Ik maak ff een nieuwe album aan (Single), dan kunnen we nog een liedje recorden en dan bij die singel doen, en dan hebben we 2 liedjes en kunnen we de single gaan uitbrengen.quote:Record Contract with Longbeach Studios
Royalty: 60% of all Record Sales.
Discount: 100% on recordings in studios owned by Skunk Records.
Starts: 2006-04-11 Ends: 2007-04-30
Status: Signed
maar moet je ze niet ergens indienen, daarvoor?quote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:35 schreef daeri het volgende:
[..]
uh, niet, je moet wachten tot zaterdag geloof ik, of zondag, en dan worden de beste foto's gekozen... foto door iemand met heel veel sterretjes in motion photography dus..![]()
Mijne mijne mijnequote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:37 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik maak ff een nieuwe album aan (Single), dan kunnen we nog een liedje recorden en dan bij die singel doen, en dan hebben we 2 liedjes en kunnen we de single gaan uitbrengen.
Hoe zal die single heten en welk liedje gaan we nog meer recorden?
Wie dan? We moeten wel kwaliteit hebbenquote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:18 schreef maniack28 het volgende:
Misschien van die persoon die er nog was terwijl wij er ook warenAnyway.. we hebben toch een contract... kunnen we daarbij ook niet onze record uitbrengen?
Anyway.. doe maar God, put a smile on my face, die is het best gejammed en komt vaak als de beste song uit een optreden.quote:Record Contract with Longbeach Studios
Royalty: 60% of all Record Sales.
Discount: 100% on recordings in studios owned by Skunk Records.
Starts: 2006-04-11 Ends: 2007-04-30
Status: Signed
quote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:01 schreef DeHovenier het volgende:
Waarom was Darlene er niet?
[..]
Pleasant is toch goed?
Maar volgens mij ist wel een net nummer geworden. We kunnen in Finland nog een nummer opnemen, alleen dat kost dan wel geld (deze was gratis, aangezien t een studio van bjron was) Als we weer gratis willen opneme moeten we wachten tot LA, daar is zijn volgende studio..quote:Hi Max,
Sorry, ben opeens onderweg naar Helsinki.We reizen sinds kort met de tourbus ipv het vliegtuig,ik had daar effe niet aan gedacht,sorry.Als het geen goede opname wordt,kan je 'm altijd overnieuw doen in Helsinki.We moeten dan iig rekening houden met het schema van onze toerbus.
Groetjes,
Darlene
quote:Discography
Soep met ballen Single (2 tracks) Delete
1 Ze dacht dat ik gek was
gaat vanzelf is me verteldquote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:38 schreef Tokus het volgende:
[..]
maar moet je ze niet ergens indienen, daarvoor?
quote:Discography
Soep met ballen Single (2 tracks) Delete
1 Ze dacht dat ik gek was
2 God, put a smile on my face
Your fans are eagerly awaiting your new Single.
This record has been sent to your record company for release.
quote:You've been awarded 3 Experience Point(s).
Feli Max!quote:Celebrated my birthday.
quote:Oh bugger! Suffer Your Salvation's tourbus broke down and has to be towed. This will delay my journey with 10 hours.
quote:I lost track of Elsbeth Boom.
quote:Mother's Wishes New | Finished | Ignored
1. Receive a skill
Ignore - Info
It's nice to see that you're pursuing your dreams Elsbeth. Is there anything I can help you with? I was quite an artist in my days... Edith Piaff had nothing on me... All the young soldiers of the Great War swooned around me.
Please select which skill you wish your mother to teach you.
Basic Composing Learn
Basic Poetry Learn
African Music Learn
Blues Learn
Classical Learn
Country & Western Learn
Electronica Learn
Flamenco Music Learn
Heavy Metal Learn
Hip Hop Learn
Jazz Learn
Latin Music Learn
Modern Rock Learn
Pop Learn
Punk Rock Learn
Reggae Learn
Rhythm & Blues Learn
Rock Learn
World Music Learn
Basic Cat Walking Learn
Basic Dancing Learn
Basic Fashion Learn
Basic Make Up Learn
Basic Modelling Learn
Basic Showmanship Learn
na 7 x moet t toch wel n keer raak zijn?quote:09:20 Thomas Hollius and I had a above average time snuggling.
06:55 Thomas Hollius and I had a mediocre time snuggling.
03:06 Thomas Hollius and I had a decent time snuggling.
01:14 Thomas Hollius and I had a nice time snuggling.
00:21 Thomas Hollius and I snuck away for a five minute pleasant quickie.
23:16 Thomas Hollius and I snuck away for a five minute pleasant quickie.
23:16 Thomas Hollius and I had a nice time snuggling.
23:06 I am feeling kinda moody today.
als je nu een joke maakt tegen iemand gaat zn mood een stuk omhoogquote:Op dinsdag 30 mei 2006 09:38 schreef Venderwel het volgende:
Heb één ster voor basic comedy......maar wat kan ik daar mee??
kan wel..quote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:58 schreef Venderwel het volgende:
Kun je overal 5 sterren in halen?? Ik had namelijk begrepen dat je niet meer dan 3 sterren acoustic guitar ofzo kunt halen als je alle 5 sterren voor basic string instruments hebt.
zoww... 8x gewipt tijdens de ovulatie.. zou het iets opgeleverd hebben?quote:11:01 Thomas Hollius and I had a nice time snuggling.
Geen idee, maar ik wil er voor de zekerheid ook nog wel een keer overheen gaan.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:03 schreef daeri het volgende:
[..]
zoww... 8x gewipt tijdens de ovulatie.. zou het iets opgeleverd hebben?![]()
Waarschijnlijk is er geen internet daar, dus jullie zullen het zonder mij moeten doen voor 3 weekjesquote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:44 schreef DeHovenier het volgende:
Is dat zo?
Dan lijkt het me idd beter dat ik de band ga verlaten. Maar ik heb ook geluiden gehoord uit mn klas dat er wel internetcafe's zijn in Como. ff uitzoeken dan.
Mag niet, en tis te laat... ik wip maar met 1 iemandquote:Op dinsdag 30 mei 2006 11:13 schreef Venderwel het volgende:
[..]
Geen idee, maar ik wil er voor de zekerheid ook nog wel een keer overheen gaan.![]()
Ik heb zelfs 5 sterren play the bass guitar en 4 sterren basic string instruments, en nog maar 1 of 2 updates tot ster 5quote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:59 schreef daeri het volgende:
[..]
kan wel..mijn gitarist heeft 5 sterren basic string instruments, en 4 sterren play the electric guitar
Nee toch? Als hij mij/jou volgt dan volgt ie ons automatisch van wanneer hij het instelt, waar dan ook naar toe...Als hij ons dan gewoon volgt naar de liftplaats dan wordt hij ook opgepikt en vervoerd. Dan komt hij vanzelf in de volgende stad terecht, en vanaf daar kan hij ons weer volgen...quote:Op dinsdag 30 mei 2006 10:42 schreef maniack28 het volgende:
Trouwens.. ik zat te denken, jij bent straks 3 weken weg en van de week hadden we al last van dat "lost track of" gedoe.. dat is niet praktisch. Volgens de help kan je ook de band verlaten en hem over 3 weken weer joinen, die famedip die we daarvan krijgen is kleiner dan wanneer jij 8 of 9 optredens mist.
moet je ff in je diary kijken, en dan kijken wanneer je moody was, volgens mij is het volgende week pas raak bij jouquote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:55 schreef Sautor het volgende:
[..]
Overigens is t bij mij vanavond ook weer raak, of was t volgende week?
Volgende week dusquote:Op woensdag 24 mei 2006 15:47 schreef Sautor het volgende:
[..]
Wie willen er kinderen? Dan zijn jullie nu alweer te laat
T gebeurt bij mij altijd 's nachts, dus de volgende ochtend (lees 7 juni) moet t wel te doen zijn...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |