Je mist er nog een paarquote:Op zaterdag 27 mei 2006 21:23 schreef ZigoSOS het volgende:
Ik zit nu al in alle guilds (ben lvl 6).
Arena, Blades, Mage, Fighter, Thief, DB....
Die andere zijn allemaal van quests enzo.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 21:33 schreef Pek het volgende:
[..]
Je mist er nog een paar![]()
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Factions
Bij de meeste Gates staan er een paar kleinere torentjes, als je daar ergens een hendel omzaat gaat die grote poort open naar de grote toren toe. (Meestal)quote:Op zondag 28 mei 2006 17:37 schreef jakees het volgende:
Anvil gate. Ik moet de oblivion gate bij anvil sluiten maar kom niet bij die grote toren. Iemand een idee? Ik moet door iets van tunnels heen, maar kan die pokke dingen niet vinden.
bvd
Nee dat is het niet volgens mij. Ik las dat ik via een tunnel er moet komen maar kan die niet vinden.quote:Op zondag 28 mei 2006 17:38 schreef ZigoSOS het volgende:
[..]
Bij de meeste Gates staan er een paar kleinere torentjes, als je daar ergens een hendel omzaat gaat die grote poort open naar de grote toren toe. (Meestal)
Redelijk in het begin van de Oblivion plane is rechts een deur die naar de tunnels leidt.quote:Op zondag 28 mei 2006 17:40 schreef jakees het volgende:
[..]
Nee dat is het niet volgens mij. Ik las dat ik via een tunnel er moet komen maar kan die niet vinden.
thx voor je tip, maar wat is de oblivion plane. Is dat een toren?quote:Op zondag 28 mei 2006 17:44 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Redelijk in het begin van de Oblivion plane is rechts een deur die naar de tunnels leidt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ja je bent een vampierquote:Op maandag 29 mei 2006 15:57 schreef jakees het volgende:
Vraagje weer. Als ik nu buiten loop dan gaat er telkens energie af. Als ik in een huis / winkel ga staan is er niets aan de hand. Weet iemand hoe dit komt? Is dit omdat ik het vampier virus heb?
bvd
Hmmmm, misschien moet ik dan maar aan een nieuwe videokaart denken.quote:Op maandag 29 mei 2006 15:48 schreef ZigoSOS het volgende:
Ik heb GForce TI 4600, het loopt amper en zonder 'Oldblivion' helemaal niet. (Ff op internet zoeken, met dat progammatje kan je het toch spelen met oudere videokaarten (wel op hele lage resolutie en instellingen))
Hoeveel defense en Attack hebben die dingen?quote:Op maandag 29 mei 2006 21:08 schreef Wessiej het volgende:
Elven, moet je een beetje hoger level zijn en dan vind je het wel in dungeons enzo.
Ik heb dat schild en zwaard iig daarvan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |