dat bedoel ik.quote:Op donderdag 1 juni 2006 13:55 schreef ExtendedVersion het volgende:
Via tgv.com is het nu al 188 euro
Je moet serieus elke data afgaan welke je zou willen.kunnen. En hopen dat het order form aan het einde meewerkt. Je moet eens weten hoeveel mensen er nu boeken. Ja dan heb je kans dat het vol zit/niet werkt/net iemand je voor was/is.quote:
Ah. Ok.quote:Op donderdag 1 juni 2006 13:57 schreef ExtendedVersion het volgende:
[..]
Je moet serieus elke data afgaan welke je zou willen.kunnen. En hopen dat het order form aan het einde meewerkt. Je moet eens weten hoeveel mensen er nu boeken. Ja dan heb je kans dat het vol zit/niet werkt/net iemand je voor was/is.
Er zijn nog reizen te boeken voor 40 euro met zijn tweetjes, waarom neem je die duurdere dan?quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:08 schreef Hetser het volgende:
Ik kwam er via de sites ook niet uit.Toen ben ik naar het Internationaal Loket gegaan gewoon op het station, daar kun je ook gewoon boeken!
Nu ga ik begin augustus voor 70 euroos met zn tweeen naar Parijs!!
Welke data??quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:12 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Er zijn nog reizen te boeken voor 40 euro met zijn tweetjes, waarom neem je die duurdere dan?.
Ik vind dit een erg zwakke opmerking; naar mijn weten waren er 10.000 kaarten beschikbaar. Het is een kwestie van er op tijd bij zijn, en bij zo'n actie wéét je dat het storm gaat lopen. Dan moet je niet zeuren als je > 12 uur na het begin van de actie geen kaarten meer kunt boeken, lijkt me vrij normaal.quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:53 schreef -jos- het volgende:
Leuk hoor, overal adverteren dus iedereen denkt even makkelijk met ¤10,- naar Frankrijk te reizen zijn er maar een paar kaarten beschikbaar... Wat een neppe actie...
23 euro per nacht.quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:13 schreef Blinker het volgende:
Heeft iemand al een echt goedkoop hotel gevonden?
Neem een hotel dat iets meer aan de buitenkant ligt. Met de metro zit je er zoquote:Op donderdag 1 juni 2006 15:17 schreef NiteSpeed het volgende:
Ik vind die hotels wel erg duur trouwens in Parijs.
Als je met niet heel veel luxe tevreden bent:quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:17 schreef NiteSpeed het volgende:
Ik vind die hotels wel erg duur trouwens in Parijs.
Gewoon even zoeken via tgv.com.quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:15 schreef EdwardSeepers het volgende:
Zitten we dalijk met heel fok! in 1 hotel
Iemand die de data weet voor een reis van 40 euro of 70? (2 personen dus)
Ga jij nou eerst maar eens kaartjes boekenquote:Op donderdag 1 juni 2006 15:15 schreef EdwardSeepers het volgende:
Zitten we dalijk met heel fok! in 1 hotel
Iemand die de data weet voor een reis van 40 euro of 70? (2 personen dus)
Ja, maar ik zit nu data voor data in te vullen. Als iemand de data kent waarop het 40 kost; ik heb toch de hele vakantie vrij, de datum maakt dus niet echt uit.quote:
Iemand hierboven zei dat er nog steeds een reis van 40 euro is, maar de goedkoopste die ik vind is 40quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:28 schreef Elefes het volgende:
[..]
Ga jij nou eerst maar eens kaartjes boeken![]()
Ipv hier de hele tijd te bedelen kun je beter gewoon zoeken op de site van Thalys of Tgv.
Er zijn volgens mij nog genoeg kaarten beschikbaar, in ieder geval voor 25 euro per enkele reis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |