Ach gut ja, dat was ik vergeten...quote:Op dinsdag 30 mei 2006 15:43 schreef grandmommy het volgende:
er zijn wel bandjes in dit genre die ik wel digg, maar dat zijn dan voornamelijk niet-nederlandse. het valt me op dat er bij nederlandse bandjes zo'n bepaalde racoon-kneuterigheid overheen ligt.
Alleen dan nog een stukje leuker wat mij betreft. Al is een nummer als Feel Like Flying wel een klassieker.quote:
quote:Op dinsdag 30 mei 2006 18:56 schreef methodmich het volgende:
Dat was de Engelse Racoon.
Dat ging over Nizlopi in Indie Central.quote:Op donderdag 20 april 2006 17:51 schreef Lieke_K het volgende:
Op internet las ik o.a. een duo dat de overdreven treurliedjes van de Counting Crows combineert met de opgewektheid van Racoon . Ook las ik dat er de 25e een showcase is van Nizlopi in de Melkweg.
"Summer" is ook zeker de moeite waard! ...quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:05 schreef Sammy3000 het volgende:
Ken Swim With Sam van de radio. Erg goed nummer!
Als ik de reacties hier zo lees, lijkt de CD me ook wel de moeite waard!
Hebbes! Leuk liedje. Niet zo moeilijk te vinden, vond ik. Waar kon ie anders zitten dan daar? Anders was je hem bij het afspelen wel tegengekomen. Bedankt voor de tip!!quote:Op zaterdag 17 juni 2006 14:59 schreef Maravilla het volgende:
Op de cd staat trouwens ook nog een bonus nummer, met de tekst die op de eerste bladzijde in het boekje geschreven staat.Erg slim verborgen, maar ga eerst zelf maar eens zoeken voor ik 't hier neerplemp.
quote:Op maandag 19 juni 2006 18:24 schreef zoo het volgende:
Welke oude cd bedoel je? De EP? Die is af en toe nog ergens te krijgen maar zo goed als uitverkocht overal.. helaas.. (want kheb hem ook nog niet..)
Andere cd hebben ze niet uitgebracht (iig geen heel album...)
Tarot&Tequila is niet uitgebracht zover ik weet..![]()
zie ook www.aballadeer.com en www.aballadeer.nl/forum![]()
Welke nummers hebben ze gespeeld? De echte tour komt overigens later dit jaar, kan niet wachten.quote:Op donderdag 29 juni 2006 14:18 schreef Ingetje79 het volgende:
*Kickje*
Ze waren echt erg gaaf in het eggie zeg!
Later stonden ze op de vloer mee uit hun dak te gaan op Live!
Ik denk dat je Sirens bedoelt..quote:Op donderdag 29 juni 2006 14:47 schreef Ingetje79 het volgende:
en dat nummer over dat auto-ongeluk, kan zo niet meer op de titel komen
*luistert*quote:
quote:A BALLADEER OP TOURNEE
Twee weken na Lowlands gaat a balladeer voor het eerst op tournee. De aftrap is in de Melkweg, in thuisstad Amsterdam. Inmiddels zijn acht shows bevestigd. Meer data volgen. Kaarten zijn o.a. verkrijgbaar via Ticketservice.
02/09 Melkweg, Amsterdam
14/09 Tivoli De Helling, Utrecht
15/09 Mezz, Breda
14/10 Patronaat, Haarlem
19/10 Rotown, Rotterdam
20/10 Simplon, Groningen
03/11 Paard, Den Haag
09/11 013, Tilburg
Rotownquote:FORTUNE TELLER NIEUWE SINGLE
Vanaf 8 september ligt 'Fortune Teller' in de winkels. De tweede single van het album Panama heeft als b-kant de Don Henley-cover 'The Boys of Summer', live opgenomen voor Claudia's Vakantiebandje. De tracklisting voor de CD-maxi wordt binnenkort bekend.
Kijk op www.aballadeer.com voor de hoes en de tracklisting van 'Fortune Teller', voor alle informatie over de tournee en al het andere laatste nieuws.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |