Geen idee, maar denk dat het overal buiten Italië zo is..quote:Op donderdag 1 juni 2006 22:56 schreef burberry het volgende:
ook UPC ?
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 01:00 schreef MmadviewW het volgende:
Italie is zo
![]()
![]()
![]()
Bijna Toscane
Italiaanse alpen zijn ook![]()
Wat een flauwekul, de Rai scrambled programma's die het ivm rechten niet zonder abonnement over de grens mag uitzenden, zoals dus films en CL wedstrijden. Coppa Italia wedstrijden en wedstrijden van het Italiaanse elftal zijn gewoon te ontvangen, worden nooit gecodeerd. als UPC die wedstrijden om e.o.a. reden niet doorgeeft, moeten ze niet met zo'n kut smoes komen, want Casema geeft het bijvoorbeeld wel door op de Digitale TV.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 16:17 schreef burberry het volgende:
dit is mijn opstelling
Buffon
Zambrotta Nesta Cannavaro Grosso
Pirlo Gatusso De Rossi
Totti
delpiero Toni
en digger. ik heb upc hier over gebelt het blijkt dus zo te zijn dat als er een officele wedstrijde is coppa/azzuri/cl enz enz enz dat het beeld op zwart springt omdat rai er geld voor wilt hebben en er in NL te weinig animo voor is om het te kopen aldus upc
en effe zoeken vasco rossi.. alleen de titel :S
Maak maar eens een top 3 van spelers op iedere positie dan staat er altijd een Italiaan tussenquote:Op vrijdag 2 juni 2006 18:43 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat zie ik nog niet zo in eigenlijk.
Nee, niet in deze opstelling, want Perotta is niet de vervanger voor Camoranesi, dat is de Rossi normaalgesproken. Daarom is het opvallend dat De Rossi en Camoranesi tegelijkertijd spelen.quote:
Zwitserland speelde voor eigen huis, dat zal er ook mee te maken hebben gehad. Zal vandaag wel rustiger zijn, en misschien dat Lippi ook even met de Oekrainse bondscoach overlegtquote:Op vrijdag 2 juni 2006 19:58 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Nee, niet in deze opstelling, want Perotta is niet de vervanger voor Camoranesi, dat is de Rossi normaalgesproken. Daarom is het opvallend dat De Rossi en Camoranesi tegelijkertijd spelen.
En Alfunados: Denk het ook, maar meest belangrijke zou ik vinden dat die Oekrainers wel een beetje normaal duels aangaan als in 'vriendschappelijk' en niet zo lomp en leip als die Zwitsers woensdag nu en dan.
Of #1.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 18:40 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wereldkampioenskandidaat nummer 2
Het Oekraïne topic #1quote:Op vrijdag 2 juni 2006 22:38 schreef stefmans het volgende:
mischien offtopic maar hoe gaat Oekraïne?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |