abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:15:09 #1
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37865145

( c )ad.nl

Dit is zo'n bericht waar iedereen hier in de omgeving van gehoord heeft. Iedereen kent wel iemand die er was, het feest in Pijnacker-Nootdorp van anderhalve week geleden.

Dat liep kortweg een beetje raar. Jarenlang is dat feest er geweest zonder ME, echter, dit jaar was er een nieuwe burgemeester, en die wou het eigenlijk niet, wou ook eerst geen vergunning geven (heb ik gehoord, niet schriftelijk bevestigd, om het zo te noemen) en heeft later de ME erbij gezet. Inclusief honden natuurlijk. Want uit de hand lopen zal het, dit jaar, voor het eerst.

Dat hebben de 14-jarige feestgangers geweten ook.

Ik open dit topic nu omdat ik dus net hoorde van iemand wiens kennis, een volwassen gozer, zijn broertje van 14 meenam. Zijn eerste echte feest zeg maar. Normaal was dat feest altijd gezellig, en niks aan de hand. Zo ook deze keer. Ze liepen naar buiten, naar huis, totdat de 14-jarige een knuppel in de rug kreeg, meerdere malen.

Tsja. Nederland hé. Modern, ontwikkeld, beschaving, de geestelijke verlichting, bezint eer gij begint enzo.

Maargoed, ik heb wat nieuwsberichten bij elkaar gescharreld.

07-05-06
quote:
Politie grijpt in na feest in Pijnacker
PIJNACKER-NOOTDORP - Na een feest in Pijnacker heeft de politie zaterdagnacht ingegrepen omdat zij melding had gekregen dat er onder een deel van de feestgangers een explosieve sfeer was ontstaan.
Er zijn 16 mensen opgepakt. Vier agenten raakten gewond. Volgens bezoekers is er erg hard door de ME opgetreden. Een EHBO-medewerker meldt dat hij gescheurde kleding en plassen bloed op straat heeft zien liggen. Jongeren hebben aangifte gedaan van de manier waarop de politie is opgetreden. Burgemeester Buddenberg van Pijnacker beslist morgen of er een onderzoek komt naar de gang van zaken.
10-mei-2006
quote:
Relschopper wilde agente wurgen’

PIJNACKER-NOOTDORP - Eén van de personen die zaterdagavond betrokken was ...
AD TV: Onrust in Pijnacker houdt aan na politierel

De Rijksrecherche gaat het optreden van de ME in Pijnacker onderzoeken. FOTO ANP
1/2VOLGENDE ....bij ongeregeldheden in Pijnacker - Nootdorp heeft tijdens de rellen geprobeerd een politieagente te wurgen. De man wordt gezocht voor poging tot doodslag.

Volgens een woordvoerder van politie Haaglanden heeft de man een vrouwelijke politieagent bij de keel gegrepen. De agente werd door collega’s ontzet. In de consternatie die volgde, werd zij door een politiehond gebeten.

De wurgpoging was niet de aanleiding voor de rellen die uitbraken, toen de 2500 bezoekers de feesttent rond half één verlieten. Dat was de arrestatie van een man die betrokken was bij een vechtpartij. Zo’n vijftig mensen keerden zich tijdens de aanhouding tegen de politie, die daarop charges uitvoerde. Later werd ook de woning van burgemeester Buddenberg van Pijnacker-Nootdorp met eieren bekogeld. 35 mensen hebben een klacht ingediend tegen het in hun ogen gewelddadige optreden van de ME. Volgens hen zou daar geen aanleiding voor zijn geweest.

Buddenberg wordt op internet ervan beschuldigd dat hij zijn dochter vlak voor het ingrijpen van de ME uit de feesttent heeft gehaald. ,,Dit verhaal klopt niet,’’ laat hij weten. ,,Ik ben kort voor twaalf uur de tent uitgelopen. Tot mijn verrassing trof ik mijn dochter aan bij de fietsen. Daarop zijn we samen naar huis gefietst.’’
11-05-06
quote:
Rol burgemeester Pijnacker onderzocht

PIJNACKER - Er komt een onafhankelijk onderzoek naar de rol van burgemeester F. Buddenberg bij de ongeregeldheden...

Burgemeester F. Buddenberg. (Foto - Frank Jansen)
afgelopen weekeinde in Pijnacker. Dat werd gisteravond bekend tijdens een vergadering van de gemeenteraad van Pijnacker-Nootdorp. De raad steunde een motie waarin de VVD vroeg om nader onderzoek.

Eerder op de dag werd al bekend dat de Rijksrecherche op verzoek van de politie onderzoek gaat doen naar het optreden van de Mobiele Eenheid in Pijnacker. In een feesttent vond een concert plaats met onder meer een optreden van rapper Ali B. Na het feest ontstonden buiten vechtpartijen. De politie greep volgens getuigen buitensporig hard in. (ANP)
Ook de reacties zijn tekenend.

15-05-06
quote:
Laatste verdachte rellen Pijnacker vrij
PIJNACKER - De politie heeft de laatste van de zestien aangehouden verdachten van de rellen in Pijnacker vrijgelaten.
De zestienjarige jongen werd opgepakt voor openlijke geweldpleging en poging tot doodslag, vorige week zaterdag na afloop van een feest in Pijnacker. In totaal zestien bezoekers werden aangehouden.

De politie kreeg naar aanleiding van het optreden tientallen klachten binnen van feestgangers, die vinden dat de politie te hard heeft opgetreden.
Google Afbeeldingen

Samenvattend, zijn er mensen die er geweest zijn? Zijn er meer berichten over bekend? Wie heer er meer foto's van?

En daarna, wat dan? Wordt er wat gedaan met de klachten?
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:18:24 #2
34721 BrauN
U HAV EIGHTS LOLZ!!!11!!
pi_37865241
Wat is het probleem? Beetje zuipen, beetje feesten, loopt wel eens fout, beetje knokken met de ME. Er zijn geen doden gevallen hoor.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:20:21 #3
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37865322
Ik kan me bijvoorbeeld zo herinneren dat de nationale ombudsman eens heeft voorgesteld om ME'ers een rugnummer te geven.

Zoiets doet ie niet voor de lol. Zoiets doet ie niet om 'de niet ME-ers' meer kans te geven op een goede rechtszaak, zoiets doet ie omdat het nodig is, denk ik.

Tenminste, iedereen kan wel bedenken, dat als de ME'ers rugnummers krijgen, het aanklagen geslagen is. Dan is er dus iets behoorlijk misgegaan in het verleden, wat de reputatie van de ME tot de situatie haalt dat dit, ik noem het een paardenmiddel, nodig is.

Bron via Google, op ME rugnummer ombudsman
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:18 schreef BrauN het volgende:
Wat is het probleem? Beetje zuipen, beetje feesten, loopt wel eens fout, beetje knokken met de ME. Er zijn geen doden gevallen hoor.
Tientallen mensen die erna aangifte doen, is dat ook normaal?
Een 14-jarige stokslagen geven, ook? Ik gok dat niet alle reacties van het publiek van het betreffende feest, uit de lucht gegrepen zijn.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:22:32 #4
34721 BrauN
U HAV EIGHTS LOLZ!!!11!!
pi_37865405
Het schijnt trouwens allemaal best meegevallen te zijn... de media heeft het nogal aangedikt.

Klik hier voor de bron.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:23:01 #5
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37865428
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:22 schreef BrauN het volgende:
Het schijnt trouwens allemaal best meegevallen te zijn... de media heeft het nogal aangedikt.

Klik hier voor de bron.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_37865449
Echt belachelijk hoe de ME zich daar heeft gedragen. Maar goed, dat is niet de eerste keer. Nr's lijken me inderdaad een goed plan. Stelletje doorgesnoven hooligans in uniform zijn het (naja, een groot deel iig).
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_37865621
Ach, hoe het precies is gegaan zullen we nooit achterkomen. Maar met de informatie die ik tot nu toe heb ga ik ervan uit dat er weinig aan de hand was tot de ME zich ermee ging bemoeien. Logisch, de ME is niet meer dan tuig in en blauw pakje, knokploegen, dommekrachten... ik vertrouw zulke figuren voor geen cent en zeker niet als ze bij de politie zitten zoals in dit geval.

Afgelopen Koninginnenach is me eens te meer duidelijk geworden dat de politie, en de ME in het bijzonder, vele malen meer schade aanricht dan ze goede dingen doet op dit vlak (gewelddadigheden).
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:32:39 #8
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_37865739
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:20 schreef Yildiz het volgende:
Ik kan me bijvoorbeeld zo herinneren dat
Bron via Google, op ME rugnummer ombudsman
[..]
I'm feeling lucky: Uit de eerste hit: '‘Ik doe het alleen’, zegt een ME’er, ‘als de tegenpartij ook rugnummers draagt. Weten we meteen wie de stenengooiers zijn.’'

Wel, we hebben identificatieplicht. Waar zijn godverdomme de rugnummers van de ME?
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:35:36 #9
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37865824
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:32 schreef gronk het volgende:

[..]

I'm feeling lucky: Uit de eerste hit: '‘Ik doe het alleen’, zegt een ME’er, ‘als de tegenpartij ook rugnummers draagt. Weten we meteen wie de stenengooiers zijn.’'

Wel, we hebben identificatieplicht. Waar zijn godverdomme de rugnummers van de ME?
Zouden de ME'ers wat te verbergen hebben?

Nee, even serieus nu, hoe zijn de ervaringen met de ME, en dan met name tijdens dit feest?
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_37865841
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:35 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Zouden de ME'ers wat te verbergen hebben?
Waarom denk je dat al die Amerikaanse eenheden die wel nummers regelmatig hun nummers aftapen?
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:37:22 #11
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37865881
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:36 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Waarom denk je dat al die Amerikaanse eenheden die wel nummers regelmatig hun nummers aftapen?
Wilde gok, zodat ze niet herkenbaar in beeld komen, zodat ze geen rechtszaak aan hun broek krijgen als het leven slaan uit een 14-jarige omdat ze 'daartoe opdracht kregen'.

Zit ik er ver naast?
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_37865983
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:35 schreef Yildiz het volgende:


Nee, even serieus nu, hoe zijn de ervaringen met de ME, en dan met name tijdens dit feest?
Ik ken een hoop mensen die daar waren die nacht. En die zeggen allemaal dat de aanwezigheid van de ME overbodig was. Dat er niet meer agressie dan normaal was (dus hooguit wat dronken boertjes die ruzie maken met elkaar). En dat de agressie puur afkomstig was van de ME die puur op oorlog uit was.

En dat zijn allemaal zonder uitzondering brave borsten die nimmer betrokken zijn geweest bij vechtpartijen of andere agressie. En ik kan me zelf ook niet voorstellen waarom er ME nodig was, ik ben zelf vroeger vaak in de tent geweest, en d'r is echt zelden agressie en nog nooit heb ik een "grimmige sfeer" ofzo waargenomen.

Nee, dit is echt puur te wijten aan ME die even lekker wilden gaan matten
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:42:05 #13
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_37866017
zo hey! jij bent er snel bij.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:44:14 #14
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37866066
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:42 schreef PsyCha het volgende:
zo hey! jij bent er snel bij.
*hap: Ik heb je niet tegengehouden het topic eerder te openen. Ik zeg in de OP al waarom ik het nu open.
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:40 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Ik ken een hoop mensen die daar waren die nacht. En die zeggen allemaal dat de aanwezigheid van de ME overbodig was. Dat er niet meer agressie dan normaal was (dus hooguit wat dronken boertjes die ruzie maken met elkaar). En dat de agressie puur afkomstig was van de ME die puur op oorlog uit was.

En dat zijn allemaal zonder uitzondering brave borsten die nimmer betrokken zijn geweest bij vechtpartijen of andere agressie. En ik kan me zelf ook niet voorstellen waarom er ME nodig was, ik ben zelf vroeger vaak in de tent geweest, en d'r is echt zelden agressie en nog nooit heb ik een "grimmige sfeer" ofzo waargenomen.

Nee, dit is echt puur te wijten aan ME die even lekker wilden gaan matten
Samengevat, misbruik van macht? Doet de ME dat? Hoeveel?

Hmm, nou, ik ga slapen.
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_37866123
't Toverwoord voor de aanwezigheid van de ME was trouwens allochtoon. Ali B trad op, dus het geweldige brein van de burgemeester dacht dat er misschien wel eens allochtonen naar de tent zouden kunnen komen. Dus dan moet je natuurlijk wel alvast preventief de ME klaar hebben staan. En dan natuurlijk vol in beeld en lekker provocerend

Dat dit eigenlijk al jaren een gezelligfeest is, waar meer dan een normale politie-aanwezig nooit noodzakelijk was, dat vergat meneer gelijk bij het enge woord allochtoon.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:47:57 #16
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37866150
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:47 schreef Sack_Blabbath het volgende:
't Toverwoord voor de aanwezigheid van de ME was trouwens allochtoon. Ali B trad op, dus het geweldige brein van de burgemeester dacht dat er misschien wel eens allochtonen naar de tent zouden kunnen komen. Dus dan moet je natuurlijk wel alvast preventief de ME klaar hebben staan. En dan natuurlijk vol in beeld en lekker provocerend

Dat dit eigenlijk al jaren een gezelligfeest is, waar meer dan een normale politie-aanwezig nooit noodzakelijk was, dat vergat meneer gelijk bij het enge woord allochtoon.
Laatste punt, ook dat heb ik gehoord ja. Dat het goedkoop op Ali B werd afgeschoven.
Volgens mij was ie al 2 uur voor het einde weg, toch?
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:50:13 #17
95427 Hephaistos.
ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
pi_37866196
Las van de week in een krant een gemeenteraads-lid die dit wijtte aan het feit dat Pijnacker een dorp is. Doordat de ME gewend is om in de stad op te treden, kennen ze de lokale dorps-gebruiken niet. En volgens diegene was dat dorps-gebruik dus, dat als er ruzie was, er een paar klappen werden uitgedeeld en iedereen daarna weer vrolijk wegliep met elkaar.


Tja...
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:51:06 #18
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_37866217
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:50 schreef Hephaistos. het volgende:
Las van de week in een krant een gemeenteraads-lid die dit wijtte aan het feit dat Pijnacker een dorp is. Doordat de ME gewend is om in de stad op te treden, kennen ze de lokale dorps-gebruiken niet. En volgens diegene was dat dorps-gebruik dus, dat als er ruzie was, er een paar klappen werden uitgedeeld en iedereen daarna weer vrolijk wegliep met elkaar.


Tja...
Ocharme, zijn de ME'ertjes niet goed geïntegreerd?
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
pi_37866220
hoogst vervelend extreem intimiderend gedrag.
Niet anders verwacht van een overheid die ieder van ons als potentiele terrorist beschouwt.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:53:27 #20
95427 Hephaistos.
ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
pi_37866258
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:51 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Ocharme, zijn de ME'ertjes niet goed geïntegreerd?
Tja, als je ADO-hoolies gewend bent, en je komt opeens tegen 13 jarige dorps-jongens te staan. Dan zou ik ook verward raken als ME-er...
pi_37866271
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:44 schreef Yildiz het volgende:

Samengevat, misbruik van macht? Doet de ME dat? Hoeveel?
De ME is er regelmatig gewoon op uit om lekker te knokken. Dat kunnen voetballerhooligans en de ME-ers zelf je zelf bevestigen. Vraag maar eens aan voetbalbezoekers hoe de ME zelf graag een partijtje provoceerd. Als ze dat bij een groep hooligans doen dan wordt er even lekker gemat en is iedereen blij.

In dit geval waren ze ook lekker uit op een matpartij. Maar ipv van een stel hooligans of relschoppers waren die gewoon een stel feestgangers die daar helemaal niet op stonden te wachten.

En als het dan toch, na provocatie, uit de hand loopt dan worden ook kinderen, ouders, bejaarden en andere toevallige omstanders niet gespaart van knuppelslagen en hondenbeten. Lekker een partij overbodig geweld toepassen. Altijd leuk

En dat gebeurd vaker: lees de reactie van Heiden. Of lees de verslagen van de Feyenoord-supporters die pas geleden op een brug vastgezet zijn. De realiteit is gewoon dat de ME ook een stel hooligans zijn in uniform. Leuk voor voetbalwedstrijden en demonstraties van relschoppers uit welke hoek dan ook. Maar absoluut niet geschikt voor dit soort feestelijkheden.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:54:21 #22
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_37866282
Ik vraag me altijd af wat MEérs te slikken krijgen voordat ze zich in hun pakkie hijssen.
pi_37866299
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:47 schreef Yildiz het volgende:

[..]

Laatste punt, ook dat heb ik gehoord ja. Dat het goedkoop op Ali B werd afgeschoven.
Volgens mij was ie al 2 uur voor het einde weg, toch?
Die was al 3 uur daarvoor vertrokken zelfs. Na een optreden zonder noemenswaardige voorvallen. Toen de rellen uitbraken hadden de feestgangers al een paar uur DJ Jean achter de rug.

kan me voorstellen dat je van DJ Jean trouwens uitermate agressief wordt
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_37867686
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:50 schreef Hephaistos. het volgende:
Las van de week in een krant een gemeenteraads-lid die dit wijtte aan het feit dat Pijnacker een dorp is. Doordat de ME gewend is om in de stad op te treden, kennen ze de lokale dorps-gebruiken niet. En volgens diegene was dat dorps-gebruik dus, dat als er ruzie was, er een paar klappen werden uitgedeeld en iedereen daarna weer vrolijk wegliep met elkaar.
Ik zie het probleem daarvan ook niet echt eigenlijk, bovendien waren het geen ME'ers daar.
Wat het wel waren weet ik niet meer precies, had er nog nooit van gehoord, maar ze komen wel daar uit de buurt.
Stem VVD voor een sterke toekomst en een beleid wat niet pretendeert sociaal te zijn maar het echt is.
pi_37867706
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:23 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Echt belachelijk hoe de ME zich daar heeft gedragen. Maar goed, dat is niet de eerste keer. Nr's lijken me inderdaad een goed plan. Stelletje doorgesnoven hooligans in uniform zijn het (naja, een groot deel iig).
Het waren geen ME'ers.
Stem VVD voor een sterke toekomst en een beleid wat niet pretendeert sociaal te zijn maar het echt is.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')