Daar is geen geld voor, helaas.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 22:33 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vrees dat dat wat te hoog gegrepen is, dan moet er op het transferfront nog heel wat gebeuren.
RBC. Dik.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:05 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Ik zou ook niet weten wie er dan wel kampioen wordt trouwens.
*PROEST*quote:
Ik ook niet, ben benieuwdquote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:05 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Ik zou ook niet weten wie er dan wel kampioen wordt trouwens.
Hij speelt gewoon liever voor de Graafschap. Maar goed ik ken die jongen niet verder hoe oud is die, positie?quote:Op woensdag 24 mei 2006 19:24 schreef cultheld het volgende:
Of hij woont gewoon bij Doetinchem in de buurt en komt transfervrij naar De Graafschap? Zeker een aanwinst voor De Graafschap in ieder geval.
Waarom laat Vitesse zo'n "groot talent" gratis weg gaan dan?quote:Op woensdag 24 mei 2006 19:24 schreef cultheld het volgende:
Of hij woont gewoon bij Doetinchem in de buurt en komt transfervrij naar De Graafschap? Zeker een aanwinst voor De Graafschap in ieder geval.
Aanwisten voor de eerste divisie zijn niet altijd aanwinsten voor de ere divisie. Ik denk dat jij der ook wel een paar kent: Ene Mourad bijv. schitterde bij DB in de eerste divisie, maar in de ere divisie deed hij het ontzettend belabberd..quote:Op woensdag 24 mei 2006 22:01 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Waarom laat Vitesse zo'n "groot talent" gratis weg gaan dan?
quote:Op woensdag 24 mei 2006 22:31 schreef existenz het volgende:
Ene Mourad bijv. schitterde bij DB in de eerste divisie,
Nadat hij van Willem II terug kwam was hij inderdaad iets te arrogant gewordenquote:
Dat denk ik ook. Ik hoop dat de Graafschap bovenin kan meedraaien en wellicht hebben ze dan het geluk om aan het eind een goede serie neer te zetten. Kampioenschap wordt moeiijk, maar juist doordat er geen 1 ploeg echt bovenuit schiet, hebben ze wel een goede kans.quote:Op zondag 21 mei 2006 15:09 schreef DutchGooner het volgende:
Ik denk dat het weleens een zelfde seizoen kan worden als afgelopen seizoen.
Voor mijn gevoel gaat er niemand echt bovenuit springen.
Inderdaad, leuk jong elftal wat aardig voetbalt.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 22:47 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
*PROEST*
Het wordt leuk i.i.g. ik verwacht overigens niet dat RBC meteen kampioen wordt. Ik tip Volendam voor volgend jaar...
Nee inderdaad. Nu Haklander nog en dan is er financieel weer wat mogelijk.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 19:07 schreef manny het volgende:
Donny pleite. Vind et niet echt erg.
quote:Datum Wedstrijd accommodatie
1-7 t/m 4-7 Trainingskamp op Terschelling
5-7 Ruurlo - De Graafschap
Aanvang: 19.00 uur
6-7 Zelhem -De Graafschap
Aanvang: 19.30 uur
8-7 DZSV -De Graafschap
Aanvang: 18.00 uur
10-7 Steenderen -De Graafschap
Aanvang: 19.30 uur
12-7 OBW -De Graafschap
Aanvang: 19.00 uur
15-7 De Graafschap - Genclerbirligi Terrein Vorden
Aanvang: 19.00 uur
20-7 De Graafschap - Excelsior Terrein HC’03 in Drempt
Aanvang: 19.00 uur
25-7 De Graafschap - Iraklis Thessaloniki Terrein nog niet bekend
Aanvang: Nog niet bekend
28-7 De Graafschap -Telstar Terrein Erica’76
Aanvang: 19.00 uur
4-8 De Graafschap -RKC Waalwijk Terrein Viod
Aanvang: 19.30 uur
5-8 Opendag
Aanvang: 11.00 uur
http://www.graafschapfans.nl/index.php?page=nieuws0607&actie=view&id=2quote:11 augustus: De Graafschap – Go Ahead Eagles
18 augustus: FC Volendam - De Graafschap
21 augustus: De Graafschap - Haarlem
25 augustus: AGOVV - De Graafschap
1 september: FC Emmen - De Graafschap
8 september: De Graafschap - VVV Venlo
15 september: Cambuur Leeuwarden - De Graafschap
22 september: De Graafschap – RBC Roosendaal
29 september: FC Eindhoven - De Graafschap
6 oktober: De Graafschap – FC Den Bosch
13 oktober: FC Dordrecht - De Graafschap
20 oktober: De Graafschap – BV Veendam
27 oktober: Top Oss - De Graafschap
3 november: De Graafschap – Stormvogels Telstar
10 november: De Graafschap – Helmond Sport
17 november: Fortuna Sittard - De Graafschap
24 november: De Graafschap – FC Zwolle
8 december: De Graafschap – FC Dordrecht
15 december: BV Veendam - De Graafschap
22 december: De Graafschap – FC Omniworld
12 januari: RBC Roosendaal - De Graafschap
19 januari: De Graafschap – Cambuur Leeuwarden
26 januari: Stormvogels Telstar - De Graafschap
2 februari: De Graafschap – FC Eindhoven
9 februari: FC Den Bosch - De Graafschap
16 februari: De Graafschap – Fortuna Sittard
23 februari: Helmond Sport - De Graafschap
2 maart: De Graafschap – Top Oss
9 maart: VVV Venlo - De Graafschap
16 maart: Haarlem - De Graafschap
23 maart: De Graafschap - AGOVV
30 maart: De Graafschap – FC Emmen
6 april: Go Ahead Eagles - De Graafschap
13 april: De Graafschap – FC Volendam
20 april: FC Zwolle - De Graafschap
27 april: De Graafschap - MVV
quote:Berry Powel tekent contract bij De Graafschap.
Hedenochtend heeft vbv De Graafschap overeenstemming bereikt met Berry Powel over een 3 jarig contract. In het contract zijn wel tussentijdse transferclausules opgenomen. Berry moet nog medisch gekeurd worden.
vbv De Graafschap hecht er waarde aan bekend te maken, dat een en ander mogelijk is gemaakt door aantal externe geldgevers met een blauw-wit De Graafschap hart.
vbv De Graafschap onderstreept met het aantrekken van Berry Powel haar sportieve ambities en hoopt, dat zijn komst tevens nog een impuls geeft aan de seizoenkaarten verkoop waarvan de teller momenteel de 6800 is gepasseerd.
Bron: De Graafschap
Lul niet, als die graftak er dadelijk een serie intrapt is ie je heldquote:Op maandag 7 augustus 2006 20:31 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Wat moeten we met die graftak?![]()
![]()
![]()
Denk jij.... Ik heb niet zo'n vertrouwen in de powell mentaliteit, al denk ik dat hij wel kwaliteit bezit...quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 00:27 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Lul niet, als die graftak er dadelijk een serie intrapt is ie je held
Laten we het hopen, hoe meer Powel-haters, hoe beterquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:53 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Denk jij.... Ik heb niet zo'n vertrouwen in de powell mentaliteit, al denk ik dat hij wel kwaliteit bezit...
quote:Powel in de basis tegen Go Ahead
Berry Powel werd maandag gepresenteerd als laatste aankoop van De Graafschap voor dit seizoen. Vrijdag staat de spits direct in de basis als de Doetinchemmers in eigen huis de competitie beginnen tegen streekgenoot Go Ahead Eagles uit Deventer.
Powel start vanaf links en verdrijft daarmee de van RKC Waalwijk gehuurde Tim Peters naar de bank. Verder stuurt trainer Jan de Jonge dezelfde spelers in het veld als de laatste twee duels.
Opstelling: Van Fessem; Bot, Hese, Volmer, Van Peppen; Schone, Robbemond, Van den Ouweland; De Visscher, Van Beukering, Powel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |