idd, maar das weer te langquote:Op dinsdag 16 mei 2006 12:26 schreef remcov het volgende:
Zat er geen goeie quote in dat stukje dat Henderson dat ie meer vertrouwde op Jack's woord dan een immuniteitsverklaring
dat vroeg ik me ook af jaquote:Op dinsdag 16 mei 2006 12:52 schreef Richardfun het volgende:
Dat was iets van "and I know what your word is worth to you" zoiets...
Prison Break finale was bagger, laten we hopen dat 24 beter wordt. Ik hoop echt op een showdown tussen Logan en Jack, zou vet zijn.
Vond het trouwens wel vreemd dat Miles zomaar weg mocht lopen. Konden ze hem niet vast zetten voor 'obstruction of justice' of zo? Jack heeft em bij lange na niet genoeg pijn gedaan IMO...
gsm signaal peilenquote:Op dinsdag 16 mei 2006 13:11 schreef Bellator het volgende:
Eerste 30 minuten waren gaar, daarna ging het los. Scenes tussen Jack en Henderson waren geweldig. Je voelde de spanning tussen hunnie.'Bruggetje' naar deze nieuwe attack was erg slap, maar gezien de cliffhanger moet de season finale wel tof worden!
Snap alleen niet hoe ze dat aan dat adres kwamen waar Henderson in z'n eentje heen ging.
9 tekens te lang helaasquote:Nieuwe TT lijkt me duidelijk. "I don't want another reason to put a bullet in your head"
maar waarom geen gasgranaat gebruiken ofzo? ik zou die cannister op Logan afgeschoten hebbenquote:Op dinsdag 16 mei 2006 13:39 schreef Merkie het volgende:
Redelijk toffe aflevering. Een aanval met een zenuwgas-cannister, gaaaap. Gelukkig was het alleen maar een middel om controle over die submarine te krijgen. Drie afleveringen lang op een cannister jagen zou gaar zijn.
zoiets jaquote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:20 schreef Richardfun het volgende:
Ik had verwacht dat ze dat gas op zo'n raket zouden zetten, en het dan gingen afschieten vanaf die submarine...
als het de president maar uitschakeld/doodquote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:34 schreef Merkie het volgende:
Heeft toch geen nut. Zenuwgas in de open lucht is binnen 5 seconden onschadelijk.
Nouja, zoiets. Het verspreidt zich gewoon heel snel.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:41 schreef Richardfun het volgende:
Is dat zo, binnen 5 seconden onschadelijk?
Kan trouwens echt niet wachten op de finale
Haha, Jack's "word" betekend helemaal niks, vraag maar eens aan die duitse geheim agent!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:50 schreef burpicane het volgende:
mischien als TT "full immunity is worthless"die TT is wel weer okSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
kijk eens in de beginpostquote:Op dinsdag 16 mei 2006 15:05 schreef Fendy het volgende:
hmm...kan de promo voor volgende week nergens vinden...iemand?
Ah ja...quote:
Ik vond het ook een beetje een belachelijke 'twist'. Maar ze werkten het verder wel goed uit.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 17:27 schreef CloudStrife het volgende:
Sorry, maar opeens Bierko die weer even ontsnapt en direct een cannister inzet op een zwaar (!?) bewapende onderzeeboot. Hallo, dit slaat echt totaal nergens op! Ze moeten zeker nog een extra uur vullen. De schrijvers maken er een waar zooitje van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |