Verheagh lijkt me alles behalve een zekerheidje in de wedstrijden die ik gezien heb.quote:Op maandag 19 juni 2006 14:16 schreef Tyler..Durden het volgende:
Qua aankopen hoeven we denk ik ook weer niet zo bijster bang te zijn.
Ik heb niet het idee dat Streuer totaal geen hand meer zal hebben in transfers volgend seizoen.
En ik ben niet ontevreden over de laatste aankopen, zie Jünker, Swerts, Verheagh en nu Due.
En nu maar hopen dat we volgend jaar niet veel beroep hoeven doen op die kampioen beachsoccer.
Kan je tot nu toe in principe ook over Jünker zeggen.quote:Op maandag 19 juni 2006 14:19 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Verheagh lijkt me alles behalve een zekerheidje in de wedstrijden die ik gezien heb.
Vind hem best wisselvallig.
Junker doet waar hij voor gekomen is: scoren.quote:Op maandag 19 juni 2006 14:20 schreef Tyler..Durden het volgende:
[..]
Kan je tot nu toe in principe ook over Jünker zeggen.
Toch vind ik beide toch redelijk veel potentie hebben.
Ach dat waren er ook maar 2 of 3 die toevallig in de samenvatting zaten omdat ze fataal werdenquote:Op maandag 19 juni 2006 14:22 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Junker doet waar hij voor gekomen is: scoren.
Verhaegh niet: die maakt teveel foutjes vind ik.
Verhaegh wordt echt een hele goede voetballer voor Vitesse denk ik, hij is pas 22, maar heeft nu al het lef van een routinier. Bovendien lost hij veel dingen, net als Swerts en Jansen, heel goed verdedigend op. Bij jong oranje deed hij het ook goed, maar maakte hij inderdaad een erg grote blunder met die buitenspelval en in zijn eerste 2 wedstrijden voor Vitesse had ie trieste terugkopballen.quote:Op maandag 19 juni 2006 14:22 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Junker doet waar hij voor gekomen is: scoren.
Verhaegh niet: die maakt teveel foutjes vind ik.
Ok, dan heb ik waarschijnlijk te weinig van hem gezienquote:Op maandag 19 juni 2006 14:36 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Verhaegh wordt echt een hele goede voetballer voor Vitesse denk ik, hij is pas 22, maar heeft nu al het lef van een routinier. Bovendien lost hij veel dingen, net als Swerts en Jansen, heel goed verdedigend op. Bij jong oranje deed hij het ook goed, maar maakte hij inderdaad een erg grote blunder met die buitenspelval en in zijn eerste 2 wedstrijden voor Vitesse had ie trieste terugkopballen.
Maar over het algemeen is hij al heel ver vind ik!
quote:
Inderdaad, bovendien heeft hij een contract voor 1 seizoen.quote:Op maandag 19 juni 2006 16:01 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Die 'grap' over ontslagvergoeding begint mij nu al de keel uit te hangen.
quote:PERSBERICHT VITESSE
Aan de (sport)redactie
Arnhem, 19 juni 2006
Aad de Mos nieuwe trainer Vitesse
Vitesse heeft Aad de Mos aangesteld als trainer van Vitesse. De 59-jarige Hagenaar tekent voor 1 seizoen bij de Arnhemmers, met een optie voor nog één seizoen. De club was al enige tijd op zoek naar een trainer, nadat Edward Sturing eerder had aangegeven zijn nog één jaar doorlopende contract niet uit te dienen.
Algemeen directeur Paul van der Kraan is verheugd met de komst van De Mos:
“Ik ben zeer tevreden met deze trainer. We hebben vanaf het begin gezegd dat we een trainer van kaliber wilden aantrekken, met het aanstellen van Aad de Mos zijn we daar volgens mij bijzonder goed in geslaagd.”
Aad de Mos zelf ziet er naar uit om weer in eigen land aan het werk te gaan: “Ik wilde graag weer in eigen land aan de slag. Vitesse heeft duidelijk weer de weg omhoog ingeslagen na de moeizame periode in de afgelopen jaren. Met dit spelersmateriaal moet de club zeker bij de eerste negen kunnen eindigen. Daarnaast is de KNVB-beker een doel, want dat is de kortste weg naar Europa.”
De Mos was tot maart 2004 trainer van Al Hilal in Saoedi Arabië, waar hij sinds 2003 actief was. Het afgelopen seizoen was hij bondscoach van de Verenigde Arabische Emiraten.
De Mos was eerder actief als trainer bij o.m. KV Mechelen, Werder Bremen, PSV, Anderlecht en Ajax. Hij leidde Mechelen, Anderlecht en Ajax naar een landskampioenschap.
De kersverse trainer werd maandagmiddag gepresenteerd aan de media in Gelredome.
Op 5 juli, wanneer de selectie aan de voorbereiding op seizoen 2006-2007 begint zal De Mos voor het eerst voor de groep staan. Dick de Boer is aangetrokken als assistent. De Volendammer is o.a. actief geweest bij FC Utrecht (hoofd opleidingen) Volendam (trainer) en was afgelopen seizoen technisch adviseur van het nationale elftal van Zimbabwe. Pieter Huistra, assistent trainer, en Lambert Jager, keeperstrainer, complementeren de technische staf.
Nadere informatie voor de pers:
B.V. Vitesse, Jan Streuer
06-********
Dan wordt t nog lastig voor NACquote:Op maandag 19 juni 2006 16:12 schreef Erwtensoep het volgende:
Haha er was echt niemand meer over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |