Vanavond weer op TV: Puberruil!!!
Maar dan een aparte jongerenversie ofzo. Vraag me af waarom dat nodig is maar goed. Morgen de gewone Puberruil.
De eerste aflevering belooft wel leuk te worden. Ik ga dan maar meteen allebei de versies kijken, als vergelijkend waren onderzoek.
Hier de tekst van de website van de KRO:
Aflevering 1: Bas en Jared
(kaaskop ruilt met suri)
Puberruil XL: woensdag 3 januari 2007, 20.30 uur (NED 3)
Puberruil regular: donderdag 4 januari, 21.20 uur (NED 1)
Bas kent geen buitenlanders en wil ze eigenlijk ook niet kennen: "Toen ik daar binnen kwam, dacht ik alleen maar: oh jee, nu zit ik bij die zwartjes."
![]()
En Jared heeft precies hetzelfde met dieren. "Ze stinken, schijten en zeiken. Als ik ze te lang zie, kan ik geen biefstuk meer eten."
Bas en Jared doen wat ze anders nooit hadden gedaan. Bas neemt een rap op met de vrienden van Jared, scoort hippe kleding in de stad en sport zich rot om fit te worden. Want Jared’s leven draait maar om één ding: doorbreken als de nieuwe Usher.
In Zevenhoven biedt het leven heel wat minder afwisseling. Daar staan de dieren op de boerderij centraal. Sterker nog: Bas krijgt geen zakgeld, hij krijgt dikbilkoeien. Schapen bijeen drijven, koeien melken, varkens voeren; de dieren bepalen van ’s morgens vroeg, heel vroeg, tot ’s avonds laat het leven van Bas. En nu dus dat van Jared. Op de enige dag dat hij er even tussenuit mag, kan hij lekker rollen door de modder tijdens poldersport. En daarna natuurlijk bier drinken met de andere boeren.