Zie frontpage bericht?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 17:10 schreef frankium het volgende:
Zojuist hoorde ik het op de radio, maar kan zo geen bron vinden. Het verhaal gaat dat de partij voorzitter hem wou bellen en dat hij toen zag dat die kerel al 2 jaar geen coins meer betaald, dus hij is helemaal geen lid meer. Wat een loser.![]()
![]()
wat een losers van die PvdA dat ze dat als enige inhoudelijke argument kunnen opbrengen, bedoel je zeker.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 17:10 schreef frankium het volgende:
Zojuist hoorde ik het op de radio, maar kan zo geen bron vinden. Het verhaal gaat dat de partij voorzitter hem wou bellen en dat hij toen zag dat die kerel al 2 jaar geen coins meer betaald, dus hij is helemaal geen lid meer. Wat een loser.![]()
![]()
Ooit bij stilgestaan dat zulke dingen ook gewoon kunnen "gebeuren", nu het ze even goed uitkomt en ze geen inhoudelijk verweer van enige betekenis kunnen aanvoeren?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 17:12 schreef remlof het volgende:
Tsja, en maar dreigen dat ie z'n lidmaatschap op zou zeggen
zie ook: Zware kritiek op Van Dam uit PvdA
Ach, van Dam kan er ook wat van. Spreken van minderwaardige mensen is net zo inhoudelijk.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 19:12 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
wat een losers van die PvdA dat ze dat als enige inhoudelijke argument kunnen opbrengen, bedoel je zeker.
Gisteren heeft Wouter Bos en kamerlid Ferd Crone inhoudelijk op zijn kritiek gereageerd hoor (o.a. NOVA, Radio 1 Journaal etc).quote:Op vrijdag 5 mei 2006 19:14 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
Ooit bij stilgestaan dat zulke dingen ook gewoon kunnen "gebeuren", nu het ze even goed uitkomt en ze geen inhoudelijk verweer van enige betekenis kunnen aanvoeren?
het siert je verder ook niet bepaald als je je eigen coryfeën zo onderuit haalt, terwijl juist die lui de basis hebben gelegd voor de huidige partij.
ik heb het gezien en ik hoorde een inhoudelijke reactie, maar hoorde geen relevante feiten, alleen maar (kort gezegd) "hij zegt ja, maar het is nee, echt waar!"quote:Op vrijdag 5 mei 2006 19:24 schreef Toad het volgende:
[..]
Gisteren heeft Wouter Bos en kamerlid Ferd Crone inhoudelijk op zijn kritiek gereageerd hoor (o.a. NOVA, Radio 1 Journaal etc).
Ja hoor.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 23:37 schreef Martijn_77 het volgende:
Ja, en mag hij als oud lid geen kritische blik hebben op het PvdA beleid?
quote:Van Hulten noemt het ,,opvallend'' dat Van Dam al bijna drie jaar geen lid meer is van de PvdA. ,,Het beeld dat de partij van binnenuit wordt bekritiseerd, klopt dus niet.''
Overigens blijft Van Dam gezien zijn verleden wel een PvdA-prominent, vindt Van Hulten. Ook heeft Van Dam volgens de partijvoorzitter ,,het volste recht'' zich in de discussie over de AOW te mengen. ,,Ik ben zelfs blij met zijn kritiek, want zo wordt het plan goed onder de aandacht gebracht.''
http://www.planet.nl/plan(...)tid=709451/sc=33a7eb
Och jawel, maar bij veel mensen heeft deze man z'n geloofwaardigheid wel een beetje verspeeld volgens mij.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 23:37 schreef Martijn_77 het volgende:
Ja, en mag hij als oud lid geen kritische blik hebben op het PvdA beleid?
Waarmee heeft hij die verspeeld?quote:Op zaterdag 6 mei 2006 00:19 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Och jawel, maar bij veel mensen heeft deze man z'n geloofwaardigheid wel een beetje verspeeld volgens mij.
Z'n partijdigheid in die frisdrank affaire bijvoorbeeld?quote:
dit over van Dam gaat en de beste man heeft blijkbaar helemaal niks te maken met de pvda.quote:Op maandag 8 mei 2006 00:02 schreef Verbal het volgende:
En dit kan niet in Zware kritiek vanuit PvdA op Bos AOW plannen omdat...?
V.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |