yep en 3de van Nederlandquote:Op maandag 1 mei 2006 10:45 schreef staticdata het volgende:
eta beteken zeker het aantal uur dat je moet spelen om je volgende rang te halen?
ik sta toch mooi nummer 65775 van de wereld :p escape 151, klein verschil
zal je vanavondf effe contacten via msn.....quote:Op maandag 1 mei 2006 11:00 schreef RudyCarell het volgende:
TVP
@Diki: Ken je nog even kijken voor een prijs voor dat systeem... Anders bestel ik hem wel bij de PCzaak, is ook niet zo duur...
is goed...quote:Op maandag 1 mei 2006 11:02 schreef Suikermais het volgende:
[..]
zal je vanavondf effe contacten via msn.....
Want ??quote:Op maandag 1 mei 2006 11:46 schreef staticdata het volgende:
![]()
vanavond dus ook dalian in de maproulatie
Kubra?? Is dat ook een map in Battlefield??quote:Op maandag 1 mei 2006 12:03 schreef staticdata het volgende:
inderdaad en op kubra kan je goed heli's met je tank de lucht uit knallen
Ja die heb ik nog minder gespeeld...quote:Op maandag 1 mei 2006 12:53 schreef staticdata het volgende:
hebben jullie dan ooit wel eens van operation clean sweep gehoord, shcijnt er ook in te zitten.
Muis 44 euro en de mat 28 euroquote:Op maandag 1 mei 2006 13:49 schreef staticdata het volgende:
wat kost da?
Je bedoelt de Razer Diamondbackquote:Op maandag 1 mei 2006 13:30 schreef escape_nl het volgende:
Ok ik zal er elke week een andere map erin zetten.
Net de Diamond Razorback besteld met een Icemat
prima, ik hoop het vrijdag of zaterdag binnen te hebbenquote:Op maandag 1 mei 2006 14:31 schreef -chiel- het volgende:
@escape, ben benieuw hoe de mat is, laat eens weten!
Die monitor is GOED, gebruik ik ook voor om te zien wie er op TS zittenquote:Op maandag 1 mei 2006 13:50 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Muis 44 euro en de mat 28 euro
Nu alleen nog de Samsung 930BF halen en dan ben ik klaar voor een tijdje.
ja ik de 730BF al maar dat wordt het scherm voor de tweede pc,.quote:Op maandag 1 mei 2006 14:34 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Die monitor is GOED, gebruik ik ook voor om te zien wie er op TS zitten
En aankomend weekend moet hij weer echt aan de bak als BF2 beeldkanon![]()
ik zou de 940bf wel willen hebben... <2msquote:Op maandag 1 mei 2006 14:35 schreef staticdata het volgende:
ik heb echt totaal geen last van de laser, merk niets van haperingen of wat dan ook. wat eikel zegt is wel zo, de g5 is er alleen voor mensen die de muis rechts gebruiken.
en de 930 bf heb ik ook. Dat is echt een superscherm. het woord ghosting komt niet in zijn woordenboek voor! en hij werkt niet irriterend op de ogen
Hij moet nog flink doorgamen, aangezien hij alleen de war college nog niet heeft en die haal je niet 123 als je al 15000 potjes hebt gespeeld.quote:Op maandag 1 mei 2006 14:48 schreef escape_nl het volgende:
De eerste 4 star general
http://bf2s.com/player/44925574/
Onzin! lasermuizen die draadloos zijn .. das knudde .. maar laser is alleen maar goed in spellen!quote:Op maandag 1 mei 2006 14:31 schreef escape_nl het volgende:
laser muizen zijn slecht voor spellen is mijn mening
Vrouwen en verstand van techniekquote:Op maandag 1 mei 2006 14:59 schreef BattleLies het volgende:
Onzin! lasermuizen die draadloos zijn ..
Das niet waar.. laser + gamer = lamer.quote:Op maandag 1 mei 2006 14:59 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Onzin! lasermuizen die draadloos zijn .. das knudde .. maar laser is alleen maar goed in spellen!
Hee rustig aan he manneke!quote:Op maandag 1 mei 2006 15:02 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Vrouwen en verstand van techniekM'n MX900 ruled en schopt kont, je weet toch
quote:
Met een G5 hoef je hem ook niet op te tillen! Daarop is de DPI ook in te stellen dus die vlieger gaat niet op!quote:Op maandag 1 mei 2006 15:04 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Das niet waar.. laser + gamer = lamer.
Hier kwam ik wel achter toen ik in dat cafe in Rotterdam (Syndicate ofzo) ging gamen, die hebben ook lasermuizen.Als je maar even je muis optilt van de tafel om hem naar links of rechts te verplaatsen reageerd je muis ook omdat die laser alsnog de tafel 'raakt' Heel vervelend want hierdoor beweeg je wel tijdens het gamen. Nu beweeg ik me muis niet zoveel (deze heeft een groot aantal DPI) dus wat dat betreft blijft me muis in het midden van de tafel tijdens het gamen maar toch!
Vliegers rulen, die schoppen pas kontquote:Op maandag 1 mei 2006 15:05 schreef BattleLies het volgende:
vlieger
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |