Het antwoord: http://www.dr-clan.nl/forum/index.php?showtopic=91quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:51 schreef Morpheus2002 het volgende:
Iemand begon met dat Duitse poepfilmpje...volgens mij was dat JP!
JAA! EEH! LUUSTER ES FF! BOF gaat voor! Je kan nu niet afzeggen .. of je moet gewoon betalen en wegblijven dat kan .. maar geld is al betaald door jp dus beeeeeeeeeeetje lullig als je nu afzegd!quote:Op vrijdag 28 april 2006 13:41 schreef VeerMans het volgende:
Ahhhhhhhhhhhhhhhhh
Ik heb een dubbele afspraak op 13 mei... nou moet ik gaan kiezen
Pff 5 consumpties jaquote:Op vrijdag 28 april 2006 13:44 schreef VeerMans het volgende:
ik heb al betaald... dus als ik dr niet zou zijn hebben jullie extra bier
Een vriend van mij moet optreden in de melkweg dus daar had ik wel graag bij willen zijn. En had ik ook al voor betaaldquote:Op vrijdag 28 april 2006 13:59 schreef Morpheus2002 het volgende:
Wat is het andere dan?
Misschien bij grote groepen willen ze eerst geld zien?quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:07 schreef staticdata het volgende:
ik vind het wel typisch dat je vooraf moet betalen. meestal reserveer je en leg je achteraf de flappen op tafel.
IMO slaat het nergens op
Daarnaast zit er een BBQ aan vast, die moet compleet georganiseerd worden. Ze gaan geen BBQ opzetten en dan hopen dat wij langskomenquote:Op vrijdag 28 april 2006 14:11 schreef VeerMans het volgende:
Misschien bij grote groepen willen ze eerst geld zien?
Onder het organiseren valt ook het inkopen doen. Als dan blijkt dat ze voor 20 man hebben ingekocht en er komen er 15 opdagen die betalen dan zijn ze hun marge kwijt.quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:40 schreef staticdata het volgende:
nou ik mag toch hopen dat als eze een bbq aanbieden dat ze dat regelmatig doen dus de organisatorisch impact niet groot zal zijn. maar stel dan de helft van het geld als borg ofzo het zijn pisbedragen.
ik wil wel betalen hoor, als het problemen oplevertquote:Op vrijdag 28 april 2006 14:45 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Onder het organiseren valt ook het inkopen doen. Als dan blijkt dat ze voor 20 man hebben ingekocht en er komen er 15 opdagen die betalen dan zijn ze hun marge kwijt.
Ooh ok!quote:ik heb al betaald... dus als ik dr niet zou zijn hebben jullie extra bier
Ik kijk nooit naar vieze filmpjes...quote:Op vrijdag 28 april 2006 18:46 schreef jpjedi het volgende:
oh ja ..die filmpjes heb ik wel gepost maar had het die avond gekregen van Di3ki3.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |