Goed idee hoor.quote:Op zondag 7 mei 2006 21:25 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Oh datJa
Ik heb Muuk van te voren gestalked zodat ze een blauw overall mee zou nemen en we hebben vervolgens wat roet uit de loc gescored om dat gezicht zwart te krijgen
Ja, dat heb je nou eenmaal bij grote meets...maar we zijn er dan ook om van elkaar te leren, en ja...zie het als een compliment danquote:Het enige vervelende was dat ik met Muuk en Shark en Xil naar buiten ging en vervolgens het complete fotografenkorps achter ons aan trok om de shoot bijna volledig over te nemen![]()
*zonnebril paktquote:Op zondag 7 mei 2006 22:27 schreef RonaldV het volgende:
Ik kon het niet laten, het jurkje smeekte er gewoon om:
<nog ff verwijderd>
quote:Op zondag 7 mei 2006 22:04 schreef pea4fun het volgende:
Ja, dat heb je nou eenmaal bij grote meets...maar we zijn er dan ook om van elkaar te leren, en ja...zie het als een compliment dan![]()
Als ik me niet vergis was dat zelfs een ideetje wat Ron en jij P en ik een hele tijd geleden al hebben uit zitten broeden. maar toen de meeting vastere vormen aan begon te nemen kwamen er steeds meer mensen die het idee wilden delen. waardoor ron en ik beide hebben gezegd dat wij er wel vanaf zagen. het idee was gewoon niet bijster origineel, en wanneer je met zo'n grote groep bent gaan er gewoon mensen mee. dat had je wel kunnen verwachten....quote:Op zondag 7 mei 2006 22:29 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Het mag dan een compliment zijn, maar het is strontvervelend en bovendien uitermate irritant
Maar goed...ik heb uiteindelijk met veel vliegwerk toch nog de foto kunnen maken die ik in gedachten had
En de rest van Mukie's foto's zijn ook niet geheel onaardig geworden
Mukie is tof
Ik had maar een idee en dat heb ik maar naar een paar mensen echt geuit:quote:Op zondag 7 mei 2006 22:41 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis was dat zelfs een ideetje wat Ron en jij P en ik een hele tijd geleden al hebben uit zitten broeden. maar toen de meeting vastere vormen aan begon te nemen kwamen er steeds meer mensen die het idee wilden delen. waardoor ron en ik beide hebben gezegd dat wij er wel vanaf zagen. het idee was gewoon niet bijster origineel, en wanneer je met zo'n grote groep bent gaan er gewoon mensen mee. dat had je wel kunnen verwachten....
mochten we haar foto's al posten dan?quote:Op zondag 7 mei 2006 22:27 schreef RonaldV het volgende:
Ik kon het niet laten, het jurkje smeekte er gewoon om:
Jij geeft het woord "wit" een nieuwe definitiequote:Op zondag 7 mei 2006 22:15 schreef BloodyLotte het volgende:
En ik ben niet verbrand, en dat zonder zonnebrandcrème. Sterker nog, ik heb niet eens een kleurtje.Ik heb gewoon geen pigment ofzo.
Ik zag al aardig wat modelfoto's langskomen, vandaar. Maar je hebt gelijk, ik zal hem even verwijderen.quote:Op zondag 7 mei 2006 23:08 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
mochten we haar foto's al posten dan?
Geen fok!-sterquote:
Halloquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |