Ga naar de dichtsbijzijnde benzinepomp en blaas je bal daar op.quote:Op zondag 7 mei 2006 16:05 schreef Max-Westerman het volgende:
Hallo! Fokkers!
Weet iemand of het ook mogelijk is om een voetbal op te blazen zonder ballenpomp!?
Mvg
M. Westerman
Strijkers hebben geen lontje.quote:Op zondag 7 mei 2006 16:20 schreef Lippie85 het volgende:
Een paar strijkers erin stoppen en een lontje eruit laten steken. Vervolgens een vuurtje in dit lontje houden en je bal wordt opgeblazen zonder pomp!
Omdat ik er geen hebquote:Op zondag 7 mei 2006 17:03 schreef lady-wrb het volgende:
maar waarom moet het zonder ballenpomp?
kom maar langs, ik heb er een stuk of 5quote:Op zondag 7 mei 2006 17:15 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Omdat ik er geen hebom deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
quote:Op zondag 7 mei 2006 16:09 schreef Tyler..Durden het volgende:
[..]
Ga naar de dichtsbijzijnde benzinepomp en blaas je bal daar op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop