Die post was wel een dooddoener.quote:Op zaterdag 25 april 2009 22:59 schreef JanusAnus het volgende:
Al die mensen die zeiken over schelden met kankerIk heb het zelf, 2 weken geleden is de diagnose gesteld. Ik merkte in het begin dat mijn vrienden er niet meer mee scholden, maar ik doe het zelf ook nog gewoon en zij doen het nu ook weer. Ik zie dat gewoon los van elkaar.
quote:Op vrijdag 4 september 2009 21:31 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
Die post was wel een dooddoener.
Snappie?Kanker -> dood.
![]()
Wat loop je nou weer te kankeren dan? Mee kankeren of op kankeren is het moto hier.quote:Op vrijdag 4 september 2009 21:48 schreef Paul het volgende:
Oh wacht dit is weer zo'n topic van kijk eens hoe stoer ik ben om het woordje kanker te gebruiken !11!1
Was jouw computer niet naar de kanker?quote:Op vrijdag 4 september 2009 21:48 schreef Paul het volgende:
Oh wacht dit is weer zo'n topic van kijk eens hoe stoer ik ben om het woordje kanker te gebruiken !11!1
Serieus..wat voor kanker heb je dan?quote:Op zaterdag 25 april 2009 22:59 schreef JanusAnus het volgende:
Al die mensen die zeiken over schelden met kankerIk heb het zelf, 2 weken geleden is de diagnose gesteld. Ik merkte in het begin dat mijn vrienden er niet meer mee scholden, maar ik doe het zelf ook nog gewoon en zij doen het nu ook weer. Ik zie dat gewoon los van elkaar.
Ik vind het sowieso nergens op slaan dat die mensen die zeggen dat: "je niet weet hoe erg het is en er iemand van hun aan dood is gegaan en ze het niemand toewensen." dat ze daarna zeggen dat ze hopen dat je zelf aan kanker sterftquote:Op vrijdag 4 september 2009 23:51 schreef Tinkelteefje het volgende:
GODVERDEKANKER zeg, iedereen die loopt te miepen "wheeeeeeeeeeehhh ik ken die en die en hij en zij en zus en zo en die hebben allemaal kanker en dat is heus niet leuk!!! spot er maar mee tot je het zelf krijgt! hypocriieet!!!"
iedereen krijgt wel eens te maken met mensen in hun omgeving die kanker krijgen of er dood aan zijn gegaan, dus trek die zwarte kousen maar weer over je kop.
het allerlekkerste kankerwoord is kankerikea
![]()
![]()
Nee de videokaart was alleen kapot, dat was allesquote:Op vrijdag 4 september 2009 22:33 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Was jouw computer niet naar de kanker?
so truequote:Op vrijdag 4 september 2009 23:54 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ik vind het sowieso nergens op slaan dat die mensen die zeggen dat: "je niet weet hoe erg het is en er iemand van hun aan dood is gegaan en ze het niemand toewensen." dat ze daarna zeggen dat ze hopen dat je zelf aan kanker sterft
Dus jij achtervolgt mensen om te tellen hoevaak ze kanker zeggen, en attendeert ze dan wanneer ze te ver gaan oid? In elke zin kan dus niet.. Maar om de zin wel, of om de 2 zinnen? Of willekeurig, met een dagelijks gemiddelde van 37x kanker?quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:32 schreef Cumshooter het volgende:
Mee spotten vind ik een groot begrip voor als je een x kanker zegt
er zijn natuurlijk ook marokanen,negers,nepnegers in de bus die in elke zin kanker zeggen. fout bezig!
Je hebt ook mensen die een x kanker zeggen omdat hun knie verdraaid, niets mis mee vind ik persoonlijk.
het feit dan je kanker zegt heeft niets te maken met je tante die overleden is aan een kwaadaardig gezwel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |