de koran of de bijbel complete onzin vinden. Het geloof en de regels zijn eigenlijk twee totaal verschillende dingen. Als je in de koran en ahadith gelooft dan geloof eigenlijk niet in allah maar in zijn regels.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:35 schreef Slayage het volgende:
[..]
Voor iemand die niet eens in God gelooft is natuurlijk elke vorm van Godsverering niet te rijmen met (jouw vorm van) logica, maar dat is ook niet de bedoeling.
Het is inderdaad een zeer vreemde zin van Damian. De moslimgemeenschap in algemene zin, wat bedoelt hij daarmee, ook de terroristen die kennelijk een andere ideologie erop na houden dan de andere moslims? Dat is zijn dubbele moraal natuurlijk meteen uitgelegd.quote:
Als je in zijn regels gelooft, geloof je ook in de entiteit die het geschreven heeft.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:40 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Heeft niets met geloof te maken. Je kunt best in god geloven maar de koran of de bijbel complete onzin vinden. Het geloof en de regels zijn eigenlijk twee totaal verschillende dingen. Als je in de koran en ahadith gelooft dan geloof eigenlijk niet in allah maar in zijn regels.
Ik denk dat het toch een misvatting is ervan uit te gaan dat het gros van de bevolking haar mening uitsluitend vormt door hetgeen de media bericht geeft.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:29 schreef Mutant01 het volgende:
Oh please laat merken dat mijn argumenten geen hout snijden. Wat is dat nou weer voor onzin -scorpione-, wij geven tegenargumenten, daar kan je het mee eens zijn, of niet. En dat boeit mij ook helemaal niet of je het er wel of niet mee eens bent, maar ga hier nu niet staan blaten dat de argumenten geen hout snijden, want dat is echt geen sterk tegenargument. Je valt erg over het feit dat ik postte dat wat moslims ook doen, of dat nu positief of negatief is, niet uitmaakt voor het gross van de bevolking, die toch de media volgt. Geef dan een tegenargument in plaats van te zeiken over dat ik een zeikerd ben.
Je haalt doodgewone cultuur en een neergepende religie door elkaar. Er is dus wel degelijk een verschil. Cultuur wordt praktisch nooit opgeschreven als het geen religie betreft. Alleen in speciale gevallen als een grondwet waarin cultuur terugkomt. Maar een grondwet is aan verandering onderhevig als men dat nodig acht.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Volgens mij is het nutteloos om dergelijke vragen te beantwoorden in een topic in NWS die over iets heel anders gaat. Waarom eten Chinezen honden, waarom plegen Japanners zelfmoord, waarom dragen Hollanders klompen, waarom is de wereld rond? Het zijn culturele en religieuze vraagstukken (behalve dat laatste natuurlijk), ik zie niet in wat die met jouw als persoon te maken hebben. Jij hebt er toch niet mee te maken?
Dat is onderdeel van de cultuur, voor eigen groepen gelden andere regels dan voor buitenstaanders. Dat geldt voor broers, totale families, maar ook grotere groepen en de maatschappij. Daar is zelfs een Arabisch spreekwoord voor, maar dat weet ik even niet meer precies.quote:
Ik denk dat ik geen bron nodig heb om zoiets te staven. Waar haalt de bevolking haar informatie vandaan?quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:43 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik denk dat het toch een misvatting is ervan uit te gaan dat het gros van de bevolking haar mening uitsluitend vormt door hetgeen de media bericht geeft.
Wanneer dat werkelijk zo is kan je dat vast wel staven met een degelijke bron.
Leg effe uit.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:40 schreef -scorpione- het volgende:
Als je in de koran en ahadith gelooft dan geloof eigenlijk niet in allah maar in zijn regels.
Ik haal het bewust doorelkaar omdat ik alsnog niet begrijp wat het hiermee te maken heeft.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:43 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Je haalt doodgewone cultuur en een neergepende religie door elkaar. Er is dus wel degelijk een verschil. Cultuur wordt praktisch nooit opgeschreven als het geen religie betreft. Alleen in speciale gevallen als een grondwet waarin cultuur terugkomt. Maar een grondwet is aan verandering onderhevig als men dat nodig acht.
Ja, maar het is dan aan jou om te beslissen of jij ze ziet als moslim of niet. Je kan ook gewoon zeggen het zijn losbandige pubers die een pak slaag verdienen, waarbij religie er in eerste instantie helemaal niets mee te maken heeft.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:50 schreef damian5700 het volgende:
Ik probeerde te typen de dubbele moraal in de moslimgemeenschap niet in algemene zin, maar een bijvoorbeeld wat het voorbeeld dat ik eerder aanhaalde eerder over moslimjongeren die lekker los gaan in het weekend (met drank en vrouwen) en toch, volgens moslimprincipes, met een maagd trouwen. Is slechts een stereotypering en een enkel voorbeeld, maar dit wekt een kritische houding bij mij op.
Ergo, de verklaringen slik ik niet voor zoete koek.
Educatie, omgeving, opvoeding, media, etc.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik geen bron nodig heb om zoiets te staven. Waar haalt de bevolking haar informatie vandaan?
Als je het over dit soortgedragingen hebt verwerp ik die ook en wel sterker dan jij, omdat deze mensen lid van mijn gemeenschap zijn en ervoor zorgen, dat de Islam een slechte naam krijgt.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:50 schreef damian5700 het volgende:
Ik probeerde te typen de dubbele moraal in de moslimgemeenschap niet in algemene zin, maar een bijvoorbeeld wat het voorbeeld dat ik eerder aanhaalde eerder over moslimjongeren die lekker los gaan in het weekend (met drank en vrouwen) en toch, volgens moslimprincipes, met een maagd trouwen. Is slechts een stereotypering en een enkel voorbeeld, maar dit wekt een kritische houding bij mij op.
Ergo, de verklaringen slik ik niet voor zoete koek.
Ik ga voor anderen niet bepalen of zij moslim zijn of niet. Ik vind het überhaupt gek dat mensen menen te kunnen oordelen over anderen of zij wel of niet 'echte' gelovigen zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja, maar het is dan aan jou om te beslissen of jij ze ziet als moslim of niet. Je kan ook gewoon zeggen het zijn losbandige pubers die een pak slaag verdienen, waarbij religie er in eerste instantie helemaal niets mee te maken heeft.
Tuurlijk, dat zijn ook factoren, maar uiteindelijk hebben de Massamedia veel meer invloed op denkbeelden van mensen. Men neme de moord op de Belg (mp3) of de Irak-oorlog in het begin.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:51 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Educatie, omgeving, opvoeding, media, etc.
Het is anders dan een andere cultuur omdat het vaststaat. De koran wordt niet herschreven en Mo leeft niet meer. Dat is het probleem van de islam, de inertie.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik haal het bewust doorelkaar omdat ik alsnog niet begrijp wat het hiermee te maken heeft.
Ja, maar je schaart ze wel onder "de algemene moslimgemeenschap", dat begrijp ik dan niet.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:54 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik ga voor anderen niet bepalen of zij moslim zijn of niet. Ik vind het überhaupt gek dat mensen menen te kunnen oordelen over anderen of zij wel of niet 'echte' gelovigen zijn.
Laat dat Hetgeen doen waarin zijn geloven.
Nee, dat is geen probleem van de Islam. Dat is een probleem van de mens die er niet mee om kan gaan.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:54 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Het is anders dan een andere cultuur omdat het vaststaat. De koran wordt niet herschreven en Mo leeft niet meer. Dat is het probleem van de islam, de inertie.
De moslims dus, ook goed.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, dat is geen probleem van de Islam. Dat is een probleem van de mens die er niet mee om kan gaan.
Ik dacht bijvoorbeeld ook aan internet en daarmee is het lastig te duiden hoe groot de verschillende factoren afzonderlijk van elkaar zijn die uiteindelijk de mening van elk mede bepalen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Tuurlijk, dat zijn ook factoren, maar uiteindelijk hebben de Massamedia veel meer invloed op denkbeelden van mensen. Men neme de moord op de Belg (mp3) of de Irak-oorlog in het begin.
Internet, kranten en TV vallen onder massamediaquote:Op woensdag 7 juni 2006 15:58 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik dacht bijvoorbeeld ook aan internet en daarmee is het lastig te duiden hoe groot de verschillende factoren afzonderlijk van elkaar zijn die uiteindelijk de mening van elk mede bepalen.
Ik vind jouw conclusie te overhaast.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |