quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:43 schreef Triggershot het volgende:
De islam heeft lang genoeg gewacht, het is tijd voor actie.
De hunnen moeten ook maar weer eens van zich laten horen, ook veel te lang geduurd voor hunquote:Op zaterdag 29 april 2006 20:43 schreef Triggershot het volgende:
[..]
De islam heeft lang genoeg gewacht, het is tijd voor actie.
Je ziet echt niet wat zich ontwikkeld hequote:Op zaterdag 29 april 2006 20:46 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
De hunnen moeten ook maar weer eens van zich laten horen, ook veel te lang geduurd voor hun![]()
Ach, de islam is hard bezig haar eigen glazen in te gooien. Hoogmoed komt voor de val?![]()
nou enlighten us ....quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je ziet echt niet wat zich ontwikkeld he![]()
quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:48 schreef Triggershot het volgende:
Je ziet echt niet wat zich ontwikkeld he![]()
Haha, dat is wat de ignorant buitenwereld ziet.quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:53 schreef Capa het volgende:
[..]
![]()
... ik zie... ik zie... twee mannen... ze vechten... meer mannen nu... een kerk... een kroeg... een moskee... hoop geschreeuw... rook... vuur... knallen... mensen met bloed... veel bloed... huilende vrouwen roepende kinderen... alle ruiten van het binnenhof zijn ingegooid... tanks in de straten...
![]()
Ik zie een TFT scherm op een bureau waar een bord patat op ligt.quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:53 schreef Capa het volgende:
[..]
![]()
... ik zie... ik zie... twee mannen... ze vechten... meer mannen nu... een kerk... een kroeg... een moskee... hoop geschreeuw... rook... vuur... knallen... mensen met bloed... veel bloed... huilende vrouwen roepende kinderen... alle ruiten van het binnenhof zijn ingegooid... tanks in de straten...
![]()
Dan mag jij mij de binnenkant van jouw ogen vertellen.quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:54 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Haha, dat is wat de ignorant buitenwereld ziet.
Agie, ben je voor het volgen van een sukirman lezing?quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:55 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zie een TFT scherm op een bureau waar een bord patat op ligt.
Pot - Ketel:quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:51 schreef Triggershot het volgende:
[..]Een zin begint met een hoofdletter.
Een persoonsvorm derde persoon enkelvoud eindigt op een t...quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je ziet echt niet wat zich ontwikkeld he![]()
Zit veel bloed tussenquote:Op zaterdag 29 april 2006 20:56 schreef Capa het volgende:
[..]
Dan mag jij mij de binnenkant van jouw ogen vertellen.
Thnxquote:Op zaterdag 29 april 2006 20:56 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Pot - Ketel:
[..]
Een persoonsvorm derde persoon enkelvoud eindigt op een t...
Alles wat in het Nederlands is, is mijnsinsziens een positieve bijdrage.quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Agie, ben je voor het volgen van een sukirman lezing?
Is ook NLs, gaat heel toevallig om "moslims en hun verantwoordelijkheden in NL"quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Alles wat in het Nederlands is, is mijnsinsziens een positieve bijdrage.
Alles beweegt, panta rhei.quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:57 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zit veel bloed tussen
Ik hoor ook tot de ignorant mensen toe, dont worry.. alleen is het wel naief om te zeggen dat de islam stil staat, is bezig met herorganisatie etc.
Nee, dat is een beeld die wij voorgeschoteld krijgen door o.a. de media.quote:Op zaterdag 29 april 2006 21:08 schreef Capa het volgende:
[..]
Alles beweegt, panta rhei.
Maar dat is het punt niet. Of juist wel - de (de, de, de) islam beweegt zich alle kanten op, richting orthodoxie, richting liberalisme, secularisme, alnaar gelang degene die zich moslim noemt.
De Islam of het Westen?quote:Een vreemde wereld die zich ineens (lijkt het) met de onze vermengt.
Couldnt agree morequote:Eerst het vertrouwen zien te winnen voordat je grootse plannen ontvouwt
Ik geloof niet zo in 'de' media. De media, dat zijn wij.quote:Op zaterdag 29 april 2006 21:10 schreef Triggershot het volgende:
Nee, dat is een beeld die wij voorgeschoteld krijgen door o.a. de media.
Beide. Maar in ons geval (=Nederland) is het de islam die plotseling (nou ja in een tijdsbestek van enkele jaren) zichtbaar is geworden. Er is een nieuwe gesprekspartner bijgekomen, een nieuwe tegengroepering, en eventueel (in de toekomst) een nieuwe politieke vleugel. Een nieuwe sociale zuil, zeg maar.quote:De Islam of het Westen?
Het zijn dus jij en ik die aan stemmingsmakerij doen?quote:Op zaterdag 29 april 2006 21:20 schreef Capa het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo in 'de' media. De media, dat zijn wij.
sorry, ben ik niet met je eens.. het waren niet de moslims die de Islam naar voren hebben geschoven als een nieuwe gesprekspartner, integendeel het was Pim die een oorlog verklaarde aan de Islam en een koude oorlog wou tegen de moslims. Op 12 september waren de moslims die zelfde moslims die ook rond 10 september naar hun werk gingen en met jou in AH gingen boodschappen doen.quote:Beide. Maar in ons geval (=Nederland) is het de islam die plotseling (nou ja in een tijdsbestek van enkele jaren) zichtbaar is geworden. Er is een nieuwe gesprekspartner bijgekomen, een nieuwe tegengroepering, en eventueel (in de toekomst) een nieuwe politieke vleugel. Een nieuwe sociale zuil, zeg maar.
Die moet zijn sporen nog verdienen en zal de komende tijd, wil ze serieus genomen worden, vooral aan het uitleggen zijn wat ze nu precies bedoelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |