StarGazer, kun je me zo ongeveer globaal vertellen wat er allemaal op die dvd van seizoen 94/95 staat? De hele CL reeks en alle competitie wedstrijden? (samenvattingen uiteraard)quote:
CL reeks, competitiewedstrijden --> allemaal. De CL reeks heb ik nog niet bekeken, alleen de competitie. Wedstrijden tegen Feyenoord (3-0, 4-1 en de 5-0 in de kuip) en psv (1-0 en de 4-1 in eindhoven) zijn uitgebreider, de rest korter. Verder de hele finale, huldigingen, wereldbeker...quote:Op donderdag 18 mei 2006 21:55 schreef Steve.Porter het volgende:
[..]
StarGazer, kun je me zo ongeveer globaal vertellen wat er allemaal op die dvd van seizoen 94/95 staat? De hele CL reeks en alle competitie wedstrijden? (samenvattingen uiteraard)
18,99quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:18 schreef Steve.Porter het volgende:
super100% zeker halen dus
20 euro bij de media markt?
Vanwaar dit ineensquote:Op donderdag 18 mei 2006 21:39 schreef Nashje het volgende:
Lijkt me een goed plan om Rafinha snel op te halen bij Schalke.
Schalke wordt misschien failliet verklaard.quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:24 schreef jna het volgende:
[..]
Vanwaar dit ineens![]()
Overigens wel een zeer goed idee![]()
Onhaalbaar.quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:24 schreef jna het volgende:
[..]
Vanwaar dit ineens![]()
Overigens wel een zeer goed idee![]()
Ga dan voor Aguero op huurbasis, aangezien die straks Rosicky voor zich moet dulden bij Atlético Madridquote:
Dan zou ik even met de zaakwaarnemer van Ronaldinho gaan bellen.quote:
Rafinha en Aguero vergelijken? Twee totaal verschillende spelers?quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:45 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ga dan voor Aguero op huurbasis, aangezien die straks Rosicky voor zich moet dulden bij Atlético Madrid.
Die gaat blindelings met ten Cate meequote:Op donderdag 18 mei 2006 22:48 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dan zou ik even met de zaakwaarnemer van Ronaldinho gaan bellen.
Op basis van haalbaarheidquote:Op donderdag 18 mei 2006 22:54 schreef Nashje het volgende:
[..]
Rafinha en Aguero vergelijken? Twee totaal verschillende spelers?
Leer 'ns smileys lezenquote:Op donderdag 18 mei 2006 23:05 schreef Mr.Mills het volgende:
Rafinha is onhaalbaar. Zelfs al zou Schalke failliet gaan.
1) Salaris
2) Andere grote clubs.
quote:18/5/2006 - 'Monaco nu ook in de race voor Trabelsi'
(Gepost door RvN)
Volgens Franse media zou Hatem Trabelsi ver zijn in de besprekingen met Paris Saint Germain over een transfer. Monaco zou zich echter nadrukkelijk in de race hebben gevoegd om de handtekening van de rechtsback van Ajax nadat het naar verluidt een financieel veel betere aanbieding zou hebben gedaan in vergelijking tot de aanbieding van Paris Saint Germain.
Zelf houdt Trabelsi zich ondanks de geruchten die regelmatig de kop opsteken, nog steeds stil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |