quote:
Op woensdag 26 april 2006 14:06 schreef Maisnon het volgende:![]()
Aangezien ik nogal gesteld ben op smaken en geuren, kan dit bij mij nogal hevige reacties uitlokken. Gisteren was ik bij de buren om nog wat user testen te doen voor een opdracht van 'school' (Ik moet hier waarschijnlijk universiteit zeggen omdat school niet meer mag dan
![]()
)
In ieder geval, we besloten nog wat chocola te nemen die over was van pasen, eerst de negerzoenen.. niks mis mee.
Toen de paashazen. Deze stonden dus, voor de sfeer, in een bak met stro.
IK knaag zo'n haas naarbinnen, en verbaas me toch over de vreemde nasmaak. Is dit chocola met honing of iets dergelijks? Na een paar minuten drong het in mijn heldere hoofd door dat dit de stro moest zijn. Het was te eten, maar na een tijd werd ik er ontzettend misselijk van en kwam ik erachter dat het toch enigzins ranzig was.
Nu werd ik goed verkouden op dit moment, en proef bijna niks meer... het enige wat ik heb in mijn mond is de smaak van Stro met Chocola, zooooo ranzig! ik ga echt over mijn nek heen dadelijk. Heel de dag al, pepermuntjes helpen niet, wat moet ik doen?!!
Oh ja, ik keek ongeveer zo:
http://kickass-media.com/blogpics/January_2005/Puke/puke.jpgEen linkje dan maar
![]()
Eh weet je zeker dat het stro was?
Goor verhaaltje, en echt gebeurd..
Vroegah ging ik met mijn vriendje naar zijn 2 oude tantes, hele aardige dames!
Je kent het wel koppie thee, jongen wat leuk dat je komt en je vriendinnetje meeneemt zeg, wat ben jij toch groot geworden zeg
![]()
blieblie blablaaaaaaaa
Anyway of ik een chocolaatje wilde...die lagen ervoor hoor, op het tafeltje..
oke uit fatsoen neem je een chocolaatje..
Maar toen we weggingen zeiden de tantes heel lief natuurlijk, hier neem jij die lekkere bonbonnetjes maar mee hoor!
![]()
nou ja je kunt niet weigeren uit fatsoen he..dus ik nam ze aan.
Die avond nam ik een chocolaatje
Ik denk gatver het lijkt wel of er stro inzit?
wat bleek nu, er zaten wormen in die chocolade, dat kan dus echt!!!!!!!!
![]()
, ik heb alles uitgespuugd en mijn mond echt gespoelt met van alles en nog wat. Ik heb hierna jaren geen chocolade meer willen eten!
Dus ts ik weet niet wat voor stro jij hebt gegeten maar het kan dus ook wormpjes zijn en die zijn heel langdradig! Net spagetti maar dan ietsje anders.
*verdorie ik kan niet serieus blijven scusi maar tis echt waar gebeurd!*Zowiezo de raad neem nooit chocolaatjes aan van demente ouwe tantes enzoow
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!