abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_37314272
quote:
Op woensdag 26 april 2006 15:46 schreef xman het volgende:

[..]

Nee..als je een partner hebt en kinderen dan ben je natuurlijk al lang het huis uit. Want dat is een gezin op zich. En op je 30e al partner en kinderen. Ach dat valt soms flink tegen hoor. Veel mensen op die leeftijd zijn nog vrijgezel. Hebben geen geluk in de liefde gehad of willen helemaal niemand.

Waarom zou het niet slim zijn om een paar jaartjes door te sparen. Een voorbeeld: een maat van me is net afgestudeerd en werkt al een jaar fulltime ergens. Maar hij woont nog bij z'n ouders. (ok hij is wel jonger dan 25). Maarja al het geld dat hij bespaart kan hij sparen voor een huisje. En hij heeft al flink wat geld gespaard.
Had hij nu een huisje genomen in Amsterdam Zuid dan had het hem ten kosten:
  • 400 euro voor een kamertje (wat hij nu al heeft)
  • 600 euro voor een 1 kamer woning in dezelfde buurt.
  • nogeens 200 euro extra aan belastingen/gast /licht/internet en dergelijke
  • En dan nog uitgaan/ eten en kleding en z'n woning.

    Dus waarom niet nog wat langer blijven hangen en sparen. Het wordt hem niet verboden om vriendinnen mee naar huis te nemen.

    Ik begrijp het wel. Ik had toen ik 23 was ook ontzettend de behoefte om buitenshuis te gaan wonen. Ik had daar ook m'n redenen voor. Vooral wegens m'n geaardheid en de geloofsovertuiging van m'n ouders (vooral m'n vader) zou het niet mogelijk geweest zijn om een leuke jongen mee naar huis te nemen. Maar als die problemen er niet waren geweest dan had ik nogsteeds thuis gezeten.
  • Ik heb nu al een vriend .. bijna twee jaar. Zeg niet dat hij de per se de vader van mijn kinderen word, maargoed.
    We zijn ook wel 'ns bij onze ouders (we kregen iets toen ik nog bij mijn ouders woonde, dus toen waren we meestal bij mijn ouders ivm afstand enzo).. Maar toch vinden we het prettiger om gewoon bij één van ons zelf thuis te zijn ivm bij onze ouders. Is toch helemaal van je zelf, en dan ben je écht helemaal alleen samen. (was bijna nooit alleen thuis toen ik nog bij m'n ouders woonde)


    Het op mezelf wonen scheelt me trouwens ook dagelijks ruim 4 uur aan reistijd én ik woonde eerst in een boerengehucht en nu in een stad, toch wat meer mijn ding.

    Dus voor mij is het sowieso veel beter, of het nou deels of volledig zelfstandig is.
      woensdag 26 april 2006 @ 16:00:50 #77
    88139 JoeyT
    Ecoutez.. We komen hard...
    pi_37314274
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 15:58 schreef Developersrus het volgende:

    [..]

    Beetje frusti gast?
    Nopez, ik zit lekker achter mn eigen pc, in mn eigen huis te FOK!ken
    "Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
    Oog in oog met genialiteit sta je.
    Hier had je toch niet op durven hopen.
    Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
    pi_37314373
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 15:57 schreef JoeyT het volgende:

    [..]

    Boeiuh wat ie met zn geld doet. Moet ie een betere baan zoeken als ie dat niet meer kan doen wanneer hij op zichzelf woont. Ik ben nog student en woon op mezelf maar echt beperkingen in mn doen en laten levert t niet op. Net alsof je pas op jezelf gaat wonen wanneer er jongens/meisjes langskomen. T hoort gewoon bij de opvoeding en vooral de ouders vind ik slappe hap. op je eigen benen staan...

    Daarom kneuzenzooi
    Hij heeft een goed betaalde baan. En hij betaald mee met zaken in het huis.
    Verder.. ach.. je zal nu naar Brazillie moeten reizen om hem te vertellen dat hij een kneus is. Hij is daar namelijk nu voor een paar weekjes.
    pi_37314411
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 16:00 schreef JoeyT het volgende:

    [..]

    Nopez, ik zit lekker achter mn eigen pc, in mn eigen huis te FOK!ken
    Tsja, dat vind ik persoonlijk ook wel wat waard, your personal space... Ik zou me een beetje te opgesloten voelen bij 'the parents' om eerlijk te zijn, maar ja, ik woonde ook niet echt ruim thuis vroegah..
    pi_37314562
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 16:05 schreef Developersrus het volgende:

    [..]

    Tsja, dat vind ik persoonlijk ook wel wat waard, your personal space... Ik zou me een beetje te opgesloten voelen bij 'the parents' om eerlijk te zijn, maar ja, ik woonde ook niet echt ruim thuis vroegah..
    Ja ik weet wat je bedoeld. Ik praat het ook niet goed. Maar het is ook niet dat het meteen 'kneuzenzooi' is. Als je ouders heel erg ruim wonen, net als bij die vriend van mij. Waarom zou hij dan elke maand 600-800 euro moeten afdragen voor een triest appartement ergens in een nog triestere wijk, als je daar veel leukere dingen mee kan doen.
      woensdag 26 april 2006 @ 16:14:14 #81
    88139 JoeyT
    Ecoutez.. We komen hard...
    pi_37314684
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 16:04 schreef xman het volgende:

    [..]

    Hij heeft een goed betaalde baan. En hij betaald mee met zaken in het huis.
    Verder.. ach.. je zal nu naar Brazillie moeten reizen om hem te vertellen dat hij een kneus is. Hij is daar namelijk nu voor een paar weekjes.
    Ik ben student en heb t totaal niet ruim, maar ik kan ook gewoon op vakantie. Dus als hij een goed betaalde baan heeft dan kan hij heus wel op zichzelf wonen en nog steeds reisjes maken. Zo duur is t op jezelf wonen nou ook weer niet. Je moet alleen wat beter met je geld omgaan en dat hoort nou bij volwassen worden. Mensen die zo oud zijn en nog thuis wonen zijn waarschijnlijk gewoon bang om op eigen benen te staan
    "Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
    Oog in oog met genialiteit sta je.
    Hier had je toch niet op durven hopen.
    Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
      woensdag 26 april 2006 @ 16:21:16 #82
    140245 base3ball
    State Of Mind
    pi_37314883
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 15:50 schreef Liewec het volgende:
    Ik vind overigens de opmerking die iemand maakte over sommige studenten die dan wel uit huis wonen maar eigenlijk zó ondersteund worden door pap en mam dat het niet echt uit huis wonen is zeer terecht. Pap en mam mogen best een beetje meehelpen, maar het grootste deel moet je zelf doen (mijn pap betaalde wel mijn collegegeld, maar niets meer dan dat, en hij flikkerde me ook gelijk uit zijn verzekering zodat ik dat soort dingen ook gelijk leerde, en daar is best iets voor te zeggen)
    En daarom blijf ik nog thuiswonen. Ben zelf 24. En was al een tijdje naar een huisje op zoek, maar nadat ik weer besloten heb om weer te gaan studeren ben ik daarmee gestopt.
    Ik zou wel op mezelf kunnen gaan wonen (wil ik opzich ook wel), maar finacieel zal dat niet echt gaan lukken. En dan weet ik weer net hoe het gaat: dan ga ik weer teveel werken waardoor ik mijn studie laat versloffen. En dat wil ik dus iig niet. En dan kunnen mensen wel roepen: en je stufi dan?
    Nou laat ik het zo zeggen de stufi die ik dan krijg is nog niet eens genoeg om mijn collegeld te betalen (en het is geen aparte opleiding oid). Dan zou ik dus een lening moeten gaan nemen, en dat ga ik dus niet doen. En nee op mezlelf gaan wonen en mijn hand ophouden is ook niet wat ik ga doen. Welliswaar is dat als je thuiswoont ook wel zo, maar goed. Dan vind men mij maar niet zelfstandig .

    Aan de andere kant zijn mijn ouders 15 weken peer jaar (ongeveer) met vakantie. Dus dan ben ik alleen . En ik kook gem 2 keer per week, doe zoveel mogelijk de was etc etc.

    Mocht ik er tijdens mijn studie achter komen dat ik wel rondkom, met geld wat ik achter de hand heb en een parttime opleiding. Ben ik wel van plan tijdens mijn studie op kamers oid te gaan wonen.

    Maar op je 30e nog thuiswonen zonder eerder genoemde uizonderingen is idd een beetje vreemd, maar een freak zal ik zo iemand niet noemen (ik gok nl dat ik een vriend van me dan nl een frak zou moeten noemen )
    Everybody has a talent, most people just don't know what it is.
    www.xi-online.nl
    pi_37314989
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 14:02 schreef Repeat het volgende:
    Sowieso is het bij studenten ook een beetje vreemd als jij > 2e jaars bent en nog thuis woont...
    Hoezo? toen ik studeerde ben ik gewoon thuis blijven wonen? Ik woonde op loopafstand van de hogeschool waarom zou ik dan op kamers gaan zitten?
    There's no place like 127.0.0.1
    pi_37315100
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 16:24 schreef harryharry het volgende:

    [..]

    Hoezo? toen ik studeerde ben ik gewoon thuis blijven wonen? Ik woonde op loopafstand van de hogeschool waarom zou ik dan op kamers gaan zitten?
    ik wil hier trouwens aan toevoegen dat het volgens mij bij hbo wel anders ligt...

    Maar op kamers gaan gaat over meer dan alleen dicht bij je studie wonen...
    pi_37315238
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 16:27 schreef Repeat het volgende:

    [..]

    ik wil hier trouwens aan toevoegen dat het volgens mij bij hbo wel anders ligt...

    Maar op kamers gaan gaat over meer dan alleen dicht bij je studie wonen...
    Idd, net zoals je tijdens de studie absoluut veel meer leert, of: hoort te leren, dan enkel de theorie van je opleiding. Je zou tijdens je studie ook jezelf écht moeten leren kennen, en waar kan dat beter dan in je eigen huisje?
    pi_37315415
    Hotel Mama, er zijn er genoeg die er naar terugverlangen.
    Het is in Italie veel normaler als hier, zie het als een kamer huren.

    Tenzij je een moederskindje bent, en dus niet volwassen gedrag vertoont.
    Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
    pi_37322971
    Ken een maan die over de 70 is en woonde nog bij zn moeder, maar so what? Onlangs is zij overleden, maar zoals wel meerdere mensen hier zeggen, zolang beide partijen er gelukkig mee zijn, wie zegt dan dat je weg moet. En of dat "ziek" is of niet om thuis te blijven wonen, het blijft ieders eigen keuze. Niemand gaat over jouw "levensstijl" (zo zal ik het maar noemen even), bepalen.
    Ehm... ok.
      woensdag 26 april 2006 @ 20:38:43 #88
    76339 woeshie
    Let your mind go
    pi_37323132
    Ik heb enkele vrienden die 30+ zijn en inderdaad nog thuis wonen ..
    Zijn best wel leuke jongens enzo .. Maar nee, ik vind het niet echt normaal
    Zou ook niet zo snel een relatie willen aangaan met een 30+'er die nog bij z'n mama en papa woont
    pi_37323184
    Tjsa voor je 30ste toch wel het huis uit hoor. Het wekt toch een rare indruk anders, als er dan geen uitzondelijke factoren meespelen tenminste. Lijkt me toch ook dat je op een gegeven moment zelf wel weg wil, een eigen huisje en je eigen dingen bepalen. Maargoed.
    pi_37324178
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 15:59 schreef Mr_Belvedere het volgende:
    Op je 30e nog steeds op die slaapkamer wonen waar je vanaf je geboorte al woont, dan is er toch iets goed misgegaan tijdens je algemene ontwikkeling. Ik kan me niet voorstellen dat ouders dat ook fantastisch vinden.
    Hier ben ik het mee eens. Een kennis van me heeft tot z'n 34e thuisgewoond. Alleen maar omdat hij het wel makkelijk vond. Hij hoefde geen huur te betalen, maar deed ook geen reet in het huishouden en zo.
    Hij werkt fulltime en is uiteindelijk naar een appartement gegaan, maar daar had ie nog best wel veel moeite mee, zodat ie nog bijna iedere dag bij z'n ouders at.... Ik vind dat niet helemaal gezond.

    M'n ex-vriend woont nog thuis (is nu ergens in de 30), maar blijft daar om z'n moeder enigszins te verzorgen. Ze kan niet alles meer en daarom blijft hij thuiswonen. Toch zal dat ook vast wel anders opgelost kunnen worden, maar ja, dat zijn hun zaken verder. Daarbij vind ik dit dus wel weer een goeie reden om thuis te blijven wonen.
    pi_37328286
    Hoogstens op je 20e het huis uit. Vanaf je 24e begint het echt zielig te worden.
    "There are no short cuts to any place worth going"
    - Beverly Sills
    pi_37329247
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 21:05 schreef Typmuts het volgende:

    [..]

    Hier ben ik het mee eens. Een kennis van me heeft tot z'n 34e thuisgewoond. Alleen maar omdat hij het wel makkelijk vond. Hij hoefde geen huur te betalen, maar deed ook geen reet in het huishouden en zo.
    Hij werkt fulltime en is uiteindelijk naar een appartement gegaan, maar daar had ie nog best wel veel moeite mee, zodat ie nog bijna iedere dag bij z'n ouders at.... Ik vind dat niet helemaal gezond.

    M'n ex-vriend woont nog thuis (is nu ergens in de 30), maar blijft daar om z'n moeder enigszins te verzorgen. Ze kan niet alles meer en daarom blijft hij thuiswonen. Toch zal dat ook vast wel anders opgelost kunnen worden, maar ja, dat zijn hun zaken verder. Daarbij vind ik dit dus wel weer een goeie reden om thuis te blijven wonen.
    Nou dat vind ik toch zo iets vreemds. Van die mannen die niet kunnen koken omdat hun moeder dat altijd heeft gedaan. En dan neemt later hun vrouw de taken over van hun moeder. Oh oh wat zelfstandig.
    pi_37332723
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 13:47 schreef Isabeau het volgende:
    Zolang zowel de 30+ er als de ouders er blij mee zijn vind ik het prima. Met dien verstande dat je dan wèl voor jezelf moet kunnen zorgen. Dus als de ouders een maandje door Amerika gaan trekken moet het huishouden ook op rolletjes lopen incl. gezond koken + de was doen etc.

    Verder is het niet aan ons om te oordelen over individuele situaties en wat wel of niet normaal zou zijn.
    En zo mag ik het horen/lezen.

    Ik woon ook nog thuis en dat heeft niks te maken met het feit dat ik niet voor mezelf zou kunnen zorgen,dat gaat prima.
    De werking van de wasmachine,droogtrommel en vaatwasser ken ik uit mijn hoofd en zonder er bij na te hoeven denken.
    Ok,ik geef toe dat koken niet mijn sterkste kant is maar de rest van het huishouden is geen probleem.

    TS is namelijk één groep vergeten bij haar uitoznderingen:
    -de groep die wel op zich zelf kan wonen maar het prima heeft thuis en ook niet inziet wat er leuk is aan alleen in een huisje zitten.(ik kan het niet bedenken iig)


    Generaliseren is zo 1990.
    pi_37332744
    Natuurlijk kan dat. Of het wenselijk is, is een andere vraag.
    niet de vervaarlijke schaduw
    met zijn dikke pens vol pistolen
    beiden ingevet als een locomotief onder nul
    pi_37333118
    *leest rest van topic

    Mooi hoor,hoe iedereen alle vooroordelen weer uit de kast trekt.
    Eigenlijk zou ik boos moeten worden om dat kortzichtige gelul,maar ik heb alleen maar medelijden.
    Wat een kneuzen.
    En kunnen de vrouwen, die afknappen op een man van boven de [insert leeftijd] die nog thuis woont ,mij vertellen hoe ze zien dat iemand nog thuis woont???
    Daar ben ik op zich wel nieuwsgierig naar.

    En waarom ben ik dan zo'n triangeljosti volgens jullie?
    Waarom is het ongezond?

    Ik wil wel even uitleggen waarom ik nog thuis woon.
    Heel simpel,ik heb het goed thuis.Ik zou echt niet weten wat een huisje voor mezelf toevoegt aan mijn leven.
    We wonen nu in het centrum van het dorp dus qua plek ga ik er dan sowieso op achteruit.

    En het scheelt waarschijnlijk ook dat ik leuke ouders heb.Een moeder die niet zeikt als je dronken thuis komt maar dat zelf ook gewoon wel eens doet.
    Ik betaal gewoon kostgeld,ik doe mijn eigen was,ik doe de vaat,ik doe de klusjes,dus ik snap jullie aversie niet.

    Maar goed,in jullie ogen ben ik natuurlijk een gigantische randmongool die elke morgen kwijlend tegen het raam van het debielenbusje naar zijn werk gaat en die nog geen bloemperk mag wieden.Enkel wasknijpers in elkaar zetten is mijn doel in het leven.Uiteraard draag ik een luier en moet mama mij voeren.
    Dus daarom zal ik het wel niet snappen.


    *kwijlt op monitor
    pi_37333171
    Ongezond omdat ik vind dat je alleen moet kunnen zijn voor je direct in een samenwoon-relatie rolt.
    Oh en ik vind het overigens met 25+ al triest
    pi_37333207
    Ik zou er niet aan moeten denken om zo lang de goed bedoelde adviezen zolang te moeten horen maar vreemd als je toffe moeder hebt is 't wel handig.
    pi_37333380
    OK is je huis afgebrand dan heb je een soort van reden maar 30+ en thuiswonen is een regelrechte afknapper natuurlijk, 20+ is eigenlijk al laat. Zou zelf nog liever op de bank van een vriendin of onder een brug gaan liggen, met iemand die de ambitie mist om los van zijn/haar ouders een leven op te bouwen heb ik niks.

    [ Bericht 2% gewijzigd door Manono op 27-04-2006 03:01:04 ]
    Jusqu'ici tout va bien...
    pi_37335931
    Ik heb echt geweldig ouders, waar ik gek op ben en ik kom dan ook heel graag bij ze langs, maar ik ben ontzettend blij dat ik al weer 2 jaar geleden op mijn 18e op kamers ben gaan wonen. Ik heb zo ontzettend veel geleerd van het moeten wonen in een vies klein rothokkie met 1 elektrisch pitje om op te koken: omgaan met geld, koken, hoe richt ik een kamer in, mezelf.
    Mijn vriend is pas op zijn 25e het huis uit gegaan, hij betaalde voor die tijd wel kostgeld, kookte vaak gewoon voor zichzelf en huurde dus in principe een kamer bij zijn moeder.
    Nu wonen we samen en vormen dus samen een huishouden dat eigenlijk het grootste deel van de tijd wel op rolletjes loopt: ik kook, simpelweg omdat ik gek op koken ben, hij doet de was, ik strijk, hij stofzuigt. We zijn dus allebei heel goed in staat om zelfstandig te wonen
    Ik denk trouwens niet dat onze relatie zo goed zou zijn als die nu is als hij nog steeds bij zijn moeder zou wonen, moet er niet aan denken.
    Arseen (As), atoomnummer 33
    pi_37336276
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 15:50 schreef Liewec het volgende:
    (mijn pap betaalde wel mijn collegegeld, maar niets meer dan dat, en hij flikkerde me ook gelijk uit zijn verzekering zodat ik dat soort dingen ook gelijk leerde, en daar is best iets voor te zeggen)
    Bij mij was het juist andersom. Ik betaalde zelf mijn collegegeld, maar ik bleef onder de verzekering van mijn ouders. Nog steeds, trouwens. Maar da's meer omdat dat voordeliger is (complete plaatje, niet alleen voor mij). Heb ook nog geen full-time baan om mezelf 100% te onderhouden. Dat scheelt ook.
    Assumption is the mother of all fuckups.
    pi_37336440
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:00 schreef RealZeus het volgende:
    TS is namelijk één groep vergeten bij haar uitoznderingen:
    Ik gaf al aan dat ik waarschijnlijk wat dingen vergeten zou zijn
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:00 schreef RealZeus het volgende:
    -de groep die wel op zich zelf kan wonen maar het prima heeft thuis en ook niet inziet wat er leuk is aan alleen in een huisje zitten.(ik kan het niet bedenken iig)
    Nu vraag ik me af: hoe gaat het met relaties? Hoeveel vaste vriendinnen hebt je al gehad? Hoe gingen die relaties? Hoe is je sociale leven?

    Sorry hoor, maar ik vind het echt triest als je op die leeftijd nog thuis woont (onder 'normale' omstandigheden). Ik zie jouw groep dus niet als uitzondering. Maar goed, da's mijn mening
    Assumption is the mother of all fuckups.
    pi_37336559
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:24 schreef RealZeus het volgende:
    En kunnen de vrouwen, die afknappen op een man van boven de [insert leeftijd] die nog thuis woont ,mij vertellen hoe ze zien dat iemand nog thuis woont???
    Ja hoor! Daar kom je vanzelf achter als je een keer met die persoon mee naar huis gaat. En nee, eerder weet je het misschien niet, maar ik knap er ook pas op af zodra ik het weet. Nu pas, helaas, want een ex van mij woont ook nog thuis. Waarom ik toen niet al inzag dat het een kneus is, is mij een raadsel.
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:24 schreef RealZeus het volgende:
    Ik betaal gewoon kostgeld,ik doe mijn eigen was,ik doe de vaat,ik doe de klusjes,dus ik snap jullie aversie niet.
    Dat is in ieder geval al iets. Maar wat iemand anders eerder ook al zei, als je op jezelf woont leer je dingen die je als volwassene gewoon behoort te weten, en die dingen leer je niet zolang er voor je gezorgd wordt. En ja, iedere avond je prakkie klaar hebben staan is ook voor je gezorgd worden.
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:24 schreef RealZeus het volgende:
    Maar goed,in jullie ogen ben ik natuurlijk een gigantische randmongool [...]
    Overdrijven is ook een vak. Maar goed, dat soort reacties ben ik wel gewend van mensen die .... een sociale achterstand hebben... wat vaak ook geldt voor mannen die na hun 30e nog thuis wonen

    [ Bericht 9% gewijzigd door LadyXochi op 27-04-2006 09:55:28 ]
    Assumption is the mother of all fuckups.
    pi_37336678
    Oh, bedenk me net nog iets... Waarom het een afknapper is voor mij als ik er achter kom dat een man nog thuis woont? Ik wil een man die zijn eigen leven op orde heeft. Want als dat niet zo is, hoe kan hij dan voor mij zorgen? Dan ben ik constant bezig achter zijn reet aan te lopen om er voor te zorgen dat hij zijn boterhammetjes niet vergeet, en dat hij schone kleren heeft, en weet ik wat voor shit die hij zelf allemaal moet kunnen. Daarnaast wil ik niet een poetsvrouw worden die alles alleen moet doen in het huishouden. Mijn vriend draagt ook een steentje bij qua huishoudelijke taken . En zo hoort het vandaag de dag. We leven niet meer in 1866.
    Assumption is the mother of all fuckups.
    pi_37336790
    Ik ken ook mensen die getrouwd zijn en dan bewust vlakbij de ouders gaan wonen en elke ochtend bij mams ontbijten, de honden bij mams dumpen en de was ook. Dat vind ik persoonlijk vreemder dan nog thuis wonen.
    Beter een baas onder je duim, dan tien bovenop
    Trekt bij warm weer een poncho aan
      donderdag 27 april 2006 @ 10:15:39 #105
    7091 punchdrunk
    The occasional acid flashback.
    pi_37337194
    quote:
    Op woensdag 26 april 2006 14:22 schreef Dementor het volgende:
    ....
    Dan zie ik niet in waarom iemand zo heel nodig een eigen huis wil huren of nog erger kopen (30 jaar krom liggen).
    ja, zo kun je wel doorgaan. ik zie ook niet in waarom je zonodig een eigen auto moet kopen, of moet kunnen koken, je kunt toch ook de auto van je ouders lenen en lekker aanschuiven bij de stampot van je ouders?

    kom op man, er is ook nog zo iets als eigenwaarde! een vent van 30 die niet op zijn eigen benen staat is geen vent. in een hardere wereld zouden dat soort losers allang door iets met grote tanden en een stevige trek opgevreten zijn.
    If you can lie on the floor without holding on, you're not really drunk
    pi_37337451
    Ik ben 25 en ik vind het al nix meer thuis te wonen. Ik heb al 3 jaar op mezelf gewoond en woon nu noodgedwongen weer tijdelijk thuis. Ik ben meteen stappen gaan ondernemen weer op mezelf te gaan, maar financiele mogelijkheden en student zijn begrippen die niet samengaan. Mijn grootste angst zou toch wel zijn om op mn 30ste nog thuis te wonen. Ik was er op mijn 20ste al aan toe op mezelf te gaan wonen, zo niet eerder.

    Ik moet zeggen dat ik het waardeloos vind als iemand voor zijn 30ste nog niet op zichzelf gewoond heeft en bij dames vind ik dat ook een afknapper. Ik hoef geen vrouw achter wiens reet ik aan moet lopen en die absoluut niet zelfstandig denkt en is. Nu nog zorgen dat ik weer lekker op mezelf woon.
      donderdag 27 april 2006 @ 10:50:07 #107
    34775 Metro2005
    Mind explorer
    pi_37338101
    Duidelijke reden: okee, bv tante van me heeft ME, die woont dus nog altijd thuis maar dat is ook niet meer dan logisch, die kan nog geen half uur per dag uit bed.

    Normaliter: niet normaal.

    kom op zeg, 30!
    als je nou studeert ofzo kan ik het me goed voorstellen maar als je gewoon een baan enzo hebt . nee zie geen reden waarom je dan nog thuis moet wonen.
    Childhood is over the moment you know you're going to die.
    'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
      donderdag 27 april 2006 @ 10:50:26 #108
    88139 JoeyT
    Ecoutez.. We komen hard...
    pi_37338110
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:24 schreef RealZeus het volgende:
    *leest rest van topic

    Mooi hoor,hoe iedereen alle vooroordelen weer uit de kast trekt.
    Eigenlijk zou ik boos moeten worden om dat kortzichtige gelul,maar ik heb alleen maar medelijden.
    Wat een kneuzen.
    En kunnen de vrouwen, die afknappen op een man van boven de [insert leeftijd] die nog thuis woont ,mij vertellen hoe ze zien dat iemand nog thuis woont???
    Daar ben ik op zich wel nieuwsgierig naar.

    En waarom ben ik dan zo'n triangeljosti volgens jullie?
    Waarom is het ongezond?

    Ik wil wel even uitleggen waarom ik nog thuis woon.
    Heel simpel,ik heb het goed thuis.Ik zou echt niet weten wat een huisje voor mezelf toevoegt aan mijn leven.
    We wonen nu in het centrum van het dorp dus qua plek ga ik er dan sowieso op achteruit.

    En het scheelt waarschijnlijk ook dat ik leuke ouders heb.Een moeder die niet zeikt als je dronken thuis komt maar dat zelf ook gewoon wel eens doet.
    Ik betaal gewoon kostgeld,ik doe mijn eigen was,ik doe de vaat,ik doe de klusjes,dus ik snap jullie aversie niet.

    Maar goed,in jullie ogen ben ik natuurlijk een gigantische randmongool die elke morgen kwijlend tegen het raam van het debielenbusje naar zijn werk gaat en die nog geen bloemperk mag wieden.Enkel wasknijpers in elkaar zetten is mijn doel in het leven.Uiteraard draag ik een luier en moet mama mij voeren.
    Dus daarom zal ik het wel niet snappen.


    *kwijlt op monitor
    Waarom woon je nou echt thuis? Ben je zo bang om op eigen benen te staan? Vind je t zo eng om jezelf te moeten vermaken. Er zal zeker een diepere psychologische gedachte achter zitten. Mijn ouders wonen ook beter dan dat ik doe... Lijkt me logisch, ik sta aan het begin van mn carriere en zij zijn daar al veel verder in. Maar dat is geen excuus om niet aan je eigen leven te beginnen. Of blijf je je hele leven thuis wonen?
    Ik ken je nog uit t singles topic en t spijt me zeer maar als je aan een meisje vertelt dat je een zelfstandige jongen van 30 bent die bij papa en mama woont, zal ze zich toch echt ff achter de oren krabben.
    "Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
    Oog in oog met genialiteit sta je.
    Hier had je toch niet op durven hopen.
    Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
    pi_37338129
    het Kan

    maar het is gewoon te triest voor woorden.
      donderdag 27 april 2006 @ 11:11:53 #110
    75043 Hexagon
    Vreemd Fenomeen
    pi_37338623
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:00 schreef RealZeus het volgende:

    [..]

    En zo mag ik het horen/lezen.

    Ik woon ook nog thuis en dat heeft niks te maken met het feit dat ik niet voor mezelf zou kunnen zorgen,dat gaat prima.
    De werking van de wasmachine,droogtrommel en vaatwasser ken ik uit mijn hoofd en zonder er bij na te hoeven denken.
    Ok,ik geef toe dat koken niet mijn sterkste kant is maar de rest van het huishouden is geen probleem.

    TS is namelijk één groep vergeten bij haar uitoznderingen:
    -de groep die wel op zich zelf kan wonen maar het prima heeft thuis en ook niet inziet wat er leuk is aan alleen in een huisje zitten.(ik kan het niet bedenken iig)


    Generaliseren is zo 1990.
    Kom Zeus. Vanuit je ouderlijk huis trouwen en dan in het dorp van je ouders gaan wonen is behoorlijk 1890.

    En ik ken je uit het singles topic. Dus ik zie wel een verband eigenlijk. Je bent te bang voor veranderingen in je leven. Als je alleen woont dan ben je alleen, dat klopt. Maar daar kun je wat aan doen. Daarvoor bouw je een nieuw, eigen leven op. Je oplossing tegen alleen zijn is veel te conservatief door thuis te blijven wonen. Beter doe je het progressief door je leven verder op te bouwen en veranderingen te ondergaan. Je kunt wel denken "ik heb het goed thuis". Maar stilstand is achteruitgang. Stap liever uit dat kleine wereldje.

    Ik kan ook wel bij mn ouders gaan wonen. Dan heb ik meer geld en minder dingen te doen. En toch koos ik ervoor op mn 20e om weg te gaan. Gewoon in een week kwam die behoefte aanwaaien. En 2 maanden later was ik weg. En ik kan zeggen dat ik er niet slechter van ben geworden.

    Ken je het programma schoondochter gezocht? Zo wil je toch niet worden?

    [ Bericht 7% gewijzigd door Hexagon op 27-04-2006 11:17:48 ]
      donderdag 27 april 2006 @ 11:29:50 #111
    34775 Metro2005
    Mind explorer
    pi_37339185
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:43 schreef Manono het volgende:
    OK is je huis afgebrand dan heb je een soort van reden maar 30+ en thuiswonen is een regelrechte afknapper natuurlijk, 20+ is eigenlijk al laat. Zou zelf nog liever op de bank van een vriendin of onder een brug gaan liggen, met iemand die de ambitie mist om los van zijn/haar ouders een leven op te bouwen heb ik niks.
    20+ al laat?

    hallo had jij op je 12e soms al kinderen ofzo

    Tering, de gemiddelde leeftijd van jongens is 23 of 24 en bij meisjes 22.
    Zo raar is dat dus niet hoor.

    25+ begint overigens wel een beetje verdacht te worden, 30+ zoals ik al eerder postte, onder bepaalde omstandigheden normaal en anders echt niet normaal.
    Childhood is over the moment you know you're going to die.
    'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
      donderdag 27 april 2006 @ 11:35:26 #112
    13804 MouseOver
    Cabdriver from Hell
    pi_37339358
    Als je thuiswoont en alles zelf doet denk je misschien dat je zelfstandig bent maar dat is maar schijn. Je doet alles misschien wel zelf maar het hoeft niet, als je het niet doet komt uiteindelijk alles ook goed. De verantwoordelijkheid ontbreekt dus.
    Vampire Romance O+
      donderdag 27 april 2006 @ 11:37:35 #113
    34775 Metro2005
    Mind explorer
    pi_37339413
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 11:35 schreef MouseOver het volgende:
    Als je thuiswoont en alles zelf doet denk je misschien dat je zelfstandig bent maar dat is maar schijn. Je doet alles misschien wel zelf maar het hoeft niet, als je het niet doet komt uiteindelijk alles ook goed. De verantwoordelijkheid ontbreekt dus.
    Childhood is over the moment you know you're going to die.
    'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
      donderdag 27 april 2006 @ 12:34:17 #114
    52513 whosvegas
    The Trickster
    pi_37341057
    Ik vind niet dat een ander daar hoeft over te oordelen, dat iemand nog bij z'n ouders woont. Als hij/zij daar blij mee is, waarom niet?
    Are you nuts??
    pi_37341641
    Tuurlijk is dat voor iedereen op zich, maar het gaat er hier over dat het ons niet gezond lijkt.
    Je moet toch eens een beetje zelfstandig kunnen zijn en dus niet mama's handje vasthouden....
    pi_37341878
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:24 schreef RealZeus het volgende:
    En kunnen de vrouwen, die afknappen op een man van boven de [insert leeftijd] die nog thuis woont ,mij vertellen hoe ze zien dat iemand nog thuis woont???
    Waarom zou het te zien moeten zijn? Je komt daar op een gegeven moment toch achter?

    Je kunt hier wel heel erg verontwaardigd en niet-begrijpend gaan reageren, maar je zou jezelf ook eens kunnen afvragen of er niet een kern van waarheid in zit.

    Ouders voeden hun kinderen op naar zelfstandigheid. Daar hoort bij dat je op een gegeven moment het ouderlijk huis verlaat, ook al heb je nog zulke leuke en gezellige ouders die nooit zeiken. Het gaat er helemaal niet om of je ouders leuke mensen zijn of niet. En natúúrlijk ga je er financieel gezien op achteruit! Dat geldt voor iedereen die voor het eerst zelfstandig gaat wonen. Maar het gaat om echt zelfstandig zijn, jezelf van je ouders losmaken, volwassen worden.

    Ik bedoel het niet vervelend, maar jij bent als ik jouw reactie zo lees voor mij echt het prototype man waar ik hard voor zou wegrennen. Je kunt wel vinden dat een vrouw je moet nemen zoals je bent, maar iedereen heeft zo z'n dingen die hij/zij belangrijk vindt in een potentiële partner en zelfstandigheid is er daar voor mij één van. En na je dertigste nog bij je ouders wonen valt bij mij niet onder de noemer zelfstandigheid.

    [ Bericht 0% gewijzigd door _Floddertje_ op 27-04-2006 14:37:49 ]
    pi_37342962
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 10:50 schreef JoeyT het volgende:

    Ik ken je nog uit t singles topic en t spijt me zeer maar als je aan een meisje vertelt dat je een zelfstandige jongen van 30 bent die bij papa en mama woont, zal ze zich toch echt ff achter de oren krabben.
    Afwijzen is een meer precieze term als meneer geen duidelijke reden heeft waarom dat zo is.
    pi_37343028
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 13:00 schreef _Floddertje_ het volgende:

    Ik bedoel het niet vervelend, maar jij bent als ik jouw reactie zo lees voor mij echt het prototype man waar ik hard voor zou wegrennen. Je kunt wel vinden dat een vrouw je moet nemen zoals je bent, maar iedereen heeft zo z'n dingen die hij/zij belangrijk vindt in een potentiële partner en zelfstandigheid is er daar voor mij één van. En na jdertigste nog bij je ouders wonen valt bij mij niet onder de noemer zelfstandigheid.
    Dat iemand je moet nemen zoals je bent is het grootste zwaktebod van de eeuw. Niemand neemt je echt zoals je bent behalve jezelf, de rest zal altijd bepaalde dingen van je bij willen schaven.

    Mensen nemen elkaar niet zoals ze zijn, mensen zien elkaar zoals ze elkaar willen zien en zichzelf willen zien.

    Damn ik klink oud.
      donderdag 27 april 2006 @ 13:43:17 #119
    52513 whosvegas
    The Trickster
    pi_37343270
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 13:00 schreef _Floddertje_ het volgende:

    [..]

    Waarom zou het te zien moeten zijn? Je komt daar op een gegeven moment toch achter?

    Je kunt hier wel heel erg verontwaardigd en niet-begrijpend gaan reageren, maar je zou jezelf ook eens kunnen afvragen of er niet een kern van waarheid in zit.

    Ouders voeden hun kinderen op naar zelfstandigheid. Daar hoort bij dat je op een gegeven moment het ouderlijk huis verlaat, ook al heb je nog zulke leuke en gezellige ouders die nooit zeiken. Het gaat er helemaal niet om of je ouders leuke mensen zijn of niet. En natúúrlijk ga je er financieel gezien op achteruit! Dat geldt voor iedereen die voor het eerst zelfstandig gaat wonen. Maar het gaat om echt zelfstandig zijn, jezelf van je ouders losmaken, volwassen worden.

    Ik bedoel het niet vervelend, maar jij bent als ik jouw reactie zo lees voor mij echt het prototype man waar ik hard voor zou wegrennen. Je kunt wel vinden dat een vrouw je moet nemen zoals je bent, maar iedereen heeft zo z'n dingen die hij/zij belangrijk vindt in een potentiële partner en zelfstandigheid is er daar voor mij één van. En na jdertigste nog bij je ouders wonen valt bij mij niet onder de noemer zelfstandigheid.
    Tja, als je 30+ bent en je woont nog bij je ouders, moet je niet raar staan te kijken als de meeste vrouwen op je afknappen.
    Are you nuts??
    pi_37343355
    ik zou het niet willen
      donderdag 27 april 2006 @ 17:05:54 #121
    123184 Stuiter_en_Co
    In silence we service
    pi_37349845
    kan wel maar is wel triest
    The truth will set you free
    In god we trust all others we monitor...
    trust no one....
      donderdag 27 april 2006 @ 17:13:02 #122
    140245 base3ball
    State Of Mind
    pi_37350072
    Ik ook niet meer, en zeker niet op mijn 30e . Het liefst zou ik nu op mezelf gaan wonen, maar zoals ik al aangaf gaat t voor mij niet samen met een studie . Dus voorlopig blijf ik dan maar even een 'thuiswoon kneus'
    Everybody has a talent, most people just don't know what it is.
    www.xi-online.nl
      donderdag 27 april 2006 @ 19:14:13 #123
    91676 Plato1980
    Gloriosus et liber
    pi_37353958
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 01:24 schreef RealZeus het volgende:
    Ik wil wel even uitleggen waarom ik nog thuis woon.
    Heel simpel,ik heb het goed thuis.Ik zou echt niet weten wat een huisje voor mezelf toevoegt aan mijn leven.
    We wonen nu in het centrum van het dorp dus qua plek ga ik er dan sowieso op achteruit.
    "Het dorp"? Heb je nooit overwogen om "het dorp" te verlaten?
    Giallo e nero è il tuo colore,
    giallo e nero Roda nel cuore.
      donderdag 27 april 2006 @ 19:18:38 #124
    13804 MouseOver
    Cabdriver from Hell
    pi_37354120
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 19:14 schreef Plato1980 het volgende:

    [..]

    "Het dorp"? Heb je nooit overwogen om "het dorp" te verlaten?
    Misschien kom je er dan ook achter wat het kan toevoegen
    Vampire Romance O+
      donderdag 27 april 2006 @ 19:22:48 #125
    91676 Plato1980
    Gloriosus et liber
    pi_37354255
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 19:18 schreef MouseOver het volgende:

    [..]

    Misschien kom je er dan ook achter wat het kan toevoegen
    Ja, misschien wil ik dan ook wel in "het dorp" gaan wonen.
    Giallo e nero è il tuo colore,
    giallo e nero Roda nel cuore.
    pi_37357253
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 09:52 schreef LadyXochi het volgende:
    Oh, bedenk me net nog iets... Waarom het een afknapper is voor mij als ik er achter kom dat een man nog thuis woont? Ik wil een man die zijn eigen leven op orde heeft. Want als dat niet zo is, hoe kan hij dan voor mij zorgen? Dan ben ik constant bezig achter zijn reet aan te lopen om er voor te zorgen dat hij zijn boterhammetjes niet vergeet, en dat hij schone kleren heeft, en weet ik wat voor shit die hij zelf allemaal moet kunnen. Daarnaast wil ik niet een poetsvrouw worden die alles alleen moet doen in het huishouden. Mijn vriend draagt ook een steentje bij qua huishoudelijke taken . En zo hoort het vandaag de dag. We leven niet meer in 1866.
    Een vrouw hoeft mij niet achter mijn kont aan te lopen om te zorgen dat ik mijn brood mee krijg en schone kleren aan doe en de stofzuiger even door het huis heen trek(en uiteraard met de knop op aan) en dergelijke.
    Toen ik afgelopen jaar drie weken alleen thuis was schrok mijn moeder toen ze thuis kwam,het was namelijk schoner dan anders.

    Wat vriendinnen betreft:nee die heb ik nooit gehad.Maar dat was ook al zo toen ik nog thuis mocht wonen volgens jullie norm.Dat heeft waarschijnlijk te maken met het feit dat ik niet de knapste ben dus ja,op dat vlak heb ik idd een sociale achterstand.
    Vrienden heb ik dan weer wel,maar ja,die gaan zich ook allemaal settelen.

    En natuurlijk denk ik er wel eens over na,maar als ik naar die drie weken van vorig jaar kijk;ik vind het wel gezellig als er wat te lullen is in huis.

    Mijn broer die is rechtstreeks vanuit het ouderlijk huis gaan samenwonen (op zijn 25e) en dat gaat prima.En waarschijnlijk als ik een vriendin had gehad was het allemaal anders gelopen.

    Maar goed,ik denk dat het niet met de tegenstanders eens ga worden.
    pi_37357477
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 11:11 schreef Hexagon het volgende:

    [..]

    Kom Zeus. Vanuit je ouderlijk huis trouwen en dan in het dorp van je ouders gaan wonen is behoorlijk 1890.
    Trouwen? *ril
    quote:
    En ik ken je uit het singles topic. Dus ik zie wel een verband eigenlijk. Je bent te bang voor veranderingen in je leven. Als je alleen woont dan ben je alleen, dat klopt. Maar daar kun je wat aan doen. Daarvoor bouw je een nieuw, eigen leven op
    Natuurlijk heeft dat er mee te maken,maar met zulke onregelmatige werktijden als ik heb is een verenigingsleven niet echt haalbaar.Ik ben al blij als ik een keer naar de sportschool kan.
    quote:
    Je oplossing tegen alleen zijn is veel te conservatief door thuis te blijven wonen. Beter doe je het progressief door je leven verder op te bouwen en veranderingen te ondergaan. Je kunt wel denken "ik heb het goed thuis". Maar stilstand is achteruitgang. Stap liever uit dat kleine wereldje.

    Ik kan ook wel bij mn ouders gaan wonen. Dan heb ik meer geld en minder dingen te doen.
    De te besteden hoeveelheid geld speelt ook mee.Ik wil niet alleen maar voor mijn huis hoeven werken(zoals ik vrienden zie doen),ik wil ook nog op stap kunnen.Als dat niet kan kan ik nieuwe sociale contacten helemaal wel vergeten en daar mee dus ook de kans dat ik een leuek vrouw ontmoet.
    quote:
    En toch koos ik ervoor op mn 20e om weg te gaan. Gewoon in een week kwam die behoefte aanwaaien. En 2 maanden later was ik weg. En ik kan zeggen dat ik er niet slechter van ben geworden.

    Ken je het programma schoondochter gezocht? Zo wil je toch niet worden?
    Nee,ik kijk weinig TV.
    pi_37357566
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 19:14 schreef Plato1980 het volgende:

    [..]

    "Het dorp"? Heb je nooit overwogen om "het dorp" te verlaten?
    Jawel,maar om mezelf nou een stadsmens te noemen en naar Groningen te verhuizen.
    En het is best een mooi en gezellig dorp.
      donderdag 27 april 2006 @ 21:00:15 #129
    88139 JoeyT
    Ecoutez.. We komen hard...
    pi_37357588
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 20:57 schreef RealZeus het volgende:

    [..]

    Trouwen? *ril

    En ik ken je uit het singles topic. Dus ik zie wel een verband eigenlijk. Je bent te bang voor veranderingen in je leven. Als je alleen woont dan ben je alleen, dat klopt. Maar daar kun je wat aan doen. Daarvoor bouw je een nieuw, eigen leven op
    Natuurlijk heeft dat er mee te maken,maar met zulke onregelmatige werktijden als ik heb is een verenigingsleven niet echt haalbaar.Ik ben al blij als ik een keer naar de sportschool kan.
    [..]

    De te besteden hoeveelheid geld speelt ook mee.Ik wil niet alleen maar voor mijn huis hoeven werken(zoals ik vrienden zie doen),ik wil ook nog op stap kunnen.Als dat niet kan kan ik nieuwe sociale contacten helemaal wel vergeten en daar mee dus ook de kans dat ik een leuek vrouw ontmoet.
    [..]

    Nee,ik kijk weinig TV.
    [/quote]

    Ja je hebt veel smoesjes... T spijt me zeer maar het is heel triest. Bang dat je niet meer uit kan gaan als je op jezelf woont . Kom op gast, ga in de grote stad wonen en leer op eigen benen staan. In t begin miss beetje eenzaam maar op een gegeven moment zal je jezelf dwingen om erop uit te gaan en leer je zat mensen kennen
    "Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
    Oog in oog met genialiteit sta je.
    Hier had je toch niet op durven hopen.
    Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
    pi_37357704
    Wat een onzin. Mijn vriend, geen 30+ maar wel mid-20, woonde ook gewoon thuis toen we elkaar leerden kennen. Niets mis mee en nu wonen we heel gelukkig samen en we doen samen het huishouden.

    Het was trouwens verschrikkelijk prettig dat hij nog niet op zichzelf woonde. Ik had namelijk al een huis vol spullen en ik moet er niet aan denken dat we ineens alles dubbel zouden hebben en moesten kiezen wat bleef en weg moest. Dus mannen die nog thuis wonen
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
      donderdag 27 april 2006 @ 21:07:32 #131
    88139 JoeyT
    Ecoutez.. We komen hard...
    pi_37357855
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:03 schreef Isabeau het volgende:
    Wat een onzin. Mijn vriend, geen 30+ maar wel mid-20, woonde ook gewoon thuis toen we elkaar leerden kennen. Niets mis mee en nu wonen we heel gelukkig samen en we doen samen het huishouden.

    Het was trouwens verschrikkelijk prettig dat hij nog niet op zichzelf woonde. Ik had namelijk al een huis vol spullen en ik moet er niet aan denken dat we ineens alles dubbel zouden hebben en moesten kiezen wat bleef en weg moest. Dus mannen die nog thuis wonen
    Meteen vanuit je ouderlijk huis gaan samenwonen vind ik trws ook behoorlijk kansloos. Ben je straks 80 en dan heb je nooit geweten hoe t zou zijn om op jezelf te wonen.
    "Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
    Oog in oog met genialiteit sta je.
    Hier had je toch niet op durven hopen.
    Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
    pi_37357866
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:00 schreef JoeyT het volgende:

    [..]


    Ja je hebt veel smoesjes... T spijt me zeer maar het is heel triest. Bang dat je niet meer uit kan gaan als je op jezelf woont . Kom op gast, ga in de grote stad wonen en leer op eigen benen staan. In t begin miss beetje eenzaam maar op een gegeven moment zal je jezelf dwingen om erop uit te gaan en leer je zat mensen kennen
    Ik ben koerier,dus ik weet niet hoe laat ik 's avonds thuis ben,tenzij ik late dienst heb,dan ben ik rond 2.00u thuis.
    In het begin eenzaam....nou,ik verheug me er nu al op.
    En dat mensen leren kennen?Ja,daar ben ik ook zo goed in,ik ben helemaal niet verlegen.
    pi_37357874
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 09:57 schreef Lucille het volgende:
    Ik ken ook mensen die getrouwd zijn en dan bewust vlakbij de ouders gaan wonen en elke ochtend bij mams ontbijten, de honden bij mams dumpen en de was ook. Dat vind ik persoonlijk vreemder dan nog thuis wonen.
    Ik. Ik woon nu ook vlakbij mijn ouders. 4 km geloof ik. En ik ga ook iedere donderdag bij mijn moeder lunchen, want dan moet ik om 11 uur bij de fysio zijn en die is vlak bij mijn ouders.
    Maar 't had echt niet minder dan die 4 km moeten zijn...
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 12:34 schreef whosvegas het volgende:
    Ik vind niet dat een ander daar hoeft over te oordelen
    Niks hoef. Of bedoel je eigenlijk dat jij vindt dat een ander daar niet over mag oordelen?
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 13:36 schreef Tranceptor het volgende:

    [..]

    Dat iemand je moet nemen zoals je bent is het grootste zwaktebod van de eeuw. Niemand neemt je echt zoals je bent behalve jezelf, de rest zal altijd bepaalde dingen van je bij willen schaven.

    Mensen nemen elkaar niet zoals ze zijn, mensen zien elkaar zoals ze elkaar willen zien en zichzelf willen zien.

    Damn ik klink oud.
    Hmmm.... ik was het eigenlijk met deze post eens... en ik was blij dat ik eindelijk eens iemand vond die er ook zo over dacht... En dan eindigt ie met "Damn ik klink oud"


    Dat heb ik ook de laatste paar jaar trouwens... is dat nou omdat ik echt oud aan het worden ben, of omdat ik meer levenservaring en mensenkennis heb opgebouwd en daardoor dingen vanuit een andere perspectief ben gaan zien?
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 20:49 schreef RealZeus het volgende:

    Wat vriendinnen betreft:nee die heb ik nooit gehad.Maar dat was ook al zo toen ik nog thuis mocht wonen volgens jullie norm.Dat heeft waarschijnlijk te maken met het feit dat ik niet de knapste ben dus ja,op dat vlak heb ik idd een sociale achterstand.
    Ik denk dat je daar fout zit. Ik denk namelijk dat je die sociale achterstand niet hebt omdat je niet knap bent, maar omdat je uitstraalt dat je een moederskindje bent. Ik zou zeggen: ga er op uit! Hup, 't huis uit. Misschien niet meteen op jezelf gaan wonen, maar in ieder geval de mensen opzoeken. En dan niet de mensen in je dorp, want die ken je al. Stap uit je oude patroon en trek er op uit. Maak nieuwe kennissen en vrienden. Doorbreek die afhankelijkheid van je huidige situatie en je zult zien dat het niets met je uiterlijk te maken heeft dat je nog nooit een vriendin hebt gehad!
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:03 schreef Isabeau het volgende:
    Dus mannen die nog thuis wonen
    Nou, dump je vriend (want die woont nu dus niet meer thuis) en ga uit met Zeus! Iedereen blij!
    Assumption is the mother of all fuckups.
    pi_37357919
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:07 schreef JoeyT het volgende:

    [..]

    Meteen vanuit je ouderlijk huis gaan samenwonen vind ik trws ook behoorlijk kansloos. Ben je straks 80 en dan heb je nooit geweten hoe t zou zijn om op jezelf te wonen.
    Ach, kom je vanzelf achter als je gedumpt wordt, omdat je partner het beu is alles zelf te moeten doen.... of als de partner om een andere reden wegvalt....

    Ach ja, als je ouders dan nog leven, kun je toch altijd nog daar terecht?
    Assumption is the mother of all fuckups.
      donderdag 27 april 2006 @ 21:13:25 #135
    88139 JoeyT
    Ecoutez.. We komen hard...
    pi_37358022
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:07 schreef RealZeus het volgende:

    [..]

    Ik ben koerier,dus ik weet niet hoe laat ik 's avonds thuis ben,tenzij ik late dienst heb,dan ben ik rond 2.00u thuis.
    In het begin eenzaam....nou,ik verheug me er nu al op.
    En dat mensen leren kennen?Ja,daar ben ik ook zo goed in,ik ben helemaal niet verlegen.
    Vooral lekker je hele leven bij papa en mama wonen... Dan kom je er wel Leven is risico's nemen... Je bent gewoon een laffie
    "Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
    Oog in oog met genialiteit sta je.
    Hier had je toch niet op durven hopen.
    Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
    pi_37358141
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:08 schreef LadyXochi het volgende:

    Nou, dump je vriend (want die woont nu dus niet meer thuis) en ga uit met Zeus! Iedereen blij!
    Ik geloof dat ik niet duidelijk had gezegd dat ik een superrelatie heb Ik heb een superrelatie.
    Deze doe ik niet meer weg hoor, bekijk het maar
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
      donderdag 27 april 2006 @ 21:17:54 #137
    91676 Plato1980
    Gloriosus et liber
    pi_37358174
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 20:59 schreef RealZeus het volgende:

    [..]

    Jawel,maar om mezelf nou een stadsmens te noemen en naar Groningen te verhuizen.
    En het is best een mooi en gezellig dorp.
    Ik bedoelde meer te zeggen dat het klinkt alsof je leven zich vrijwel helemaal in dat dorp afspeelt en dat het misschien tijd wordt om eens verder te gaan kijken.
    Giallo e nero è il tuo colore,
    giallo e nero Roda nel cuore.
    pi_37358217
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 20:57 schreef RealZeus het volgende:


    De te besteden hoeveelheid geld speelt ook mee.Ik wil niet alleen maar voor mijn huis hoeven werken(zoals ik vrienden zie doen),ik wil ook nog op stap kunnen.Als dat niet kan kan ik nieuwe sociale contacten helemaal wel vergeten en daar mee dus ook de kans dat ik een leuek vrouw ontmoet.
    Je ouders hebben toch ook ooit voor hun huis moeten werken? Wat een ontzettend non-argument.
    En het is heel goed om eens te leren om alles in je eentje te rooien, en alleen te zijn. Je klinkt als een enorm papventje.
    No. I don't drink vodka every day. And it's so close today...
    pi_37358264
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:17 schreef Plato1980 het volgende:
    Ik bedoelde meer te zeggen dat het klinkt alsof je leven zich vrijwel helemaal in dat dorp afspeelt en dat het misschien tijd wordt om eens verder te gaan kijken.
    Ook dat vind ik nonsens, als iemand daar nou gelukkig is?

    Mij moet je ook niet in een stad zetten, word ik heel erg ongelukkig van. Nou ja, behalve dan een appartementje in Manhattan
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
    pi_37358305
    Wat wordt er trouwens makkelijk geoordeeld/veroordeeld in dit topic en er wordt van alles ingevuld betreffende de persoonlijheid van mensen. Zegt mijns inziens meer over de oordeelvellers dan over de thuiswoners.
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
      donderdag 27 april 2006 @ 21:27:42 #141
    91676 Plato1980
    Gloriosus et liber
    pi_37358502
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:22 schreef Isabeau het volgende:
    Wat wordt er trouwens makkelijk geoordeeld/veroordeeld in dit topic en er wordt van alles ingevuld betreffende de persoonlijheid van mensen. Zegt mijns inziens meer over de oordeelvellers dan over de thuiswoners.
    Punt is gewoon dat je heel veel leert van zelfstandig gaan wonen.
    Giallo e nero è il tuo colore,
    giallo e nero Roda nel cuore.
      donderdag 27 april 2006 @ 21:30:01 #142
    88139 JoeyT
    Ecoutez.. We komen hard...
    pi_37358599
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:19 schreef Thisbe het volgende:

    [..]

    Je ouders hebben toch ook ooit voor hun huis moeten werken? Wat een ontzettend non-argument.
    En het is heel goed om eens te leren om alles in je eentje te rooien, en alleen te zijn. Je klinkt als een enorm papventje.
    Idd jesus he... Hoe kan je ooit zelf iets opbouwen met deze denkwijze. Mijn papa en mama hebben ook meer geld dan ik... Logisch lijkt mij... Net zoals ik over 30 jaar meer geld zal hebben dan mijn kind.
    "Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
    Oog in oog met genialiteit sta je.
    Hier had je toch niet op durven hopen.
    Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
    pi_37358644
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:16 schreef Isabeau het volgende:
    Ik geloof dat ik niet duidelijk had gezegd dat ik een superrelatie heb Ik heb een superrelatie.
    Deze doe ik niet meer weg hoor, bekijk het maar
    Ging ik eigenlijk vanuit, maar 't was dan ook maar een geintje, natuurlijk
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:22 schreef Isabeau het volgende:
    Wat wordt er trouwens makkelijk geoordeeld/veroordeeld in dit topic en er wordt van alles ingevuld betreffende de persoonlijheid van mensen. Zegt mijns inziens meer over de oordeelvellers dan over de thuiswoners.
    Was dat nou een oordeel, dat je net velde?


    Toen ik het topic startte, wilde ik eigenlijk een poll opzetten, maar kon die optie niet vinden... vind dat nog steeds wel jammer eigenlijk. Ik zie hier meer reacties tegen thuiswonen dan voor, maar er zijn vast mensen die 't niet de moeite vonden om te reageren... en die zouden wel in een poll gestemd hebben...
    En omdat er een aantal mensen vaker posten in dit topic vind ik het lastig om goed te overzien welke kant nou meer voorstanders heeft....
    Assumption is the mother of all fuckups.
    pi_37358675
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:31 schreef LadyXochi het volgende:
    Was dat nou een oordeel, dat je net velde?
    Alleen voor mensen die zich aangesproken voelen
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
    pi_37358766
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:32 schreef Isabeau het volgende:

    [..]

    Alleen voor mensen die zich aangesproken voelen
    Mja, ik voelde me niet echt aangesproken, omdat ik zelf al een aantal keer in mijn posts zei dat ik aan het oordelen ben en dat ik vind dat het niet meer dan normaal is dat mensen oordelen over andere mensen.
    Assumption is the mother of all fuckups.
    pi_37358887
    Nah, ik ben van mening dat je niet zomaar over iemand kan oordelen via een internetforum. Daarvoor moet je gewoon veel meer van iemand weten dan alleen het feit dat iemand nog steeds thuis woont.
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
      donderdag 27 april 2006 @ 21:39:22 #147
    91676 Plato1980
    Gloriosus et liber
    pi_37358907
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:38 schreef Isabeau het volgende:
    Nah, ik ben van mening dat je niet zomaar over iemand kan oordelen via een internetforum.
    In dat geval kunnen we R&P beter sluiten!
    Giallo e nero è il tuo colore,
    giallo e nero Roda nel cuore.
    pi_37358945
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:39 schreef Plato1980 het volgende:
    In dat geval kunnen we R&P beter sluiten!
    Advies geven en een luisterend oor zijn is ook niet meer mogelijk?
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
    pi_37358946
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:39 schreef Plato1980 het volgende:
    In dat geval kunnen we R&P beter sluiten!
    Advies geven en een luisterend oor zijn is ook niet meer mogelijk?
    "Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
      donderdag 27 april 2006 @ 21:41:23 #150
    91676 Plato1980
    Gloriosus et liber
    pi_37358979
    quote:
    Op donderdag 27 april 2006 21:40 schreef Isabeau het volgende:

    [..]

    Advies geven en een luisterend oor zijn is ook niet meer mogelijk?
    Advies geven is precies wat in dit topic gebeurt, ten minste aan het adres van RZ.
    Giallo e nero è il tuo colore,
    giallo e nero Roda nel cuore.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')