Ik vind dat zelf ook lastig. Nou ja, voor mij is het dan ook weer makkelijk. Negen van de tien keer klikt het gewoon niet echt en voel ik geen noodzaak om haar te zien of zet ik het op de langebaan en dan maakt het allemaal niet uit (iemand kan in het echt veel leuker zijn ook).quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:51 schreef milagro het volgende:
[..]
Hm, ja, wat vind jij nu een redelijke 'wachttijd' ?
Het rare is dat ik zelf ook veel voorzichtiger ben met internetgedoe, dan wanneer ik iemand irl ontmoet, die ken je dan ook nauwelijks en toch spreek je er mee af.
Maar ja, denk ik dan, gevoelsmatig is dat anders, want die heb ik dan gezien meteen, meteen een indruk gekregen, die je op internet toch wat lastiger kan inschatten.
De andere partij, op internet, begrijpt die voorzichtigheid niet altijd en voelt zich dan afgescheept c.q. aan het lijntje gehouden.
Stel je "kent" iemand een maand , maar per saldo pas 6 keer gesproken, ja, dan ben ik nog niet toe aan ontmoeten bijvoorbeeld, uit voorzichtigheid vooral.
Is dat nu zo suf?
Okay, maar is 2 maanden te lang bijvoorbeeld dan al?quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:57 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vind dat zelf ook lastig. Nou ja, voor mij is het dan ook weer makkelijk. Negen van de tien keer klikt het gewoon niet echt en voel ik geen noodzaak om haar te zien of zet ik het op de langebaan en dan maakt het allemaal niet uit (iemand kan in het echt veel leuker zijn ook). Met iemand die ik zie zitten wil ik op zich wel snel afspreken om te voorkomen dat ikzelf al een heel beeld heb van hoe ze is. Het voorkomt ook het punt van gebrek aan spontaniteit, doordat je wat snel afspreekt is het nog spannend. Het ligt er gewoon aan hoe het klikt, hoe dicht je bij elkaar woont, wat de bedoeling van de 'date' isetc...
Als ik een meisje 2 maanden lang zo'n 3/.4 keer per week zou spreken en er komt geen afspraak (er ook vanuitgaande dat het niet vriendschappelijk is, zoals bijna alle contacten op mijn MSN), dan steek ik er geen energie meer in om eerlijk te zijn. Ik heb dan zoiets van 'voor haar is het geen prioriteit ergens in haar leven om mij te zien'... en dan ga ik er ook geen energie meer insteken.quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:04 schreef milagro het volgende:
[..]
Okay, maar is 2 maanden te lang bijvoorbeeld dan al?
Ik vind dat zelf wel, voor niet dagelijks kontakt op internet, toch wel een mooie 'wachttijd'.
Ik ken dat ja.quote:Zelf denk ik ook, als ik met iedereen die zich een keer heeft gemeld op MSN zou afspreken, zou het wel erg druk worden
Daar heb ik het natuurlijk ook over, je moet echt op onderwerpen klikken en dat moet dan verder gaan dan 'hoi alles goed? Ja met jou?' . Kan dat binnen 6 gesprekken? Dat ligt er maar aan hoe lang en intensief die gesprekken zijn, maar je kent iemand niet compleet. Echter, na 6 dates in het 'normale' leven ken je iemand ook nog niet compleet. Een spanning en angst voor het 'onbekende' is ook wel weer leuk.quote:Ik moet iemand echt leukleukleuk vinden, die klik voelen zoals jij dat noemt, voor ik zin heb om ermee af te spreken, en dat heeft bij mij echt even tijd nodig, dat bouw ik niet op in een gesprekje of 5,6 bij wijze van.
Ik heb eens een meisje meegemaakt die ik spontaan belde na een aantal lange msn-gesprekken (we hadden al een beetje gesmst). Toen nam ze de telefoon niet op, dus ik dacht dat ze niet bij dr mobiel was. Vervolgens bleek dat ze liever niet belde, want ze sprak dan liever niet met iemand die ze nog niet zo goed kende.quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:19 schreef milagro het volgende:
Okay duidelijk
Zijn er trouwens mensen die afspreken zonder dat er gebeld is over en weer?
Ik wil zelf eerst absoluut een stem horen, voor ik kan beslissen of iemand leukleukleuk is
wat ze pas doen als ze je echt zien.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:42 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Dat zou ook het beste zijn, ware het niet dat vrouwen (heel begrijpelijk) je willen 'leren kennen' voor ze meteen willen afspreken.
Ja precies, als het dichtbij is, en die persoon ook van dichtbij komt, okay, maar het wordt al enger als je ver weg "moet" naar een voor jou onbekende omgeving.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:37 schreef Liewec het volgende:
Gevoelsmatig is het wel te begrijpen... Ik denk dat de meesten (vooral meisjes) dat wel doen.
Alleen, volgens mij kan je makkelijk snel afspreken, als je het in een café doet dat niet al te ver van je woonplaats is. Je ziet vrij vlot of het wat kan worden, maar je bent tegelijk in een publieke gelegenheid met mensen, dus er kunnen geen echt gekke dingen gebeuren (even ervan uitgaande dat de persoon tegenover je niet helemaal knettergek is) en je kunt altijd vrij vlot nokken. Laat een vriendin na een uurtje bellen, zodat je kan faken dat je ineens weg moet
quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:19 schreef milagro het volgende:
Ik wil zelf eerst absoluut een stem horen, voor ik kan beslissen of iemand leukleukleuk is
Ja, Boequote:
Je selectieprocedure zuigt inderdaad.quote:Op donderdag 8 juni 2006 22:07 schreef -Nessa- het volgende:
ik heb een aantal dates gehad met gozers die ik via internet heb ontmoet, en ik ben vrijgezel
zegt dat genoeg????![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |