quote:Supported Hardware
The nv driver supports PCI and AGP video cards based on the following NVIDIA chips:
RIVA 128
NV3
RIVA TNT
NV4
RIVA TNT2
NV5
GeForce 256, QUADRO
NV10
GeForce2, QUADRO2
NV11 & NV15
GeForce3, QUADRO DCC
NV20
nForce, nForce2
NV1A, NV1F
GeForce4, QUADRO4
NV17, NV18, NV25, NV28
GeForce FX, QUADRO FX
NV30, NV31, NV34, NV35, NV36, NV37, NV38
GeForce 6XXX
NV40, NV41, NV43, NV44, NV45
GeForce 7XXX
G70
http://ubuntuforums.org/archive/index.php/t-10540.htmlquote:Op woensdag 31 mei 2006 17:52 schreef Oldbie het volgende:
Ik heb nu mijn USB printer (Canon i865) in mijn Linux PC gepropt. Helaas werkt hij niet zomaar. Ik zal nog het een en ander moeten doen ben ik bang......maar wat?
Het lijkt mij dat ik ook kan printen vanaf mijn windows pc maar dan zal ik ook het een en ander moeten doen ben ik bang.
Kunnen jullie goeroes mij een beetje op weg helpen?
Ik ben nu trouwens op zoek naar een wat degelijker pc zodat ik over kan stappen van xubuntu naar ubuntu. Ik heb toch het idee dat ik iets mis en ik heb er best lol in
Je hebt ook de legacy driver van nvidia, ik heb hier ook een onboard kaartje met nvidia chipset, de gewone driver werkte niet maar de legacy driver wel (incl hardware acceleratie).quote:Op donderdag 1 juni 2006 01:19 schreef Dubbeldrank het volgende:
Is er eigenlijk nog iets van OpenGL ondersteuning voor de NV5 GPU? Het betreft een onboard TNT2 kaartje, ik weet dat deze geen hardware T&L ondersteund. Vandaar dat de binary driver van nVidia niet gaat werken. Iemand een idee, ik las iets over Mesa, ik hoop dat iemand ervaring hiermee heeft i.c.m. (K)ubuntu.
Waar kan ik die precies vinden?quote:Op donderdag 1 juni 2006 11:15 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Je hebt ook de legacy driver van nvidia, ik heb hier ook een onboard kaartje met nvidia chipset, de gewone driver werkte niet maar de legacy driver wel (incl hardware acceleratie).
quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:04 schreef erikkll het volgende:
voor wie het weten wil:
het verplaatst alle bestanden die eindigen op *.pas en beginnen met a tot en met k naar de huidige directory!
1 |
sudo apt-get install nvidia-glx-legacyquote:
Dit werkt prima en toevallig ook xubuntuquote:Op donderdag 1 juni 2006 14:42 schreef dryfit het volgende:
[..]
sudo apt-get install nvidia-glx-legacy
These XFree86 4.x/X.Org binary drivers provide optimized hardware acceleration of OpenGL applications via a direct-rendering X Server and supports the TNT, TNT2, TNT Ultra, GeForce, and GeForce2 chipsets. AGP, TV-out and flat panel displays are also supported.
This is the 'legacy' driver for older chipsets. Unless your chipset is explicitly listed in the above paragraph, please use the nvidia-glx driver, which is much more up to date.
To enable the driver, run "sudo nvidia-glx-config enable"
Edit : oops ga ik er nu al vanuit dat iedereen ubuntu draait?![]()
IK weet waar je die hebt gevondenquote:Op donderdag 1 juni 2006 14:40 schreef Allochtoon het volgende:
[..]
[ code verwijderd ]
Gegarandeerde vastloper
Niemand die toevallig hier iets voor weet?quote:Op donderdag 1 juni 2006 16:04 schreef Shogo het volgende:
Ik hoop dat ik het begrijpbaar kan overbrengen maar ik probeer het zoveel mogelijk.
Ik ben een beetje aan het stoeien met Mandrake Linux, omdat ik dat op mijn school moet gebruiken. Ik maakte eerst gebruik van Mandrake 2005 en nu van 2006. Bij mandrake 2005 kon ik gemakkelijk DNS opties erin krijgen door bind te gebruiken dit installeerde ik via het commando 'urpmi bind' en daarna deed ik 'urpmi drakwizard' waarbij dus in het configuratiescherm een extra veld genaamd 'netwerkdiensten' verscheen en daarin stond dan de DNS wizard. Nu doe ik hetzelfde bij Mandrake 2006, maar daarbij krijg ik dus geen 'netwerkdiensten'. Het vreemde is dat bij anderen met dezelfde versie het wel werkt en die hebben het dus via dezelfde manier geinstalleerd... Iemand die weet hoe dit komt of dat er een andere manier is zodat ik een DNS kan aanmaken en Bind kan inschakelen. Overigens ook na een format zit ik met hetzelfde probleem.
Check eerst of het bios eerst naar de CD verwijst. Trek voor de zekerheid je stroom van je schijven af en kijk of hij de CD boot.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 12:19 schreef AntiHero het volgende:
Maar er valt niets te kiezen, gelijk na het laden van de harde schijven etc. staat er "Fout tijdens laden van besturingssysteem". Ik heb het idee dat ie niet eens kijkt of er een CD inzit, terwijl er wel staat dat 'ie de CDrom heeft gevonden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |