Mja,met zeep en een doekje wil ik er niet bijgaan. Heb het grootste gedeelte al weggehaalt. Maar meneer heeft een hap neiging als ik bij zn wond in de buurt komquote:Op vrijdag 19 mei 2006 12:31 schreef Uhmmie het volgende:
hmm ongetwijfeld doet hij het zelf
als je twijfelt.. kan jij het ook wel doen met een doekje dat niet pluist
of gewoon met hoop water (zonder zeep.. hooguit antibacteriele handzeep)
er zit volgens mij al niks meer in.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 14:11 schreef Uhmmie het volgende:
beter is ook gewoon beetje water er overheen laten lopen
dan druipt het zand/aarde/stukje heg er ook wel weer af
hij loopt veel op zn pootje. Maar alstie er veel op gelopen heeft,heeft ie hem wel weer ff een tijdje omhoog.quote:Op donderdag 25 mei 2006 16:10 schreef gamecube_master het volgende:
En het lopen gaat ook goed?
mja. Ik heb dus net beneden gezegd dat ik het niet wil hebben. Ze keken me echt aan van : WTF ben je niet goed ofzo?quote:Op donderdag 25 mei 2006 18:58 schreef gamecube_master het volgende:
Nou ik denk niet dat dat echt erg is ofzo. Als die wond maar niet al te vies wordt.
ja dat dacht ik ookquote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:51 schreef gamecube_master het volgende:
Fortiflex zijn ook van die smakelijke tabletten, net als de Rimadyl. Lijkt mij dat je toch echt Fortiflex moet hebben hoor, anders schrijft Krooshof het ook niet voor. Zij zal er immers wel meer ervaring mee hebben.
Fijn dat het goed gaat
Hmm,dan ben ik benieuwd wat het hiero kost. Als het net zoals die andere zooi 94 euro is,rij ik er liever nog eens helemaal voor naar emmeloordquote:Op maandag 29 mei 2006 11:24 schreef gamecube_master het volgende:
Nee, die van mij heeft het maar één keer gehad. Het was nog niet zeker of hij aan een poot wel of niet z'n knieband stuk was. Toen hebben we eerst Fortiflex geprobeerd.
Die van jou moet dat vaker hebben omdat hij eigenlijk al is geboren met een zwakke knie. Zo houd je het gewricht sterk, en voorkom je eigenlijk ellende.
Ik betaalde voor zo'n zelfde doos Fortiflex in Emmeloord ¤ 39.42 incl btw.
nee. Dat was 2 kilo. Dus denk dat je daar langer mee doet. Maar ja,krooshof zei fortiflex. Was 35.44 kwijt. Fortiflex 525,30 pillenquote:Op maandag 29 mei 2006 12:10 schreef gamecube_master het volgende:
Doe je dan met dat spul van 94 euro ook maar een maand?
jupquote:
zal het eens navragenquote:Op maandag 29 mei 2006 16:36 schreef gamecube_master het volgende:
Zou wel makkelijk zijn. Wie weet kan je door in één keer meer te bestellen ook nog wat korting krijgen. Dat is met Rimadyl iig wel zo.
Nee dat helpt niet. Ik ga hem een zachte tik met zn riem. Dat hielp wel. Enkel nu istie bang voor de riemquote:Op zondag 4 juni 2006 20:29 schreef gamecube_master het volgende:
Ja gewoon proberen hoor, om verder te lopen. Hij geeft zelf wel z'n limiet aan. Opletten of hij ook gaat sjokken.
Als hij nou zo wild is, en trekt enzo, helpt het dan niet als je hem eens even goed bij z'n nekvel pakt en stevig toespreekt? Dat werkt bij die van mij nl prima. Het is voor z'n eigen bestwil.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |