quote:Op zaterdag 20 mei 2006 14:43 schreef Love Mae King het volgende:
10 juni.
Bitterzoet.
Amsterdam.
1e verjaardag van Dans Le Rock.
Vanaf 22 uur.
5 euro entree.
Voor 00.00 uur met gratis goodiebag!
Live: About Paris en Melomanics
Dansende Rock en Rockende Dans.
Confetti en slingers.
Polaroids en roltoeters.
Een grote mayhem!
Tot zaterdag de 10e.
x Dans Le Rock
Ik weet eveneens niet of ik het ga reddenquote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:35 schreef lienelien het volgende:
[..]
Gossiej... Kan je gezellig vanavond jezelf vermaken op fok! samen met zieke MaJo![]()
pfff.. 'iedereen' gaat ineens niet meerquote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:44 schreef Asmodian het volgende:
[..]
Ik weet eveneens niet of ik het ga redden. ik herinnerde me dat ik allerlei verplichtingen heb vanavond en ik weet niet of ik me er uit kan wurmen. Ik zal even moeten kijken, maar waarschijnlijk niet
Tja, MaJo is kennelijk een trendsetster. Als ik niet ga, wens ik jullie in ieder geval heel veel plezier. Het wordt vast vet goedquote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:49 schreef lienelien het volgende:
[..]
pfff.. 'iedereen' gaat ineens niet meerLieke_K en ik wél!
![]()
![]()
omdat er vel te weinig plaatsen zijn waar je deze leuke muziek kan aanhorenquote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:57 schreef Fatality het volgende:
wat is er zo bijzonder aan Indie-uitgaan? naast de muziek waar ik niet op zou kunnen dansen.
Ik snap je punt, maar ik vind thuis, in de auto , bij concerten en op festivals voldoende eerlijk gezegd. Zo wordt het tenminste niet te massaal. Niet dat dat niet zou mogen, maar toch... Indie is juist leuk omdat het niet kapot gedraaid wordt op de radio.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:58 schreef lienelien het volgende:
[..]
omdat er vel te weinig plaatsen zijn waar je deze leuke muziek kan aanhoren![]()
inderdaad ja, maar Club Rascal is iig niet massaal hoorquote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:05 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ik snap je punt, maar ik vind thuis, in de auto , bij concerten en op festivals voldoende eerlijk gezegd. Zo wordt het tenminste niet te massaal. Niet dat dat niet zou mogen, maar toch... Indie is juist leuk omdat het niet kapot gedraaid wordt op de radio.![]()
*generalise* Ook zijn de mensen die naar een avond als Rascal komen over het algemeen gesproken een stuk cooler en relaxter dan de mensen die op een zaterdag naar een 'hippe' tent gaan */generalise*quote:Op zaterdag 20 mei 2006 20:14 schreef Skanqua het volgende:
Njah... waar wij 't over hebben is natuurlijk wel een beetje de "nep-indie" (lees OP) ik denk dat Franz Ferdinand, Kaiser Chiefs en zo nog een aantal zeker wel dansbaar zijn (mocht je gevoel voor ritme hebben, wat bij mij overigens totaal niet het geval is).
Verder ga ik liever uit met muziek om me heen die ik wel kan waarderen. Het is geen vereiste maar het maakt mijn avond wel aangenamer (een avond zonder Marco Borsato is heel fijn).
Oeh! en de Cul is heel relaxed!
quote:Op zaterdag 20 mei 2006 20:21 schreef Asmodian het volgende:
[..]
*generalise* Ook zijn de mensen die naar een avond als Rascal komen over het algemeen gesproken een stuk cooler en relaxter dan de mensen die op een zaterdag naar een 'hippe' tent gaan */generalise*
Kom je ook niet heel eventjes hoi zeggen? je staat toch op de gastenlijstquote:Op zaterdag 20 mei 2006 20:36 schreef MaJo het volgende:
[..]
Heel veel plezier vanavond Lienelien, laat even weten hoe het was!Vind het jammer dat ik er niet bij ben
Doe de groeten aan mijn grote held
Nope, ben bij mijn ouders, anders was ik wel eventjes langsgewipt (is toch om de hoekquote:Op zaterdag 20 mei 2006 22:00 schreef lienelien het volgende:
[..]
Kom je ook niet heel eventjes hoi zeggen? je staat toch op de gastenlijst![]()
Oja, ik vind ook dat er over het algemeen gesproken de mensen een stuk cooler en relaxter zijn dan de mensen die op een zaterdag naar een 'hippe' tent gaan![]()
Hoihoi MaJo! bedankt voor je gastenlijstplaatsen!quote:Op zaterdag 20 mei 2006 22:15 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nope, ben bij mijn ouders, anders was ik wel eventjes langsgewipt (is toch om de hoek)
Als je wil mag je gebruik maken van mijn gastenlijst plaats trouwens. Of ga je nog welk voor elven? Veel plezier in ieder geval!
Geen dankquote:Op zondag 21 mei 2006 05:15 schreef lienelien het volgende:
[..]
Hoihoi MaJo! bedankt voor je gastenlijstplaatsen!heel fijn
Morgen rest van het verslag, nu slapen!
Oja, Berc, jullie zijn schattig samen!![]()
![]()
je hebt gemist: leuke muziekjes, de twee meisjes die op de tafels dansen en fotogeil zijn gingen onderuit op de wc samen met hun fles jagermeister, cadeautjes (ik heb Steady, As She Goes van The Raconteurs), ons!, een hele schattige Berc+vriendje, taart! (ook echt rood met zwart), een héle blije James en Bx, ennum... een hele hoop gezelligheidquote:Op zondag 21 mei 2006 14:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
Geen dankIk wil weten hoe het was!
Heb ik veel gemist?
![]()
Oh en vertel over berc! Is dat op de foto je vriendje (of zit ik er nu helemaal naast)
quote:Op zondag 21 mei 2006 14:32 schreef lienelien het volgende:
[..]
je hebt gemist: leuke muziekjes, de twee meisjes die op de tafels dansen en fotogeil zijn gingen onderuit op de wc samen met hun fles jagermeister, cadeautjes (ik heb Steady, As She Goes van The Raconteurs), ons!, een hele schattige Berc+vriendje, taart! (ook echt rood met zwart), een héle blije James en Bx, ennum... een hele hoop gezelligheid![]()
je komt inderdaad wel in de buurt ja!quote:Op zondag 21 mei 2006 14:43 schreef MaJo het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik heb flink wat gemist
Laat me raden: Apply some pressure, Somebody told me, Hard to beat, I bet that you look good on the dancefloor, when the sun goes down, 7 nation army, smells like teen spirit, Take me out, Oh my God, Great Escape, Banquet, kom ik in de buurt?
En heeft hij nog iets van the Beatles gedraaid of doet hij dat echt alleen voor mij?
![]()
Ik ben trouwens blij dat ik er niet naast zat wat betreft berc (je opmerking "leuke jongen" gaf het weg)
Volgende keer ben ik zeker van de partij! Nog 27 dagen![]()
Herkende je hem niet aan zijn grote ogen?quote:Op zondag 21 mei 2006 14:59 schreef lienelien het volgende:
[..]
je komt inderdaad wel in de buurt ja!![]()
die opmerking deed het 'm idd![]()
Ik herkende Berc eigenlijk eerst niet, ik dacht dat 'ie langer haar had![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |