Poule indeling:Poule ADuitsland
Costa Rica
Polen
Ecuador
Poule BEngeland
Paraquay
Trinidad & Tobago
Zweden
Poule CArgentinië
Nederland
Servië & Montenegro
Ivoorkust
Poule DMexico
Iran
Angola
Portugal
Poule EItalië
Ghana
Verenigde Staten
Tsjechië
Poule FBrazilië
Kroatië
Australië
Japan
Poule GFrankrijk
Zwitserland
Zuid-Korea
Togo
Poule HSpanje
Oekraïne
Tunesië
Saudi-Arabië
De WedstrijdenPoulewedstrijden09-06 om 18.00 uur A Duitsland – Costa Rica (München)
4-209-06 om 21.00 uur A Polen – Ecuador (Gelsenkirchen)
0-210-06 om 15.00 uur B Engeland – Paraquay (Frankfurt)
1-010-06 om 18.00 uur B Trinidad & Tobago – Zweden (Dortmund)
0-010-06 om 21.00 uur C Argentinië – Ivoorkust (Hamburg)
2-111-06 om 15.00 uur C Servië & Montenegro – Nederland(Leipzig)
0-111-06 om 18.00 uur D Mexico – Iran (Nürnberg)
3-111-06 om 21.00 uur D Angola – Portugal (Köln)
0-112-06 om 15.00 uur F Australië – Japan (Kaiserslautern)
3-112-06 om 18.00 uur E Verenigde Staten – Tsjechië (Gelsenkirchen)
0-312-06 om 21.00 uur E Italië – Ghana (Hannover)
2-013-06 om 15.00 uur G Zuid-Korea – Togo (Frankfurt)
2-1 13-06 om 18.00 uur G Frankrijk – Zwitserland (Stuttgart)
0-013-06 om 21.00 uur F Brazilië – Kroatië (Berlijn)
1-014-06 om 15.00 uur H Spanje – Oekraïne (Leipzig)
4-0 14-06 om 18.00 uur H Tunesië – Saudi-Arabië (München)
2-214-06 om 21.00 uur A Duitsland – Polen (Dortmund)
1-015-06 om 15.00 uur A Ecuador – Costa Rica (Hamburg)
3-015-06 om 18.00 uur B Engeland – Trinidad & Tobago (Nürnberg)
2-0 15-06 om 21.00 uur B Zweden – Paraquay (Berlijn)
1-016-06 om 15.00 uur C Argentinië – Servie & Montenegro (Gelsenkirchen)
6-016-06 om 18.00 uur C Nederland – Ivoorkust (Stuttgart)
2-1 16-06 om 21.00 uur D Mexico - Angola (Hannover)
0-017-06 om 15.00 uur D Portugal – Iran (Frankfurt)
2-017-06 om 18.00 uur E Tsjechië – Ghana (Köln)
0-217-06 om 21.00 uur E Italië – Verenigde Staten (Kaiserslautern)
1-118-06 om 15.00 uur F Japan – Kroatië (Nürnberg)
0-018-06 om 18.00 uur F Brazilië – Australië (München)
2-018-06 om 21.00 uur G Frankrijk – Zuid-Korea (Leipzig)
1-119-06 om 15.00 uur G Togo – Zwitserland (Dortmund)
0-219-06 om 18.00 uur H Saudi-Arabië – Oekraïne (Hamburg)
0-419-06 om 21.00 uur H Spanje – Tunesië (Stuttgart)
3-120-06 om 16.00 uur A Ecuador – Duitsland (Berlijn)
0-320-06 om 16.00 uur A Costa Rica – Polen (Hannover)
1-220-06 om 21.00 uur B Zweden – Engeland (Köln)
2-220-06 om 21.00 uur B Paraquay – Trinidad & Tobago (Kaiserslautern)
2-0 21-06 om 16.00 uur D Portugal – Mexico (Gelsenkirchen)
2-121-06 om 16.00 uur D Iran – Angola (Leipzig)
1-121-06 om 21.00 uur C Nederland – Argentinië (Frankfurt)
0-021-06 om 21.00 uur C Ivoorkust – Servië & Montenegro (München)
3-222-06 om 16.00 uur E Tsjechië – Italië (Hamburg)
0-222-06 om 16.00 uur E Ghana – Verenigde Staten (Nürnberg)
2-122-06 om 21.00 uur F Japan – Brazilië (Dortmund)
1-422-06 om 21.00 uur F Kroatië - Australië (Stuttgart)
2-223-06 om 16.00 uur H Saudi-Arabië – Spanje (Kaiserslautern)
0-123-06 om 16.00 uur H Oekraïne – Tunesië (Berlijn)
1-023-06 om 21.00 uur G Togo – Frankrijk (Köln)
0-223-06 om 21.00 uur G Zwitserland – Zuid-Korea (Hannover)
2-0Achtste finales24-06 om 17.00 uur A Duitsland – Zweden (München)
2-024-06 om 21.00 uur B Argentinië – Mexico (Leipzig)
1-1 (2-1 na verl.) 25-06 om 17.00 uur C Engeland – Ecuador (Stuttgart)
1-025-06 om 21.00 uur D Portugal – Nederland (Nürnberg)
1-026-06 om 17.00 uur E Italië – Australië (Kaiserslautern)
1-026-06 om 21.00 uur F Zwitserland – Oekraïne* (Köln)
0-0 (* wint na strafschoppen)27-06 om 17.00 uur G Brazilië – Ghana (Dortmund)
3-027-06 om 21.00 uur H Spanje – Frankrijk (Hannover)
1-3Kwartfinales30-06 om 17.00 uur 1 Duitsland * – Argentinië (Berlijn)
1-1 (* wint na strafschoppen)30-06 om 21.00 uur 2 Italië – Oekraïne (Hamburg)
3-001-07 om 17.00 uur 3 Engeland – Portugal * (Gelsenkirchen)
0-0 (* wint na strafschoppen)01-07 om 21.00 uur 4 Brazilië – Frankrijk (Frankfurt)
0-1Halve finales04-07 om 21.00 uur A Duitsland – Italië (Dortmund)
0-0 (0-2 na verlenging)05-07 om 21.00 uur B Portugal – Frankrijk (München)
0-1Kleine finale08-07 om 21.00 uur Duitsland – Portugal (Stuttgart)
3-1Finale09-07 om 20.00 uur Italië * – Frankrijk (Berlijn)
1-1 (* wint na strafschoppen) StadionsMünchen Stadion (München)Capaciteit: 66.016
Frankenstadion (Nürnberg)Capaciteit: 46.780
Zentralstadion (Leipzig)Capaciteit: 44.345
Fritz Walter Stadion (Kaiserslautern)Capaciteit: 46.615
AWD Arena (Hannover)Capaciteit: 45.000
AOL Arena (Hamburg)Capaciteit: 51.055
Veltins Arena (Gelsenkirchen)Capaciteit: 53.804
Waldstadion (Frankfurt)Capaciteit: 52.000
Westfalen Stadion (Dortmund)Capaciteit: 67.000
RheinEnergie Stadion (Köln)Capaciteit: 46.120
Olympiastadion (Berlijn)Capaciteit: 74.400
Gottlieb Daimler Stadion (Stuttgart)Capaciteit: 53.200
Meer informatie over de stadions (in het Duits):Olympiastadion Berlijn.Stadion DortmundFrankfurt Gelsenkirchen Hamburg Hannover Fritz-Walter-Stadion Keulen München Neurenberg Stuttgart [ Bericht 1% gewijzigd door Bomenverzameling op 10-07-2006 13:10:23 ]