Kun je daar in de buurt niet gewoon je style herdefnieren? Of komen er direct een paar float-pagina's achter elkaar?quote:Op maandag 14 mei 2007 16:43 schreef Visitor.Q het volgende:
Bedankt voor je antwoord. Ik gebruik inderdaad fancy headers. Probleem met het herdefinieren is dat ie dan bij alle andere float pages ook geen pagina nummer neerzet.
\raisebox zou moeten werken, b.v.:quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:06 schreef thabit het volgende:
Dat zou moeten inderdaad, maar LaTeX is ook maar een programma en kan dus niet helemaal altijd perfect aanvoelen hoe het voor een mens eruitziet, dus soms moet er iets een klein beetje aangepast worden.
1 2 3 4 | begin{document} $$ \sum_{k=1}^n \frac{1}{k} \sum_{k=1}^{\raisebox{2em}{n}} \frac{1}{k} $$ end{document} |
Het lijkt me lastig. Dingen die gesorteerd worden in LaTeX worden dat meestal met behulp van een extern programma -- zoals indices en referenties.quote:Op vrijdag 28 september 2007 13:23 schreef Visitor.Q het volgende:
Ik wil in de description environment dat de hele zooi wordt gesorteerd op alfabet (de keywords dus), kan dat?
1 2 3 4 5 6 | \item[boo] blah blah \item[foo] blah blah foo foo foo bar |
1 2 3 4 | foreach (sort(<>)) { chomp; print; } |
1 |
1 2 3 | \input{lijst-sorted} \end{description} |
1 2 3 4 | \begin{description} \input{lijst-sorted} \end{description} |
1 2 | perl sortlijst.pl < lijst.tex > lijst-sorted.tex |
Er zijn ook kant-en-klare Makefiles beschikbaar @ LaTeX-Mk.quote:Op vrijdag 28 september 2007 20:07 schreef klnvntrbyt het volgende:
Of wat ook kan is een Makefile maken waarmee je hele LaTeX document wordt gecompileerd (inclusief sorteren van dat bestandje indien nodig).
Uiteindelijk tik je dan alleen
make document.pdf
om van document.tex een PDF te maken.
1 2 3 4 5 | |a|b| ----- |c d| ----- |
1 2 3 4 5 | |a|b| ----- | c | ----- |
1 2 3 4 5 6 7 8 | \begin{tabular}{|cc|} \hline \lc{a} & \lc{b} \\ \hline c & d \\ \hline \end{tabular} |
1 2 3 | \includegraphics[width=5cm]{plaatje} \end{figure} |
1 2 3 4 5 | \begin{figure}[t] \includegraphics[width=5cm]{plaatje} \end{figure} \end{flushright} |
Thxquote:Op zondag 25 november 2007 13:09 schreef the_disheaver het volgende:
2de voorbeeld: flushright en figure omdraaien (eerst figure, dan flush)
Bedankt voor de tip.quote:Op donderdag 29 november 2007 17:32 schreef thabit het volgende:
Als je naar een hoofdstuk of sectie met nummer wilt verwijzen, dan moet dat met een hoofdletter, dus Chapter 5 ipv chapter 5 en Section 3.2.3 ipv section 3.2.3 (maar wel "this section" en "the next section").
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | \begin{document} \tableofcontents \clearpage \addcontentsline{toc}{part}{Deel A} % Hier code voor je part-pagina \chapter{Eerste} \clearpage \addcontentsline{toc}{part}{Deel B} % Hier code voor je part-pagina \chapter{Tweede} \end{document} |
Is wel goed zoquote:Op zondag 9 december 2007 12:02 schreef Iblis het volgende:
Als je de book-class gebruikt dan kun je parts maken. Echter, je kunt ook het volgende doen:
[ code verwijderd ]
Maar, dit geeft wél paginanummers. Doch, als je in het verslag toch duidelijk maakt dat een part daar begint, dan zie ik het probleem van het paginanummer in de inhoudsopgave niet. Als je dat écht niet wilt, dan kun je <bestand>.toc editen; en daar de goede regels opzoeken en daar staat dan aan het eind {x} waarbij x het paginanummer is, dat kun je dan weghalen en dan kun je het één keer LaTeXen (want dan wordt de .toc weer opnieuw geschreven).
Iets anders weet ik zo even niet.
De pdf zelf hoeft niet doorklikbaar te wordenquote:Op zondag 9 december 2007 12:42 schreef Iblis het volgende:
Nog een aanvulling, gebruik je hyperref zodat je PDF doorklikbaar wordt (links in de inhoudsopgave), dan moet je soms het commando \phantomsection (zie documentatie) gebruiken om de links naar de goede positie in het document te laten verwijzen.
Bedankt!quote:Op zondag 9 december 2007 22:19 schreef trancethrust het volgende:
Voordat je vorlgende subsection begint, het commando \FloatBarrier geven. Hiervoor moet je de package placins gebruiken (dus \usepackage{placeins} ergens in het begin).
1 2 3 4 | \begin{document} \section{Deze titel is veel te lang voor een regel en zou daarom afgebroken moeten worden} \end{document} |
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |