Ik vond het klokkengeluid op het moment dat Pieter, na de vraag van MIck. zijn strategie bekendmaakte aan de groep, briljant gemonteerd.quote:maar ik denk dat het ver gaat om te zeggen dat Mick kon voorzien dat door zijn acties uiteindelijk Pieter eruit zou vliegen
Inderdaad. En NOG hebben die lui niet door waar de klik was voor Frank. Jennifer volgende week: 'Er moet een complot zijn gesmeed, ze moeten Frank iets hebben wijsgemaakt'.quote:Op maandag 15 mei 2006 22:06 schreef Starfish het volgende:
ROFL.. dat klokkengeluid met dat gezicht van Frank nadat Pieter de vraag van Mick beantwoorde.. beste moment van deze ER zo'n beetje
Ik vind Ryan deze expeditie erg goed, maar de vorige keer dat ie meedeed vond ik 'm zwaar irritant. Ach, het hangt er maar net vanaf hoe het programma iemand neerzet..quote:Op maandag 15 mei 2006 22:08 schreef DrMarten het volgende:
Van mij mag Ryan winnen, moet ie eerst wel even die Lydia verzuipen.
Haha, inderdaad.. wat was dat ook alweer? Iemand had 's nachts stiekem bananen gegeten, wie wat dat ook alweer?:)quote:Op maandag 15 mei 2006 22:13 schreef RedRoses het volgende:
Neejoh Ryan had gewoon gelijk wat betreft de bananen
Onze held genaamd Frank, niets dan lof voor die dikzak.quote:Op maandag 15 mei 2006 23:21 schreef TheVulture het volgende:
Pieter eruit
Hoe hebben ze dat klaargespeeld? Wie heeft het complot opgeblazen?
Precies mijn gedachten.quote:Op maandag 15 mei 2006 23:15 schreef Bruce117 het volgende:
Net teruggekeken.
Ruim een uur ergeren aan Pieter en dan ligt hij er uit. Te heerlijk om waar te zijn.
Uiteraard heeft Mick het fantastisch gespeeld door Pieter uit zijn schulp te lokken met de vraag wat er gebeurd als hij de volgende keer weer de proef zou winnen.
Pieter liet toen duidelijk in zijn kaarten kijken, en Frank zag hoe het in elkaar zat.
Ik schreeuwde ook van blijheidquote:Op maandag 15 mei 2006 23:35 schreef _Floddertje_ het volgende:
Volgens mij hebben mijn buren mij "woehaaaaa, yes!!!!" horen schreeuwen toen bleek dat Pieter weg moest, hihihi.
quote:Op maandag 15 mei 2006 22:13 schreef Verbal het volgende:
O ja, de ER2006 beer game: heeft Lydia gehuild?
*check*
Bottoms up (pun intended).
V.
Laat ik nou altijd gedacht hebben dat een wagen het best rijdt met vier wielen...quote:Op maandag 15 mei 2006 21:56 schreef BVO het volgende:
Briljant gespeeld zeg van Mick. Ik dacht er ook al aan, Frank is toch een beetje het extra wiel aan de wagen bij die drie. Goede actie van hem.
dat heet zichzelf 'schoon' praten. Bij Melvin had ze ook al zo'n ***verhaaltjequote:Nou mag hij van mij Jennifer ook wel manipuleren . 'Karin, ik denk dat je diep in je hart wel weet dat je het fijnst vindt als je morgen van dit eiland af bent.'
Jennifer is echt de meest achterbakse trut van alle seizoenen die ik gezien hebquote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:59 schreef Mr_Romano het volgende:
[..]
dat heet zichzelf 'schoon' praten. Bij Melvin had ze ook al zo'n ***verhaaltje
\quote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:59 schreef Mr_Romano het volgende:
[..]
dat heet zichzelf 'schoon' praten. Bij Melvin had ze ook al zo'n ***verhaaltje
Ik denk dat Ryan gewoon heel erg eerlijk is, of in ieder geval zo overkomt.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:07 schreef Blackadder2 het volgende:
Ik heb niet echt veel adhesiebetuigingen voor Pieter gezien, hierboven. Om het zachtjes uit te drukken. Heerlijk.![]()
Briljante actie van Mick.Een akelige kerel in 'zijn' serie, maar steeds beter in deze! Hij mag van mij winnen nu. Als die verschrikkelijke, zeikerige irritante, waarschl. Verdonk stemmende, met zichzelf ingenomen Jennifer er maar uit vliegt! Dan ben ik tevreden.
![]()
...En mag Lydia a.u.b. nog even blijven? Zo mooi.En God mag weten waarom men hier zo pleit voor Ryan. Ik heb geen hekel aan hem, maar wat is er zo bijzonder aan hem? Legt u mèn dat nâh us uít.
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |