Zal ik het dan maar even voor je doen. Momentjequote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:10 schreef bukgeit het volgende:
De handleiding staat erbij in jullie posts, maar ik krijg het toch niet voor elkaar
Dank. Ik gok op een emo-rating van 32.6.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:10 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Zal ik het dan maar even voor je doen. Momentje
Nee hoor, ik heb ook geen tags en ik kan het gewoon. Moet ik jou zo ook even checken?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:11 schreef Z het volgende:
Dat komt, denk ik, omdat je zelf geen tags hebt, die heb ik ook niet en ik kan het ook niet uitrekenen.
1 Jens Lekman 2quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:11 schreef bukgeit het volgende:
[..]
Dank. Ik gok op een emo-rating van 32.6.
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:12 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Nee hoor, ik heb ook geen tags en ik kan het gewoon. Moet ik jou zo ook even checken?
Ik ben er blij mee! Iemand die de complete serie Emo Diaries van Deep Elm van mij wil overnemen?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:17 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
1 Jens Lekman 2
2 Pipas 0
3 The Aislers Set 0
4 Saturday Looks Good to Me 0
5 Suburban Kids With Biblical Names 0
6 The Lucksmiths 0
7 Fat Tulips 0
8 Talulah Gosh 0
9 Acid House Kings 0
10 The Pastels 0
10 The Radio Dept. 2
Dus gemiddeld 1 voor je gedeelde nummer 10. Dan ben je dus 0,03% emo.
1 Quasimoto 0quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:11 schreef Z het volgende:
Dat komt, denk ik, omdat je zelf geen tags hebt, die heb ik ook niet en ik kan het ook niet uitrekenen.
Op naam van artiest klikken -> tags en dan het aantal keer dat Emo als tag gebruikt is noteren, alles optellen, delen, nogmaals delen en vervolgens percentage van maken.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:01 schreef placebeau het volgende:
Hoe werkt het dan?
Gewoon het sommetje van Bosbeetle uitrekenen. Maar let wel op, 826.8 moet inmiddels 890.9 zijn! Bekijk voor meer voorbeelden mijn post en die van pfaf.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:01 schreef placebeau het volgende:
Hoe werkt het dan?
Inderdaad vreemd dat dat er nog niet is.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:06 schreef placebeau het volgende:
ah zo, ik dacht dat er een programma voor was.
Neen, dat is helaas onmogelijk, want de tag 'frollo' bestaat niet en dan zou je in stap 3 dus door 0 moeten delen.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:11 schreef bukgeit het volgende:
Kan ik ook uitrekenen hoe 'Frollo' ik ben?
Aagh, mijn hoge emo-score is toch ook hilarisch. Wat is er nu in eens emo aan Spoon? Of New Pornographers, de vrolijkste meezing-dans-band ter wereld.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:17 schreef placebeau het volgende:
Die procenten slaan natuurlijk nergens op, want er zijn veel duistere emo-bands die meer emo zijn dan pakweg bright eyes, die in de top tien emo staat, gewoon omdat duistere emo bands minder geluisterd worden. Eigenlijk zou je een lijst moeten hebben waarin staat hoeveel een groep procentueel getagd is.
Maar goe, ik ben te kritisch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |