lol wat een leuke insteek, ons landje heeft 8 jaar op een WK moeten wachten. 4 jaar nodig om op te bouwen????? nou als we geen Europees Kampioen worden.... echt....dan wordt de boel afgebroken. En altijd dat lachje van Van Basten brrr wat een nare man. De Bush van het Nederlands voetbal.quote:Op maandag 26 juni 2006 14:41 schreef Jarno het volgende:
[..]
Het was zelfs 't uitgangspunt bij zijn aanstellen: een goed resultaat tijdens EK 2008. Voor het WK 2006 was de insteek: alles wat we kunnen pakken, is mooi meegenomen.
Tsja, dan moet je niet bij mij of bij van Basten zijn, maar bij de KNVB. Die vonden dit een acceptabele overeenkomst.quote:Op maandag 26 juni 2006 14:45 schreef ASroma het volgende:
[..]
lol wat een leuke insteek, ons landje heeft 8 jaar op een WK moeten wachten.
Een andere bondscoach had uberhaupt een ander elftal meegenomen. En ja, dan hadden we veel verder kunnen komen. De 1/8 finale is Nederland onwaardig. Om over het voetbal de afgelopen 2 jaar maar te zwijgen...quote:Op maandag 26 juni 2006 13:59 schreef 456 het volgende:
hij moet blijven. dacht je nu echt dat een andere bondscoach meer uit dit 11tal had kunnen halen?
NEEN. Ik vind dat hij het nog aardig gedaan heeft, ware het niet dat ik het belachelijk vind dat we er al uit moeten zijn.
Maar omdat hem aan te rekenen, neu...
Ja, gaan we weer op jacht naar dat eeuwige 'mooie voetbal' zeker...quote:Op maandag 26 juni 2006 14:50 schreef nikk het volgende:
[..]
Een andere bondscoach had uberhaupt een ander elftal meegenomen. En ja, dan hadden we veel verder kunnen komen. De 1/8 finale is Nederland onwaardig. Om over het voetbal de afgelopen 2 jaar maar te zwijgen...
Nee, het hoeft niet altijd mooi te zijn hoor. Maar dat is nog iets anders dan waardeloos slecht voetbal.quote:Op maandag 26 juni 2006 14:54 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ja, gaan we weer op jacht naar dat eeuwige 'mooie voetbal' zeker....
hwuahahaharoflll!!!!11!!!!!1!!!lolwmaotg!!!1!!1quote:Op maandag 26 juni 2006 14:22 schreef ASroma het volgende:
dat is het em juist, je selecteert toch geen spelers die er nog niet klaar voor zijn, maar wel over 2 jaar? hahahaha dan kan je ze dan als nog selecteren toch ....... wat een drol, een WK als opbouw voor een EK zien hahaha mijn god wat een drol![]()
Ja, sommige hier roepen alweer om zijn terugkeer in het 'Wie moet van Basten opvolgen' topic zelfs.quote:Op maandag 26 juni 2006 18:11 schreef Hankster het volgende:
Half Nederland liep na 2004 te kotsen op vooral Advocaat en ook de spelers (alweer vergeten?)
quote:Op maandag 26 juni 2006 18:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ja, sommige hier roepen alweer om zijn terugkeer in het 'Wie moet van Basten opvolgen' topic zelfs.![]()
![]()
.
jij snapt het niet, waarom spelers selecteren als ze er toch nog niet klaar voor zijn?, en wie zegt dat ze er over 2 jaar wel klaar voor zijn als ze er nu na een 2 jaar lange voorbereiding op het WK nog steeds niet klaar voor zijn? ik kan het gewoon niet bevatten als er zoveel materiaal rondloopt dat vele malen beter is dan het huidige elftal............. tis om te huilen. Met een instelling van oh ach joh 2008 is het grote doel dus wat boeit het WK kom je ook al niet ergens. Echte winnaars gaan voor elk toernooi en selecteren het beste materiaal dat voor handen is, tandenknarsend heb ik het lulverhaal van Van Basten aangehoord na de wedstrijd, moeite om mijn kots binnen te houden.quote:Op maandag 26 juni 2006 18:11 schreef Hankster het volgende:
[..]
hwuahahaharoflll!!!!11!!!!!1!!!lolwmaotg!!!1!!1
en nu weer even normaal
wat had hij dan moeten doen? Het aanbod van de KNVB af moeten slaan tot na dit WK zodat hij van 2006 tot 2008 kon opbouwen, op het EK kon spelen en dan kon verfijnen voor het WK van 2010? wie is er hier nu de drol?
Half Nederland liep na 2004 te kotsen op vooral Advocaat en ook de spelers (alweer vergeten?) en er moest maar eens wat gedaan worden aan al die volgevreten miljonairs. Toen kwam Neerlandsch held naar voren en die zei duidelijk dat zijn doelstelling 2008 was: de KNVB was het er mee eens, de pers was gelukkig met Marco en de meeste voetbalfans waren kritisch over zijn selectiebeleid maar de resultaten bleven maar positief en dus waren ook wij blij. Op het WK komen we een zware groep door en spelen we een erg harde wedstrijd tegen Portugal waar we niet eens afgedroogd worden maar ten onder gaan met 1-0 met mede dank aan de scheids. Marco heeft zeker fouten gemaakt en ook zijn selectiebeleid zal vast minder gelukkig zijn uitgepakt dan hij van te voren had gedacht. Maar punt is: het Oranje elftal is vernieuwd wat gewoon moest gebeuren gezien de resultaten/leeftijd van enkele oud gedienden, iedereen hield weer van Oranje, en onze held staat weer in de voetbalschijnwerpers. Enkel: we zijn vroeg uitgeschakeld...maar hij had al gesteld dat het hoofddoel 2008 is en dat gaan ze heus wel waar maken (veel slechter kan immers niet)
dus....ik vraag nog eens....wie is er nou de drol?![]()
![]()
quote:Op maandag 26 juni 2006 14:45 schreef ASroma het volgende:
[..]
lol wat een leuke insteek, ons landje heeft 8 jaar op een WK moeten wachten. 4 jaar nodig om op te bouwen????? nou als we geen Europees Kampioen worden.... echt....dan wordt de boel afgebroken. En altijd dat lachje van Van Basten brrr wat een nare man. De Bush van het Nederlands voetbal.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |