Hij hing oa in de kamer van m'n ex. Een Dell-gebruiker.quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:34 schreef Merkie het volgende:
Wat is er nou weer mis met een poster van New York?
Nu ben ik het zatquote:Op woensdag 7 juni 2006 19:40 schreef FLIPNEUS het volgende:
Waarom installeren switchers altijd meteen Firefox en Thunderbird? Probeer de native apps gewoon eerst. Firefox en Thunderbird zijn echt zo lelijk en niet-native op Mac OS X.
Zoals TC03 zegt, de standaardapplicaties. Okay, Safari kun je een kutbrowser vinden, maar gebruik dan gewoon Camino. Zelfde engine als Firefox, maar dan met een mooi Cocoa-laagje, in plaats van lelijke XUL-meuk. Bovendien integreert Camino een stuk beter met Mac OS X. Mail vind ik zelf echt de fijnste mailclient waar ik ooit mee heb gewerkt. VIrtuele folders icm. Spotlight isquote:Op woensdag 7 juni 2006 19:47 schreef lj_lightning het volgende:
[..]
Nu ben ik het zatzie het woord nu zo vaak...wat betekend dat 'native' toch?
![]()
kwijlquote:Op woensdag 7 juni 2006 18:38 schreef Q. het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Naast zn grote lelijk Windows-broer:
[afbeelding]
[afbeelding]
Mwah, Mail, ik wil sommige mails uit m'n inbox hebben en alleen in zo'n Smart Mailbox. Dat is onmogelijk?quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:53 schreef FLIPNEUS het volgende:
[..]
Zoals TC03 zegt, de standaardapplicaties. Okay, Safari kun je een kutbrowser vinden, maar gebruik dan gewoon Camino. Zelfde engine als Firefox, maar dan met een mooi Cocoa-laagje, in plaats van lelijke XUL-meuk. Bovendien integreert Camino een stuk beter met Mac OS X. Mail vind ik zelf echt de fijnste mailclient waar ik ooit mee heb gewerkt. VIrtuele folders icm. Spotlight is.
Iets kan nooit alleen in een smart mailbox staan, want dat is een virtuele mailbox. Maar je kunt natuurlijk wel gewoon een echte mailbox maken en een rule erbij maken die mail uit je inbox naar deze aparte mailbox verplaatst. Zo regel ik bv de mailinglists waar ik op zit; die mail hoef ik niet in m'n inbox, maar wel in de mailbox die hoort bij de list.quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:12 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Mwah, Mail, ik wil sommige mails uit m'n inbox hebben en alleen in zo'n Smart Mailbox. Dat is onmogelijk?
Laat je niet gek maken door al die IT'ers hier. Een native is een oorspronkelijke inwoner.quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:47 schreef lj_lightning het volgende:
[..]
Nu ben ik het zatzie het woord nu zo vaak...wat betekend dat 'native' toch?
![]()
Opstarten van de installatie DVD? (de c ingedrukt houden tijdens het opstarten)quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:32 schreef Biff-Tannen het volgende:
iemand een idee hoe ik dat kan omzeilen?
quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:52 schreef Tijn het volgende:
[..]
Opstarten van de installatie DVD? (de c ingedrukt houden tijdens het opstarten)
Voor mail gebruik ik wel gewoon Mail maar ik ben te gewend aan de plugins van FireFox. Ik heb het gewoon niet zo op Safari.quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:40 schreef FLIPNEUS het volgende:
Waarom installeren switchers altijd meteen Firefox en Thunderbird? Probeer de native apps gewoon eerst. Firefox en Thunderbird zijn echt zo lelijk en niet-native op Mac OS X.
Held!quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:49 schreef TC03 het volgende:
'Standaard'. Native resolutie: standaardresolutie bij een LCD monitor. Native programma's: standaard programma's bij een OS. Native speaker: iemand die een bepaalde taal als standaard spreekt.
Carbon Copy Cloner.quote:Op donderdag 8 juni 2006 01:25 schreef Mr.Noodle het volgende:
Iemand nog enigszins een idee wat voor software voor apple beschikbaar is dat hetzelfde doet als Norton Ghost?
oequote:Op woensdag 7 juni 2006 18:38 schreef Q. het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Naast zn grote lelijk Windows-broer:
[afbeelding]
[afbeelding]
De naam doet wat anders vermoeden..quote:
Zolang je 'm FAT geformatteerd houdt is er geen enkel probleem qua uitwisselen van data op de schijf, alleen kun je maar met 1 iTunes bibliotheek synchroniseren.quote:Op donderdag 8 juni 2006 02:00 schreef Mr.Noodle het volgende:
Gaat m'n iPod nu ook feilloos werken tussen Windows XP en Mac OS X? Volgens mij is die iPod FAT formatted, dus als ik data van Mac OS X naar de iPod wil schrijven gaat dat eventueel problemen opleveren?
Het zal vast wel werken.. maar hoe hebben ze dat probleem eigenlijk opgelost?
Of toch maar Bootcamp draaien..
Nah, dat is ook wel genoeg, ik denk niet dat alle muziek die ik heb op de MacBook zou passenquote:Op donderdag 8 juni 2006 02:09 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Zolang je 'm FAT geformatteerd houdt is er geen enkel probleem qua uitwisselen van data op de schijf, alleen kun je maar met 1 iTunes bibliotheek synchroniseren.
De pc is handig om achter te eten of koffie achter te drinken, dat durf ik achter mn MacBook niet, bang dat er iets mee gebeurt.quote:Op donderdag 8 juni 2006 01:43 schreef Beathoven het volgende:
[..]
oe
ik zou die PC daar nu maar snel uit het raam gooien
Pc weg, macbook in de plaats.. usb toetsenbord + muis erbij, monitor eraan.quote:Op donderdag 8 juni 2006 07:41 schreef Q. het volgende:
[..]
De pc is handig om achter te eten of koffie achter te drinken, dat durf ik achter mn MacBook niet, bang dat er iets mee gebeurt.![]()
Die PC is handig om als server/Download Unit te gebruiken. Trouwens hoe zit dat Magconnector als je op bed zit, valt ie niet bij het minst of geringste beweging uit je laptop Macbook?quote:Op donderdag 8 juni 2006 07:41 schreef Q. het volgende:
[..]
De pc is handig om achter te eten of koffie achter te drinken, dat durf ik achter mn MacBook niet, bang dat er iets mee gebeurt.![]()
Nee hoor, die zit goed vast. En in bed gebruik ik hem gewoon op de accu, geen zin om de hele powerdinges mee te slepen.quote:Op donderdag 8 juni 2006 18:07 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Die PC is handig om als server/Download Unit te gebruiken. Trouwens hoe zit dat Magconnector als je op bed zit, valt ie niet bij het minst of geringste beweging uit je laptop?
Ik zit er nu mee in de zon. Gaat prima, al zie ik mezelf wel een klein beetje.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:32 schreef skiczukie het volgende:
Iemand al in de zon gezeten met het apparaat? Lekker glossy .. of?
Even doorzeiken hoor.quote:Op donderdag 8 juni 2006 18:27 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik zit er nu mee in de zon. Gaat prima, al zie ik mezelf wel een klein beetje.
Okee dan.quote:Op donderdag 8 juni 2006 18:28 schreef Q. het volgende:
Volgens mij is mn MacBook kapot, hij wordt helemaal niet warm.
Hij wordt niet heet en de zon schijnt recht op mijn gezicht, maar er is geen enkel scherm waar je iets kan zien als de zon er recht op schijnt hoor.quote:Op donderdag 8 juni 2006 18:29 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Even doorzeiken hoor.Hoe staat de zon?
En wordt je Apple heet enzo?
Klinkt goed.quote:Op donderdag 8 juni 2006 18:31 schreef Q. het volgende:
[..]
Hij wordt niet heet en de zon schijnt recht op mijn gezicht, maar er is geen enkel scherm waar je iets kan zien als de zon er recht op schijnt hoor.
MacBook, matras op balkon, zon, biertje en iTunes: wat een leven!
Zijn de boxjes ook iTuneswaardig? Ik vind die in m'n iBookje altijd wat.. plasticjes klinken? (Hoewel je daar ook aan went als je er een tijdje muziek mee luistert..)quote:Op donderdag 8 juni 2006 18:31 schreef Q. het volgende:
[..]
Hij wordt niet heet en de zon schijnt recht op mijn gezicht, maar er is geen enkel scherm waar je iets kan zien als de zon er recht op schijnt hoor.
MacBook, matras op balkon, zon, biertje en iTunes: wat een leven!
quote:Op donderdag 8 juni 2006 18:28 schreef Q. het volgende:
Volgens mij is mn MacBook kapot, hij wordt helemaal niet warm.
idd.quote:Op donderdag 8 juni 2006 19:05 schreef Q. het volgende:
Goed genoeg iig voor achtergrondmuziek.
Hoera!!quote:Op donderdag 8 juni 2006 19:02 schreef Xilantof het volgende:
Ik vind de muziek uit de boxen best lekker klinken.
Tsjah, maar als ik aan het geluid van m'n iBookje kan wennen (en ik ga er maar van uit dat de boxjes van de MacBook óf even goed zijn óf beter) moet het daarmee ook goedkomen volgend jaar.quote:Op donderdag 8 juni 2006 19:43 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Let op: dat is een mening
Misschien ben ik wel heel snel tevreden![]()
Vast welquote:Op donderdag 8 juni 2006 20:05 schreef warrel het volgende:
[..]
Tsjah, maar als ik aan het geluid van m'n iBookje kan wennen (en ik ga er maar van uit dat de boxjes van de MacBook óf even goed zijn óf beter) moet het daarmee ook goedkomen volgend jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |