ze spreken daar engrishquote:Op donderdag 4 mei 2006 01:48 schreef MrSASO het volgende:
Ik wil wel een keertje er naar toe gaan, maar spreken ze daar eigenlijk wel een beetje Engels??
Of Frans??
Of zijn fantasie is om Scarlet Johanssen te neuken.quote:Op donderdag 4 mei 2006 01:40 schreef InsertCredit het volgende:
Je las gewoon net die posts van Selang dat de japanse meiden te gemakkelijk in bed te krijgen zijn
Je weet dat Japanners een ontzettend racistisch volk zijn. Een Korean wordt in Japan al gedriscrimineerd terwijl wij nauwelijks het verschil zien.quote:Op donderdag 4 mei 2006 19:29 schreef Roi het volgende:
Aah Japan, daar hebben de (meeste) mensen nog respect voor elkaar!
die film speelt zich grotendeels af binnen de muren van een hotelquote:Op donderdag 4 mei 2006 01:39 schreef outcast_within het volgende:
Aangezien die japanners erg verschillen van onze cultuur. Maar toch zoveel leuks brengen.
Een topic speciaal voor dit aparte land.
Ik was enigzins verkocht toen ik lost in translation zag
[[url=http://i78.photobucket.com/albums/j92/outcast_within/LostinTranslationthumb.jpg]afbeelding][/url]
De sfeer, het chaotische, de karaoke, het bizarre.![]()
Ojaquote:Op donderdag 4 mei 2006 22:37 schreef DIA het volgende:
[..]
die film speelt zich grotendeels af binnen de muren van een hotel![]()
Nee, over Japanners, zie topictitel.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 01:03 schreef outcast_within het volgende:
hebben we het nu over romeinen???
over het algemeen lijkt me het van niet.quote:Op zondag 7 mei 2006 17:35 schreef MrSASO het volgende:
Maar heeft niemand een antwoord op mijn vraag of ze Engels spreken??
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |