nee dank je.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 19:50 schreef erodome het volgende:
Al met al zijn de beste minnaars die ik heb gehad blanke, nederlandse jongens geweest, dus zo slecht doen ze het echt niet allemaal
Ik stuiter vooral omdat de meeste onderzoeken namelijk iets anders uitwijzen.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 19:50 schreef erodome het volgende:
Daar is een tijdje geleden een onderzoek naar geweest, vandaar dat ik dat aanhaalde, maar vooral om een beetje te stoken en dat is goed gelukt, want de mannen stuiteren mooi
Al met al zijn de beste minnaars die ik heb gehad blanke, nederlandse jongens geweest, dus zo slecht doen ze het echt niet allemaal
Dat valt mij eigenlijk ook steeds op als ik in een ander land ben. De vrouwen daar zijn vaak stijlvoller gekleed en bewegen anders (vrouwelijker; gebruik heupen, rechte houding) dan de gemiddelde Nederlandse meid. Vooral Rome barst van de stijlicoontjesquote:Op zondag 30 april 2006 20:23 schreef Duiveltja het volgende:
Nee hoor. Er zit wel degelijk een kern van waarheid in wat Papi_Culo en SeLang zeggen. Je merkt het heel erg als je op vakantie bent. De buitenlandse dames zijn veel vrouwelijker, daarbij steken Nederlandse meisjes gewoon af als boerinnen.
Amen.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 19:08 schreef Kontiki het volgende:
Engelse vrouwen vind ik eigenlijk nog een trapje erger dan Nederlandse.![]()
Feel free to share.quote:Op zondag 30 juli 2006 17:14 schreef superwella het volgende:
elke keer als ik de topictitel zie lees ik : Met welk BUITENAARDSE ras heb je het lekkerste sex gehad?![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |