Ik weet het, kan er ook niets aan doen dat m'n VII erg zwak was vorig seizoenquote:Op zondag 30 april 2006 22:04 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
37* is wel erg weinig voor een team in VI
Nee ik niet.quote:Op zondag 30 april 2006 21:26 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Je had afgelopen woensdag toch ook al zo'n wedstrijd? Zwaar in de meerderheid, maar niet gewonnen?
Alleen jammer dat mijn keeper uit de wedstrijd is geschopt.quote:Middenveld: rampzalig (hoog)
Rechterverdediging: waardeloos (zeer hoog)
Centrale verdediging: waardeloos (zeer hoog)
Linkerverdediging: waardeloos (heel laag)
Rechteraanval: waardeloos (heel laag)
Centrale aanval: rampzalig (zeer hoog)
Linkeraanval: waardeloos (laag)
zijn dat serieus ratings voor een echt team, is het geen botquote:Op zondag 30 april 2006 22:16 schreef Wackyduck het volgende:
Ik heb 5-1 gewonnen, en de stats van mijn tegenstander volgende week:
[..]
Alleen jammer dat mijn keeper uit de wedstrijd is geschopt.![]()
Ja, een persoon die gister nog heeft ingelogd.quote:Op zondag 30 april 2006 22:16 schreef stefmans het volgende:
[..]
zijn dat serieus ratings voor een echt team, is het geen bot![]()
En de 4e van hem ligt eruitquote:Op zondag 30 april 2006 21:47 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Heb er al 3 uitgeschopt in de eerste helft![]()
Ik sta wel met 2-1 voor
Inderdaad ja, snap het ook niet.. al is zijn middenveld rating net een klein stappie hoger. Wat heb je trouwens een teringgoed team voor een divisie 8.. volgens mij is mijn competitie van een laag niveau vergeleken met anderenquote:Op zondag 30 april 2006 22:27 schreef macondo het volgende:
78562025 match id.. op alle fronten beter, iets van 8 sterren meer gehaald en ik ga kansloos met 3-0 de boot in. Mooi begin.
nee niet gemotstquote:Op zondag 30 april 2006 22:23 schreef Fulcrum_X het volgende:
3-3, toch nog een puntje meegenomen naar huis. Maar toch snap ik het niet, mijn ploeg was wel op veel fronten beter. Maar, zijn middenveld had net iets betere ratings waardoor hij meer balbezit had.
Hier is de matchid: 79149321
Ik denk dat hij gemotst heeft.. kan iemand dat bevestigen?
dat is mooiquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |