Bjorn en Liesbeth, wat een combinatie. Ik gun het die domme vleesklomp, want het is toch een vooruitgang, een verbetering als je kijkt naar die verlepte labiele korstige doos die zich Bianca noemt.
En toch zint het me niet. Liesbeth, de hoogblonde hyena, stort zich op het lijk vol overgave, ze is te gretig, te koel, te snel. Dit is een dame waar je voor moet uitkijken, deze tang gaat over lijken als het moet. Dit is het soort viswijf dat zich met alle plezier van de wereld aan de eeltige knots van een hoogbejaarde miljonair opoffert, in de hoop dat de ouwe zak het loodje legt op het hoogtepunt van de rit, en zijn fortuin aan haar nalaat.
Bianca is een zielig figuur. Ziek in haar misvormde hoofd. Dat kan een verklaring zijn voor haar gedrag, maar Liesbeth is geen slijmerige labiele stoephoer die haar benen spreidt voor iedereen met een hartslag, Liesbeth is een berekende manipulatieve teef die alles doet om haar zin te krijgen.
Eigenlijk snap ik het niet. Iedereen heeft medelijden met Bjorn, iedereen gunt het hem, die ene avond met Liesbeth. Hij mag Liesbeth’s hele visrestaurant uiteten, omdat Bianca een achterbakse del is. Maar zou het niet des te nobeler zijn als Bjorn zich hield aan de gestelde afspraken, om zo te laten zien dat hij wel degelijk een fatsoenlijk mens is? Dat hij niet op het moment van absolute wanhoop tussen de dijen van Liesbeth verdwijnt, maar gewoon braaf met zijn handjes boven de dekens in slaap valt, dromend over suikerspinnen en puppies. Nee ik geloof het zelf ook niet. Op zich wel knap dat hij als emotioneel wrak nog zijn pikkie omhoog kan krijgen.
Ik vind het ook vrij zielig van de overige dames om te denken dat Bianca nog te redden valt. Hebben die omhooggevallen hockeytrutjes stront in hun ogen? Ach de vrijgezelle heren zijn wat dat betreft net zo achterlijk om het allemaal angstvallig geheim te houden.
Je kunt er slechts van dromen hoe het is om aan die ontbijttafel te zitten, drie vrouwen die naar het arme lelijke eendje kijken en een zielig hoopje vlees zien, en nog de hoop hebben dat ze bijdraait. Wat er in die drie knappe koppen rondspookt is waarschijnlijk niet veel goeds, het besef dat Bianca een verloren zaak is moet al wortel hebben geschoten op dat moment. Dat soort hatelijk neerbuigende gedachten gaan er schuil in die drie bovenkamers. Als je toch eens in die hersenpannen zou kunnen kruipen zou je de onmiskenbare venijn van vrouwen onderling ontdekken… en in het geval van 1 gelukkige dame, zou je daar boven in dat hoofd ook heel wat verdwaalde haren ontdekken… Edwin is in de rui.
Kevin kiest voor die lelijke snollekop Evey. Wat hij daar in ziet is me een raadsel, wat een lelijk wijf is dat, en zonder ondertiteling is het wicht niet te verstaan. Ik vind het echt sneu voor hem dat zijn preutse tutje is gevallen voor die knoflooklul van een Matthieu. Die enge viezige gladjakker bezorgd me rillingen.
Bjorn kiest voor Liesbeth. Big surprise there…
Ze zijn dolgelukkig met het goedkope kettinkje dat het vrouwtje hen geeft, en de knollenkop spreekt al over een teken van verbintenis, geweldig Bjorn, die dingen die je bij je HappyMeal krijgt zijn nog duurder dan dat restafval dat je nu om je nek hebt hangen.
Andries is geschokt, zijn vriendinnetje is mogelijk wel handmatig bevredigd… Andries is blijkbaar vergeten dat zijn natte vingers tot aan de knokkels in de ruim uitgelepelde hol van Rowena zat, of was het Gaby?
Hij blijft jankerig achter bij Joyce, hij heeft al lang en breed een punt achter zijn relatie gezet, en nu wil hij er alleen nog maar over zeveren en zeiken om maar voor het oog van de camera te komen.
Stephan blijft nog steeds denken dat hij geweldig is, wat een verschrikkelijk sneue wannabe voorbil-berber. Hij denkt echt dat hij een of andere pooierheld is omdat hij over Bianca is gekropen. Hij voelt zich geslaagd in zijn missie. Jij, en nog ontelbaar veel andere mannen Stephan, goed gedaan, je bent een held, als over twee weken dat slappe verschrompelde garnaalte van je groen uitslaat en op onverklaarbare wijze de meest ranzige gelige pus begint te lekken sturen we je heus wel een kaartje.
Een-op-een gesprekken, en wat blijkt, Cheyenne is nog altijd ergens hoopvol, misschien dat dit preutse jonge meisje toch niet valt voor de verleiding, en misschien, heel misschien, gaat Gladde Rikkie met blauwe ballen terug naar huis.
Liesbeth geeft min of meer toe dat ze de fout is ingegaan met Edwin. Harige Harry heeft haar hartje veroverd, maar ze kan het nog net niet openlijk opbiechten. Het is verfrissend om te merken dat Liesbeth de hoop heeft opgegeven wat betreft Bianca, en dat ze het wijf laat gaarkoken in haar eigen spekvet. De beelden die ze te zien krijgt van Andries zijn uitermate mild.
Lisette leeft ook nog. Helaas net zo onbenullig wat Bianca betreft als Cheyenne. Verdomme ik moet het Len na gaan geven, ik heb misschien wel een fout gemaakt wat hem betreft. Hij is misschien toch niet de achterbakse kruiperige darmpoliep die ik dacht dat hij was in de eerste instantie.
Aaah daar komt onze manke lintworm aangestrompeld. Het uur van de waarheid is aangebroken en het schuld en zaad zijn van haar gezicht te lezen. De ranzige stront die er uit haar muil gedropen komt is weerzinwekkend. Die achterlijke slet mist echt iets in haar bovenkamer. Haar gezicht is nog steeds een lelijke klomp kaarsvet die alle gelaatsuitdrukkingen heeft vervormt tot een ziekelijk grimas, een spookbeeld van een leeg omhulsel.
Hoe moet je dat uitleggen jij domme vernachelde volgespoten gladiool, jij achterlijke mongoloïde opgerekte korstige flamoes, heel simpel, je zegt gewoon de waarheid. Geef gewoon toe dat Stephan aan die spiksplinternieuwe tieten van je heeft gelebberd als een uitgemergelde Ethiopische baby die wanhopig aan de dikke plastic tieten van een pornoster zuigt.
Geef gewoon toe dat je Stephan een chloorrijke vis cocktail in je uitgelebberde kut hebt laten maken met zijn staafmixer. Geef het gewoon toe dat je een zwakzinnige lijmsnuiver bent met het charisma van een bejaarde Turkse man die al sinds zijn 21ste kampt met een overgewicht en de eerste haren van zijn rug plukte toen hij 14 was!
Ik walg van dat huichelachtige smoelwerk. Hoe ze met die verlepte kop van haar een onschuldige meisjesachtige indruk probeert te maken op de kijker. Alsof ze net iets heel stouts heeft gedaan, waardoor ze een tik op haar vingers krijgt van haar moeder. Alsof ze net een koekje uit de koektrommel heeft gejat met die onmenselijke klauwtjes.
Mijn god die domme teef is nog debieler dan verwacht. Want omringd door camera’s microfoons, regisseurs, presentatoren, en geluidsmensen heeft deze kapot geknabbelde tepel absoluut het idee dat al haar avontuurtjes in het zwembad geheim kunt houden. Ieder jaar weer vinden ze het laagste domste volk dat er te vinden is. Mijn god, dit is een televisie programma, wat voor een achterlijke mongool ben je dan als je denkt dat je zoiets verborgen kan houden. Dat je nog kunt liegen over de harde witte korsten op die droevig hangende opgerekte binnenste schaamlippen tegen je klanten is heel wat anders dan liegen over iets dat voor de camera gebeurt.
De overige dames zijn godzijdank nog redelijk genoeg om te kunnen zeggen dat Bianca een hypocriete labiele slet is die niet meer te redden valt.
Goede strakke actie Tim! Jij zorgt voor het nodige realiteitsbesef.
Welkom in de echte wereld Liesbeth, jouw kutsappen zijn ook al lang en breed besproken door het groepje roddelnichten. Van smaak tot samenstelling. Edwin heeft de chemische analyse aan zijn compagnons door gegeven en deze hebben er hun mening over gegeven.
Liesbeth geeft toe dat ze Harige Harry niet kan vertrouwen, maar hij is er als de kippen bij om alle problemen glad te strelen, als Liesbeth niet het hockeywicht was dat ze is, dan zou ze nu haar verlies berekenen en een punt achter Edwin te zetten en zich te gedragen als de heilige maagd Maria. Iets dat ze al vanaf de eerste dag had moeten doen.
Volgende week belooft weer meer drama…
Overigens vrij knap dat ze Bianca’s moeder zo snel over hebben kunnen laten vliegen. Ik denk er zo het mijne van… want als er moeders worden ingevlogen van de meest dubieuze en labiele figuren, dan vrees ik toch dat al die ophef misschien, heel misschien… toch een goed geregisseerd stukje is.
Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!