Misschien waren er nog delen van de mannelijke seksualiteit die mij onbekend waren.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:23 schreef DaMart het volgende:
[..]
Sven maakt het misschien wel niks uit....
niet alles serieus nemen he...
Dat kan. Ik weet verder ook niet de ins en outs van Svens knopjes hoor!quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:26 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Misschien waren er nog delen van de mannelijke seksualiteit die mij onbekend waren.![]()
Ja, lul je er maar uit. Jij was degene die begon over Sven en vibrerende badeendjes. En vast niet voor niets!quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:27 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat kan. Ik weet verder ook niet de ins en outs van Svens knopjes hoor!
ik houd me in... ik houd me in...quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:28 schreef Tha_Erik het volgende:
Bupatih heeft geen knopjes, hij heeft alleen een sleutel en je moet 'm opdraaien.
quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:28 schreef Tha_Erik het volgende:
Bupatih heeft geen knopjes, hij heeft alleen een sleutel en je moet 'm opdraaien.
Ach, ik vond Sven er wel het type voorquote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:28 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, lul je er maar uit. Jij was degene die begon over Sven en vibrerende badeendjes. En vast niet voor niets!![]()
Ligt dat gevoelig?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:30 schreef muhammad_ali het volgende:
Knopje doet het. En de eerste mongool die me vergelijkt met Meki heeft zich al gemeldt :S
Komt de gedachte dat ik juist dingen zeg waarbij je je in moet houden niet in je op?quote:
Natuurlijk ligt dat gevoelig, Meki is een bosmongool. Maar ik moet gaan werken mensjes. Misschien meld ik me nog even op mijn werk als het rustig is. Toedeloe!quote:
Jawel... maar ik wilde me een keertje niet laten kennen en hield me inquote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:32 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Komt de gedachte dat ik juist dingen zeg waarbij je je in moet houden niet in je op?
Ik had ook kunnen zeggen: 'Bupa heeft liever een sleutel in zijn reet die 'm goed opdraait', maar dat leek me een beetje té
Was ook veel te banaal platvloers geweest.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:32 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Komt de gedachte dat ik juist dingen zeg waarbij je je in moet houden niet in je op?
Ik had ook kunnen zeggen: 'Bupa heeft liever een sleutel in zijn reet die 'm goed opdraait', maar dat leek me een beetje té
Oh ja... dat moet ik eigenlijk ook doen nu... werken...quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:34 schreef muhammad_ali het volgende:
[..]
Natuurlijk ligt dat gevoelig, Meki is een bosmongool. Maar ik moet gaan werken mensjes. Misschien meld ik me nog even op mijn werk als het rustig is. Toedeloe!
Ik had al geëdit naar platvloers. En niet om het b-anaal. Daar hebben we jou weer voor.quote:
Ja sorry... dat woordgrapje kon ik niet laten liggenquote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik had al geëdit naar platvloers. En niet om het b-anaal. Daar hebben we jou weer voor.![]()
Geeft niet.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:38 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ja sorry... dat woordgrapje kon ik niet laten liggen
Mijn boek is uit 1614 (een herdruk uit 1949).quote:
Ik denk niet dat Loesje die leeftijd haalt.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:08 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Mijn boek is uit 1614 (een herdruk uit 1949).
Pff, zelfdiscipline is niet aan jou besteedquote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:31 schreef DaMart het volgende:
[..]
Echt niet! De drang om dat grapje te maken won het van de drang om het niet te doen
Ik was er kapot van toen onze kat doodging zo'n 14 jaar geleden. 's nachts deed ze ineens vreemd. Dus mijn ouders hebben de dierenarts gebeld, en die nam de kat mee. Ze bleek een hersenbloeding te hebben gehad, en mijn ouders hebben haar toen laten inslapen. Tegen mij zeiden ze echter dat de kat uit zichzelf was doodgegaan. Toen ze maanden later de waarheid toch vertelden, was ik best kwaad eigenlijk. Ik vond ze op dat moment kattenmoordenaars.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:20 schreef Lienekien het volgende:
Ik lees op de blog van Hanneke Groenteman dat ze vandaag haar doodzieke kat gaat laten inslapen. Ik weet hoe dat voelt.![]()
Waarom denk je dat ik werk en niet Fok!.... uhm... of was het andersomquote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:33 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Pff, zelfdiscipline is niet aan jou besteed.
Vreselijk, ontzettend, zeer... makkelijke plant.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Hoezo vreselijk? Doet 'ie het slecht?
OMdat je werk saai is?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:34 schreef DaMart het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik werk en niet Fok!.... uhm... of was het andersom
Poezenverdriet.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:33 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik was er kapot van toen onze kat doodging zo'n 14 jaar geleden. 's nachts deed ze ineens vreemd. Dus mijn ouders hebben de dierenarts gebeld, en die nam de kat mee. Ze bleek een hersenbloeding te hebben gehad, en mijn ouders hebben haar toen laten inslapen. Tegen mij zeiden ze echter dat de kat uit zichzelf was doodgegaan. Toen ze maanden later de waarheid toch vertelden, was ik best kwaad eigenlijk. Ik vond ze op dat moment kattenmoordenaars.
Nog geen jaar later hadden we trouwens 2 nieuwe katten, en die zijn nog steeds stapelgek en springlevend!
Nee hoor, in tegendeel.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |