Ga in het onderwijsquote:Op donderdag 4 mei 2006 12:22 schreef sanger het volgende:
[..]
[..]
Het lijkt wel alsof het mooie weer alle dipjes heeft opgelost![]()
Waarom zijn jullie vrij en ik nietheb ook eindelijk weer motivatie om thuis aan de gang te gaan.
Nee dank je niets voor mijquote:
Het helpt je inderdaad je koppie leeg te maken.quote:Op donderdag 4 mei 2006 12:23 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb vrij omdat ik vanmiddag iets spannends te doen heb. En het verven was therapeutisch voorbereiden.
Kan ik je troosten met het feit dat ik ook gewoon in deze hitte aan het werk was ?quote:Op donderdag 4 mei 2006 12:22 schreef sanger het volgende:
[..]
[..]
Het lijkt wel alsof het mooie weer alle dipjes heeft opgelost![]()
Waarom zijn jullie vrij en ik nietheb ook eindelijk weer motivatie om thuis aan de gang te gaan.
Het helpt een beetje inddquote:Op donderdag 4 mei 2006 18:18 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Kan ik je troosten met het feit dat ik ook gewoon in deze hitte aan het werk was ?![]()
Ook dat helpt weer een beetjequote:Op donderdag 4 mei 2006 21:09 schreef Marsepein het volgende:
Ik was ook gewoon geld aan het verdienen.
Ik zou de meest rechtse nemen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 21:23 schreef Marsepein het volgende:
Ik heb advies nodig:
[afbeelding]
Welke kleur van de staaltjes matcht het beste bij het staaltje tapijt?
Dit had ik overigens gisterenavond, net voor 9 uur! Gevolg; mijn eerste bekeuring voor te hard rijden ooitquote:Op zondag 30 april 2006 11:44 schreef gronk het volgende:
Eerst ontdekken dat je toch nog van alles mist en dus weer naar de DHZ-zaak toe moet
De pest daarvan is ook nog eens dat 't je hele ritme breekt. Op en neer naar de DHZ-zaak kost je al snel een uur, en alles schuift daardoor uit.quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:04 schreef sanger het volgende:
[..]
Dit had ik overigens gisterenavond, net voor 9 uur! Gevolg; mijn eerste bekeuring voor te hard rijden ooit![]()
Van die 93 euro kun je heel veel leuke klusspullen kopen.quote:Wel zonde van de ¤ 93,- maar heb tegen de agent gezegd dat ie er best een biertje van mocht gaan halen![]()
Inderdaad schopt het je hele ritme en je planning in de war. En ik had best wel wat leuke klusdingen kunnen kopen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:09 schreef gronk het volgende:
[..]
De pest daarvan is ook nog eens dat 't je hele ritme breekt. Op en neer naar de DHZ-zaak kost je al snel een uur, en alles schuift daardoor uit.
[..]
Van die 93 euro kun je heel veel leuke klusspullen kopen.
of een tweedehands fiets.Ben vanmiddag zo stom geweest om m'n fiets niet op slot te zetten en meteen een winkel binnen te lopen. Kom twee minuten later terug: fiets weg.
![]()
![]()
Ik had een vooruitziende blik en heb mijn laptop meegenomen. Ik werk in een bijgebouw achter een huis en daarbij zit een heerlijke tuin. Nu zit ik in de tuin draadloos te netwerken (en vooral de F1 te volgenquote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:30 schreef Marsepein het volgende:
Pfff, ik wil ook naar huis.... Misschien doe ik het hier gewoon op slot. Schakel de telefoon door naar mijn mobiel en ga naar een strand zonder bereik
Hoi. Nee.quote:Op zondag 7 mei 2006 16:49 schreef speknek het volgende:
Hoi. Mag het Utrecht topic alweer terug?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |