Nichten staat er niet eens bij.quote:Op maandag 22 mei 2006 13:10 schreef BB_Koning het volgende:
Hallo homo's, bruinwerkers, flikkers, gays, geļnverteerden, holtors, homofielen, poten, reetkevers, sodemieters, sodomietenVan Dale, wat een geweldig boek
![]()
Mail naar Van Dale en zeg dat ze een woord vergeten zijnquote:Op maandag 22 mei 2006 13:12 schreef Cairon het volgende:
rugridders
na een maand moet je al resultaat zienquote:Op maandag 22 mei 2006 13:23 schreef Cairon het volgende:
ik denk dat ik resultaat begin te zien van het sporten...
heb ik al gezegd dat ik vandaag ga sporten?
C'est fini.quote:Op maandag 22 mei 2006 13:26 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Gestuurd en ja, uiterste geheimhouding vereist![]()
Mallerd, ik had niks anders van je verwachtquote:Op maandag 22 mei 2006 13:32 schreef Cairon het volgende:
slechte survey BB
Ach, ik heb er toch plezier aan gehadquote:Op maandag 22 mei 2006 13:35 schreef BB_Koning het volgende:
Niet gemeen bedoeld, maar: Cairons survey telt niet mee omdat hij bi is en de survey van Erik telt niet mee omdat hij pas 17 is![]()
Doelgroep: 21-29
Maar het zijn dan ook echt gewoon leukere vragen dan van www.peil.nlquote:Op maandag 22 mei 2006 13:18 schreef BB_Koning het volgende:
Ik ben zo ontroerd, 2 mensen hebben gewoon de moeite gedaan om me nav mn survey terug te mailen om me succes te wensen en om te zeggen dat ze de enquete leuk vonden!![]()
ga weg, ik dacht dat hij maurice de hond heettequote:Op maandag 22 mei 2006 13:37 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Maar het zijn dan ook echt gewoon leukere vragen dan van www.peil.nl![]()
Zullen we je nu dan ook maar BB_D'hondt gaan noemen![]()
vreemd en mij stuurde je de survey zodat ik er over mee kon pratenquote:Op maandag 22 mei 2006 13:28 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
GedaanEn ook voor jou geldt: uiterste geheimhouding
![]()
Maar ook wij dan dan buiten mededeling meequote:Op maandag 22 mei 2006 14:00 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
vreemd en mij stuurde je de survey zodat ik er over mee kon praten![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |