Daar ben ik ook aan gehecht, maar dan anders. Boeken die ik mooi vond, zal ik op de plank laten, al lees ik ze waarschijnlijk nooit weer. Maar er is ook wel een categorie waar ik wel afstand van zou kunnen doen ('niet om door te komen').quote:
Ik ook niet, op een paar uitzonderingen na. De omnibus van Joop ter Heul, die las ik zo'n beetje iedere zomer weer. En Terug tot Ina Damman schiet me te binnen. Ook vaker gelezen.quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:29 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik lees boeken eigenlijk zelden of nooit vaker dan 1 keer.
Nou, ik zie jou nog niet zo snel vier meisjesromans uit de jaren '30 lezen. 't Is heel belegen.quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:34 schreef De-oneven-2 het volgende:
Niet gelezen. Maar 2 aanraders, begrijp ik.
Uitstekende ogen.quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, ik zie jou nog niet zo snel vier meisjesromans uit de jaren '30 lezen.
Ik houd 'm in mijn achterhoofd.quote:En Terug tot Ina Damman is een van Vestdijk, en die kan niet iedereen waarderen. 't Was wel een van de eerste 'echte' romans die ik als jeugdige las en in het eerste jaar van mijn studie was 'ie verplicht.
Hoe weet jij dat?quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:47 schreef Lienekien het volgende:
Hou jij ook zo van geitenkaas?
Zie: Umberto Eco's Het Eiland van de Vorige Dagquote:Op vrijdag 28 april 2006 14:22 schreef Lienekien het volgende:
Maar er is ook wel een categorie waar ik wel afstand van zou kunnen doen ('niet om door te komen').
Oh, zalig!! Ik ben ook helemaal weg van geitenkaas, vooral in combinatie met honing. Of met aardbeien. Of met ander fruit. Of door een salade. Of in een hartige taart.quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:47 schreef Lienekien het volgende:
Hou jij ook zo van geitenkaas?
Een tenenkrommende...quote:Op vrijdag 28 april 2006 15:08 schreef De-oneven-2 het volgende:
Lienekien! Een contaminatie! Een hele lelijke, zelfs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |