mwa...z'n broertje misschienquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:08 schreef cYbErTiM het volgende:
waar maak jij je druk over
nooit gerookt als puber?
Zoiets zou me dus echt niet afschrikken eigenlijk.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:10 schreef Ladylike het volgende:
laat hem foto's zien van kankergeinfecteerde longen...
idd makkelijk geld verdienen, afwas, kamer opruimen, geen kutklusjes meer.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:08 schreef Arjan het volgende:
chanteren
ik krijg er honger van, hmmmmmmmmm vleesquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:11 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Zoiets zou me dus echt niet afschrikken eigenlijk.
[afbeelding]
Het manneke is 13 jaar manquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:09 schreef MutedFaith het volgende:
Het staat eenieder in dit land vrij zelf te kiezen tussen wel of niet roken.
Het is geen heroïne ofzo..![]()
je bedoelt die 500 euro die hij nu met jou gaat delen?quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:14 schreef EricG het volgende:
[..]
Het manneke is 13 jaar man![]()
En als ik 't aan m'n ouders vertel loopt hij 500¤ mis die we van onze ouders zouden krijgen als we tot ons 18e niet zouden roken.![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:10 schreef Rnnz het volgende:
Probeer hem er van af te helpen.. Praat met sla 'm. En zeg niets tegen je ouders.
Ik doe dat niet. Ranzige shit. Kankerduur en voor je 't weet ben je verslaafd én het is slecht voor je. Nee bedankt.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:12 schreef Drumpie het volgende:
Ben zelf ook 13, heb het ook geprobeerd, maar wie doet dat niet
eerlijkheid boven allesquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:14 schreef EricG het volgende:
[..]
Het manneke is 13 jaar man![]()
En als ik 't aan m'n ouders vertel loopt hij 500¤ mis die we van onze ouders zouden krijgen als we tot ons 18e niet zouden roken.![]()
precies mijn gedachtequote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:15 schreef MrDrako het volgende:
[..]
je bedoelt die 500 euro die hij nu met jou gaat delen?![]()
Dat jij dat niet doet wil toch niet zeggen dat je broertje het niet zou mogen.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:15 schreef EricG het volgende:
[..]
Ik doe dat niet. Ranzige shit. Kankerduur en voor je 't weet ben je verslaafd én het is slecht voor je. Nee bedankt.![]()
Dat is pas chantage van je oudersquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:14 schreef EricG het volgende:
[..]
Het manneke is 13 jaar man![]()
En als ik 't aan m'n ouders vertel loopt hij 500¤ mis die we van onze ouders zouden krijgen als we tot ons 18e niet zouden roken.![]()
Dude.. Hij is 13 zeg gewoon hoe je er over denkt en dat je het niet aan je ouders verteld. laat hem gewoon experimenteren.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:07 schreef EricG het volgende:
. Wtf moet ik doen?
Enige juiste antwoordquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:08 schreef Arjan het volgende:
chanteren
Kerel, als jij je al kut gaat voelen omdat je broertje een sigaret heeft gerookt, staat je nog een zwaar leven te wachten.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:07 schreef EricG het volgende:
Dat dus. Hij is pas 13 jaar godverdomme.
En ik voel me d'r goed kut over.
wat nou NSB-er. Hij doet het toch zelf ?quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:16 schreef MutedFaith het volgende:
Het eventueel mislopen van die 500 euro door je broertje lijkt me dan een reden om het niet tegen je ouders te vertellen.
tenzij je zoeen NSB-er bent die erop kickt anderen te naaien.
Als de jongen 13 is, en regelmatig rookt, dan is dat zeker iets om je zorgen over te maken...quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:29 schreef Metal_Mart het volgende:
[..]
Kerel, als jij je al kut gaat voelen omdat je broertje een sigaret heeft gerookt, staat je nog een zwaar leven te wachten.
Vertel je ouders maar dat uit een onderzoek blijkt dat het stellen van een beloning voor niet-roken contraproductief werkt (echt waar). Het is immers logisch om aan te nemen dat iets waar je ouders zo op tegen zijn dat je omgekocht wordt om het te niet te doen, wel heel leuk moet zijn.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:14 schreef EricG het volgende:
[..]
En als ik 't aan m'n ouders vertel loopt hij 500¤ mis die we van onze ouders zouden krijgen als we tot ons 18e niet zouden roken.![]()
Ik denk dat als je er een paar keer met hem over praat je meer inzicht krijgt waarom hij rookt en dergelijke en dan kan je hem aansporen om er niet mee door te gaan.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:33 schreef EricG het volgende:
Ok, misschien til ik er een beetje te zwaar aan. Maar ik weet nog steeds niet hoe ik 't op zal gaan lossen.
quote:Hij is niet het type dat uit zichzelf gaat roken, hij zal wel opgestookt zijn door die achterlijke kutvriendjes van 'm.
Ik krijg er honger vanquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:11 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Zoiets zou me dus echt niet afschrikken eigenlijk.
[afbeelding]
haha idd zo denken alle ouders etc over hun kinderen etcquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:37 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
![]()
wedden dat de broers/zussen/ouders van die andere vriendjes hetzelfde zeggen over jouw achterlijke kutbroertje?![]()
Zou goed kunnen. Maar het zijn wel van die irritante kinderen met ADHD enzoquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:37 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
![]()
wedden dat de broers/zussen/ouders van die andere vriendjes hetzelfde zeggen over jouw achterlijke kutbroertje?![]()
Niet zo raar hoor, 13 is een goede leeftijd om te beginnen, stel je niet aan.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:14 schreef EricG het volgende:
[..]
Het manneke is 13 jaar man![]()
En als ik 't aan m'n ouders vertel loopt hij 500¤ mis die we van onze ouders zouden krijgen als we tot ons 18e niet zouden roken.![]()
enige juiste reactie op de opquote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:08 schreef Arjan het volgende:
chanteren
quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:52 schreef Mustard_Man het volgende:
laat hem heel old school 2 pakjes achter elkaar zonder pauze roken zodat hij er doodziek van word.
gewoon dikke pechquote:Op dinsdag 23 mei 2006 17:03 schreef oor het volgende:
best lullig voor de TS, die zich wel aan de regels moet houden voor zijn 500 euro, en zijn broertje rookt er gewoon lekker op los. en denkt pfff die 500e kunnen ze in hun reet douwe
Een goede leeftijd om te beginnen, wtf is dat nou voor een zin. Ik geef nog wel wat om m'n broertje en heb dus liever niet dat hij al op z'n dertiende begint met al z'n zakgeld uit te geven aan sigaretten, en kuchend over het voetbalveld rent.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:57 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Niet zo raar hoor, 13 is een goede leeftijd om te beginnen, stel je niet aan.
Je komt vast niet veel buiten, valt allemaal toch ook wel mee. Ik ben echt blij dat ik jou niet als broer heb zeg wat zou dat kloten zijn.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 17:05 schreef EricG het volgende:
[..]
Een goede leeftijd om te beginnen, wtf is dat nou voor een zin. Ik geef nog wel wat om m'n broertje en heb dus liever niet dat hij al op z'n dertiende begint met al z'n zakgeld uit te geven aan sigaretten, en kuchend over het voetbalveld rent.![]()
Mamááááá *insert broertjes naam* rookt dat mag niet héquote:Op dinsdag 23 mei 2006 17:11 schreef EricG het volgende:
Rokers zijn mietjes
Omg, maak je niet druk, zeur. Dat is over een paar jaar wel afgelopen, opa.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:07 schreef EricG het volgende:
Dat dus. Hij is pas 13 jaar godverdomme.
En ik voel me d'r goed kut over. Ik heb 't nog niet aan m'n ouders verteld (weet ook niet of ik dat wel moet doen) en ik weet ook niet of hij het vaker doet enz., maar ik vind 't ook wel zielig voor 'm. Hij is niet het type dat uit zichzelf gaat roken, hij zal wel opgestookt zijn door die achterlijke kutvriendjes van 'm.
Toen ik 'm betrapte rende 'ie hard weg terwijl hij z'n sigaret weg probeerte te moffelen. Nu een halfuur geleden en hij is nog steeds niet terug. Wtf moet ik doen?
Tyf op uit m'n topic als je niets beters weet te melden.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 17:12 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Mamááááá *insert broertjes naam* rookt dat mag niet hé.
Homo.
Mijn topicquote:Op dinsdag 23 mei 2006 17:15 schreef EricG het volgende:
[..]
Tyf op uit m'n topic als je niets beters weet te melden. [afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |