ja vinnik ook (heb m zelfquote:Op maandag 22 mei 2006 19:18 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Dat sowieso
Vind nog steeds de witte lite > de zwarte lite trouwens
Ik weet hoe je je voeltquote:Op maandag 22 mei 2006 19:11 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
En in dezelfde stijl
eigelijk ben ik nu verplicht een Lite te halen..
Dit is een developer van Ubisoft.quote:PRINCE_NineOne1 posted:
--------------------------------------------------------------------------------
Psi
It's the same controls, I just believe they were a bit tighter as we were developing on the GC dev for, well, for a while.
I can assure you that we have plenty of time to refine, tighten, and ensure that the controls are solid.
In regards to the blood, there will be blood - just not in a grpahic way. I believe you can have blood spurt and then disappear and still receive a teen rating. Regardless of that point, the game is all about the controller and it's movements - not so much about the graphics.
-P911
Ik moest hier opeens denken aan Kill Bill 1, waarbij Uma Thurman al die Japannertjes afslacht met dat zwaard. Dan geeft het toch wel zo'n finishing touch zeg maar als er overal bloedspatten zitten, en ook zo af en toe op de camera. Dat ziet er wel vet uit vind ik en past bij de stijl van zo iets.quote:Op maandag 22 mei 2006 22:32 schreef alex4allofyou het volgende:
Red Steel krijgt gelukkig wel bloed in de game:
[..]
Dit is een developer van Ubisoft.
Niet dat ik zo'n bloeddorstig persoon ben, maar Red Steel zonder red stuff is toch n beetje triest.
Ik heb de PU t/m deel 1 gelezen.quote:Op maandag 22 mei 2006 17:22 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb de PU vanaf deel 1 gelezen
Pauperquote:Op maandag 22 mei 2006 23:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik zou die computer graag willen hebben, maar ik ga niet naar de tv wijzen met dat ding dat vind ik niks.
Schelden is nergens voor nodig hequote:
Jamaquote:Op maandag 22 mei 2006 23:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Schelden is nergens voor nodig he
Je wil dat ding graag hebben maar je wil niet op je tv wijzen? het hele idee van de Wii is juist dat je dat soort dingen doet. Jij zegt dus dat je een apparaat wil hebben wat doet wat jij eigelijk helemaal niet wil?quote:Op maandag 22 mei 2006 23:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik zou die computer graag willen hebben, maar ik ga niet naar de tv wijzen met dat ding dat vind ik niks.
(vind het wel grappig klinken; die computerquote:Op maandag 22 mei 2006 23:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik zou die computer graag willen hebben, maar ik ga niet naar de tv wijzen met dat ding dat vind ik niks.
Dat noemt men de PS2 generatie.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 00:06 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
(vind het wel grappig klinken; die computer)
3x moeten lezenquote:Op dinsdag 23 mei 2006 00:12 schreef moomoo het volgende:
als je de wii wil zonder wii besturing... warrom wil je de wii dan?
Dan koop je het nietquote:Op maandag 22 mei 2006 23:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik zou die computer graag willen hebben, maar ik ga niet naar de tv wijzen met dat ding dat vind ik niks.
Het was toch mogelijk om gewoon te spelen, of is dat echt verbannen door Nintendo?quote:
Volgens mij is er ook een gewone controller, voor de non-believersquote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:41 schreef Morthill het volgende:
[..]
Het was toch mogelijk om gewoon te spelen, of is dat echt verbannen door Nintendo?
Naja, het lijkt me af en toe wel lekker rustig. Ik moet sowieso nog zien of ik de Wii koop op de launchdate voor een paar techdemo'squote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:43 schreef Pheno het volgende:
[..]
Volgens mij is er ook een gewone controller, voor de non-believers
Alleen al voor Wii sports zou ik het kopen. Het lijkt me extreem grappig om in je huiskamer te tennissenquote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:44 schreef Morthill het volgende:
[..]
Naja, het lijkt me af en toe wel lekker rustig. Ik moet sowieso nog zien of ik de Wii koop op de launchdate voor een paar techdemo's
Daar zullen ze bij nintendo wel over nagedacht hebben, hoop ik voor ze. Ik mag aannemen dat het net zoiets werkt als donkey konga: het kan wel met een standaard controller, maar je mist alle fun!quote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:47 schreef disjfa het volgende:
Maar hoeveel spellen zullen er gemaakt worden voor de non nunchuk/wiimote. Ik bedoel leuk en aardig dat er zo`n extensie is maar als die 90% van de tijd niet ondersteund gaat worden dan heb je er nog steeds niets aan.
Dat bedoel ik dus met techdemo, als die game niet meer is dan beetje slaan nee bedankt. Ga ik wel Virtua Tennis spelen en anders even de baan op om echt een balletje te slaan. De reden is dat, hoe leuk echt slaan misschien zal zijn, het echt niet meer is dan dat. Een beetje slaan, dan ga ik liever voor een grote game met een fantastische carreer mode en een ultieme controller besturing, maar waarbij je dan niet zelf slaat.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:46 schreef Pheno het volgende:
[..]
Alleen al voor Wii sports zou ik het kopen. Het lijkt me extreem grappig om in je huiskamer te tennissen
Je vergeet zeldaquote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:49 schreef Morthill het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus met techdemo, als die game niet meer is dan beetje slaan nee bedankt. Ga ik wel Virtua Tennis spelen en anders even de baan op om echt een balletje te slaan. De reden is dat, hoe leuk echt slaan misschien zal zijn, het echt niet meer is dan dat. Een beetje slaan, dan ga ik liever voor een grote game met een fantastische carreer mode en een ultieme controller besturing, maar waarbij je dan niet zelf slaat.
Ik denk het niet. DOnkey konga heeft ondersteuning voor de algemene controler. Als de algemene controller al ondersteund word hoef je geen extra`s bij te maken voor 3rd party controllersquote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:49 schreef Pheno het volgende:
[..]
Daar zullen ze bij nintendo wel over nagedacht hebben, hoop ik voor ze. Ik mag aannemen dat het net zoiets werkt als donkey konga: het kan wel met een standaard controller, maar je mist alle fun!
1. The Legend of Zelda: Twilight Princessquote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:44 schreef Morthill het volgende:
[..]
Naja, het lijkt me af en toe wel lekker rustig. Ik moet sowieso nog zien of ik de Wii koop op de launchdate voor een paar techdemo's
Ik had daaronder ook al gereageerdquote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:53 schreef Pheno het volgende:
Nou ja, er zijn trouwens dan wel veel techdemo's. Gejat van pagina 1 van dit topic overigens
Tja, het ligt er maar net aan waar je van houdt. Red Steel hoor ik heel veel mensen noemen, maar dat is absoluut geen reden voor me, ik ben niet zo'n fps fanaat.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:57 schreef Morthill het volgende:
[..]
Ik had daaronder ook al gereageerd
Ik zou release alleen doen voor Metroid Prime 3 en Red Steel. Tenzij Zelda dus niet naar de NGC komt in Europa dan ook die.
Call of Duty 3 haal ik wel voor de Xbox 360 en aangezien WarioWare en Super Mario geen launchgames zijn hoef ik het daar ook niet voor te doen.
Ik verwacht eerder dat het 90% van alle games WEL wordt gebruikt dan vice versa.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:47 schreef disjfa het volgende:
Maar hoeveel spellen zullen er gemaakt worden voor de non nunchuk/wiimote. Ik bedoel leuk en aardig dat er zo`n extensie is maar als die 90% van de tijd niet ondersteund gaat worden dan heb je er nog steeds niets aan.
quote:Comic-Con International
Date: July 20-23, 2006
Location: San Deigo, USA
Chance for Wii News: Low
Chance for Wii Playable: High
Spaceworld 2006 (unconfirmed event)
Date: Month of August, 2006
Location: Tokyo, Japan
Chance for Wii News: Very High
Chance for Wii Playable: Very High
GC Games Convention
Date: August 24-27, 2006
Location: Leipzig, Germany
Chance for Wii News: Medium
Chance for Wii Playable: High
Tokyo Game Show 2006
Date: September 22-24, 2006
Location: Tokyo, Japan
Chance for Wii News: Very High
Chance for Wii Playable: Very High
GDC London
Date: October 3-4, 2006
Location: London, UK
Chance for Wii News: Low
Chance for Wii Playable: Medium
EA heeft gewoon een aparte studio ingericht voor Wii-games, dus hopenlijk komen de betere games ook bij hun vandaanquote:Op dinsdag 23 mei 2006 11:45 schreef disjfa het volgende:
Dat EA gewoon voor een retro (:P) controller games gaat maken dat lijkt me zowizo wel logisch alex.
Maw, wacht op de TGSquote:
Yech, van die PS2 generatie taal gaan m'n ogen bijna bloeden. Om te janken gewoonquote:Op dinsdag 23 mei 2006 11:32 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Ik verwacht eerder dat het 90% van alle games WEL wordt gebruikt dan vice versa.
Voor de doubters van de nieuwe controller en de games, Miyamoto zei op de E3 dat de eerste lichting games veelal standaard games werden met de Wiimote als vervanging van de oude controls. Maar dat de volgende generatie games gameplay verwezenlijken die onmogelijk op andere controllers gedaan kunnen worden en de Wii echt anders maakt.
In PS2 generatie taal:
De Wii-computer zal in het begin superrete coole shit hebben die de playstation en shit ook heeft maar met de aanwijstick, en later zal ie supervage shit laten zien die playstationcomputers niet hebben. De Wii kan misschien wel ownen nigga! De Wii is da shizzle!
Waar Nintendo normaal gesproken niet naartoe gaatquote:
Kromme zin is jij maakquote:Op dinsdag 23 mei 2006 13:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nadat de controller onthuld is op de TGS kun je er gewoon vanuit gaan dat Nintendo op de TGS gewoon betekent nieuwe info.
quote:Op dinsdag 23 mei 2006 13:03 schreef Phonebone het volgende:
[..]
Yech, van die PS2 generatie taal gaan m'n ogen bijna bloeden. Om te janken gewoon![]()
Maar ik denk dat je uiteindelijk gewoon een beetje hetzelfde patroon als bij de DS kan verwachten.
Er zullen vast een hoop titels komen waarbij de standaard besturing gewoon wordt vervangen door de nieuwe technologie (of niet eens) en waarbij het verder weinig spannends zal toevoegen (denk bijvoorbeeld aan een Nanostray of New SMB) en dat geeft ook niet, zolang ze maar leuk zijn. Er zijn echter op de DS ook al meer dan genoeg spellen, waar de technologie echt wat toevoegt en dingen mogelijk maakt die anders gewoon niet (of niet zo intuitief) te doen zouden zijn (denk aan Nintendogs, Trauma Centre, Lost in Blue, etc.)
Het is alleen te hopen dat EA's prestaties op de DS geen maatstaf zullen worden voor hun Wii projecten, want dan denk ik niet dat ik daar ooit geld aan uit hoef te gaan geven.![]()
Er zullen altijd developers blijven die het niet echt vatten, maar ik denk dat Nintendo de meeste wel goed heeft klaargestoomd met de DS.
Heb trouwens net nog een interview over de nieuwe Rayman zitten lezen. Die besturing lijkt me echt enorm lachen en de laatste vrijgegeven screenshots zijn dus schijnbaar van de Wii versie. Ik krijg er steeds meer zin in in ieder geval!![]()
Respect brother. Jeweettoch.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 11:32 schreef alex4allofyou het volgende:
In PS2 generatie taal:
De Wii-computer zal in het begin superrete coole shit hebben die de playstation en shit ook heeft maar met de aanwijstick, en later zal ie supervage shit laten zien die playstationcomputers niet hebben. De Wii kan misschien wel ownen nigga! De Wii is da shizzle!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |