doe ik ook heel regelmatigquote:Op maandag 22 mei 2006 12:54 schreef brighton het volgende:
Wel kaartjes meenemen uit Wijk bij Duurstede dan. Die hebben de Finnen vast nog niet
Of de postbode is nog niet geweest, of hij is al wel geweest maar had geen post. Ik ga maar uit van het eerste
Ik ook.quote:Op maandag 22 mei 2006 13:41 schreef Klonk het volgende:
ik heb lekker wel een kaartje
uit F-I-N-L-A-N-D![]()
Taggen is de oplossingquote:Op maandag 22 mei 2006 13:49 schreef Fannetje het volgende:
Mijn laatst ontvangen kaart dateert van 10 mei, da's al weer bijna twee weken geleden. 't Wordt wel weer tijd dus
Hoeveel plak je er dan op?quote:Op maandag 22 mei 2006 14:59 schreef brighton het volgende:
Heb allemaal oude guldenpostzegels gevonden. Leuk voor mij want nu hoef ik niet naar het postkantoor en ook leuk voor de ontvanger lijkt me
Ik reken de bedragen om met een Eurocalculator, twee van 80 is genoeg voor Europa Priority, een van 70 en een van 80 is genoeg voor Europa standaard. Zijn verschillende zegels van verschillende bedragen, dus is meestal even puzzelen. Met drie zegels is ook buiten Europa standaard wel te doenquote:Op maandag 22 mei 2006 15:10 schreef Vava het volgende:
[..]
Hoeveel plak je er dan op?
Ik had veel vandaag! 3 tradekaarten uit Iran, mijn koelkastmagneet en Moominlollies! Ik heb er net allemaal foto's van gemaakt, ga ze straks op mijn site zetten
Toevallig van Elina? Ik kreeg namelijk een kaartje van haar en ik was de vierde op rijquote:Op maandag 22 mei 2006 14:42 schreef _Boo_ het volgende:
En ook hier een kaartje uit F-I-N-L-A-N-D, tampere om precies te zijn![]()
De afzender schrijft "This is the 5th card I'm sending to the Netherlands in the past few days". Ze zijn ons waarschijnlijk net zo zat als wij hen.![]()
Kloptquote:Op maandag 22 mei 2006 16:11 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Toevallig van Elina? Ik kreeg namelijk een kaartje van haar en ik was de vierde op rij
ik NZ Bra en Can....quote:Op maandag 22 mei 2006 16:35 schreef Fannetje het volgende:
Van deze top 10 heb ik toch uit 4 van de 10 landen (nog) geen kaartjes ontvangen, nl. Duitsland, Portugal, Nieuw Zeeland en Australie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |