Thanks!quote:Op zondag 11 juni 2006 12:50 schreef var.fok het volgende:
Ik heb ook zo'n mooi boekje, dus ik heb het laatste verzoek (van Raissa) maar ff afgehandeld.
Die kun je wel bestellen, maar dan heb je niets aan een kortingscode; je moet dan voor minimaal 40 euro bestellen namelijk (na retouren), wil je 10 euro korting krijgen. Het topic of de site lezen wil ook wel eens helpenquote:Op maandag 12 juni 2006 10:19 schreef Petsopjebilletjes het volgende:
heeft iemand een kortingscode voor me?ben namelijk van plan om deze te bestellen;
[afbeelding]
mailen mag naar jerrydehoon at gmail.com
danku
hmm, dan ga ik gelijk maar eens meer bestellenquote:Op maandag 12 juni 2006 12:15 schreef Elefes het volgende:
[..]
Die kun je wel bestellen, maar dan heb je niets aan een kortingscode; je moet dan voor minimaal 40 euro bestellen namelijk (na retouren), wil je 10 euro korting krijgen. Het topic of de site lezen wil ook wel eens helpen.
Lekker hoor, deze was in de winkel niet te vinden (wel een soortgelijke met iets andere hals, die ik nu ook heb gekocht) maar nu wil ik deze toch bestellen online om te vergelijken want hij lijkt me toch mooier.. is ie verdwenen! Aan de reacties te lezen gebeurt dat regelmatig?quote:Op donderdag 8 juni 2006 23:49 schreef Essiepessie het volgende:
Deze wil ik!
[afbeelding]
Van het weekend eerst even in r'dam kijken of hij daar hangt en of hij mij staat, maar anders ga ik het ook maar eens proberen via online bestellen denk ik.
Okeem thanks! Ik heb inmiddels alweer 3x gecheckt.quote:Op maandag 12 juni 2006 19:33 schreef deedeetee het volgende:
Die kans is zeer reëel aanwezig, regelmatig blijven checken en meteen bestellen als 't er weer op staat.
Weet je dat zeker?quote:Op woensdag 14 juni 2006 14:59 schreef VandaagNiet het volgende:
haha, ik kreeg daarnet mijn pakketje binnen, ik denk wat is hij toch licht. Zit er alleen een T-shirt in... Terwijl ik een hoodie + een T-shirt had besteld. Maar nu komt het; de korting zat dus op het t-shirt (10E) en dus heb ik nu een gratis t-shirt! Eigenlijk zou ik nog 5 cent retour moeten krijgen. Maar goed, dus niet de hoodie gekregen die ik besteld had (uitverkocht). Maar wel een leuk (gratis) t-shirtje!
Op mijn factuur staat -0,05 centquote:Op woensdag 14 juni 2006 15:20 schreef Elefes het volgende:
[..]
Weet je dat zeker?
Is de korting al verrekend op de rekening, als je die binnenkrijgt?
Ik wacht nog steeds op mijn kortingsbonnen.
Ik ben alleen bang dat wanneer ik die bonnen eindelijk heb ontvangen, die jas is uitverkocht. Er is hier zeker niemand die een kortingsbon over heeftquote:Op woensdag 14 juni 2006 15:37 schreef Elefes het volgende:
Vanillivi: ik had ook geen bonnenboekje gekregen, maar heb er achteraan gemaild en ze zouden het me opsturen. Misschien een idee omdat ook te doen?
Jawel hoor. Mail maar.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:46 schreef vanillivi het volgende:
[..]
Ik ben alleen bang dat wanneer ik die bonnen eindelijk heb ontvangen, die jas is uitverkocht. Er is hier zeker niemand die een kortingsbon over heeft![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |