Die haakt na twee ballen al af natuurlijk. Hopelijk speelt hij niet. Kan je nog beter Sarpong of Anita weer van stal halen.quote:Op dinsdag 25 april 2006 17:14 schreef Radegast het volgende:
Geen Olaf a.u.b.! Da's de eerste die afhaakt mocht het moeilijk worden...
Ik twijfel nog om te gaan.quote:25/4/2006 - Verkoop bekerfinale verlengd tot woensdag
(Gepost door JV)
De verkoop voor de bekerfinale op zondag 7 mei in de Rotterdamse Kuip tegen PSV is verlengd. Oorspronkelijk zou de verkoop bij Ticketbox al op zaterdag 22 april eindigen. De verkoop voor Ajax-supporters loopt nu tot en met woensdag 26 april 18.00 uur. Ajax zou de tijd nodig hebben om de bussen te regelen. In Eindhoven eindigt de verkoop uiterlijk pas op donderdag 4 mei.
Ajax Netwerk
De treincombi vanuit Amsterdam is uitverkocht. Voor de bussen buscombi (¤ 41,64) zijn nog ruim voldoende kaarten beschikbaar. Omwisselbiljetten zijn alleen overdraagbaar aan supporters met een Ajax Club Card. Iedereen is op de wedstrijddag verplicht om vanaf de Amsterdam ArenA op te stappen en een geldig legitimatiebewijs en een persoonsgebonden Club Card mee te nemen. Informatie over opstaptijden volgt te zijner tijd.
vonk en Yannis hebben zich ook altijd ingezet voor Ajaxquote:Op dinsdag 25 april 2006 21:46 schreef Nega het volgende:
Bijna niemand in eerste ring, ik kon kaarten 116 kopen, kies ik verdomme 426, ik dacht niet goed na, maarja...kan gebeuren.
Jullie blijven natuurlijk wel allemaal wachten na de wedstrijd voor het afscheid van Vonk, Trabelsi, Pienaar, Juanfran (), Galasek en Yannis? Ik in ieder geval wel, voor Pienaar, Trabelsi en Galasek vooral.
Waarom zou het opgericjt zijn door 010?quote:Op dinsdag 25 april 2006 19:16 schreef Badabingea het volgende:
[..]
Zeker opgericht door Feyenoorders
Absoluut, maar niet mijn favoriete spelers van het zestal dat vertrektquote:Op dinsdag 25 april 2006 21:49 schreef stefmans het volgende:
[..]
vonk en Yannis hebben zich ook altijd ingezet voor Ajax![]()
Maak maar een paar mooie foto's en juich Ajax naar een mooi resultaat toe, dan ben ik je heel erg dankbaarquote:Op dinsdag 25 april 2006 22:44 schreef Nega het volgende:
Tsja.. dat is wel kut ja. Ik zal ik je ogen meenemen?
quote:Roda JC bijna akkoord met Yannis
Dinsdag 25 april, door JK, Amsterdam, 18.04u GMT+01.00, Voetbalprimeur.nl
Yannis Anastasiou is dichtbij een akkoord met Roda JC. Het contract van de Griekse spits loopt komende zomer bij Ajax af en bij Roda zien ze Anastasiou als de ideale man voorin en als mogelijke aanvoerder.
Anastasiou speelde in een eerder stadium al bij Roda JC. De Griekse aanvaller kwam destijds tot 114 duels voor de club uit Kerkrade en scoorde 48 doelpunten bij Roda. Voor Ajax maakte Anastasiou zeven doelpunten in 32 wedstrijden.
Halverwege het seizoen 2003/2004 maakte de routinier de overstap van Roda JC naar Ajax. Ajax betaalde 800.000 euro voor Anastasiou. De keuze om de spits over te nemen, kwam voornamelijk voort uit personele problemen destijds. Daarom werd de overgang al gauw bestempeld tot 'paniekaankoop'.
Komende zomer is Anastasiou transfervrij. De Amsterdamse clubleiding ziet in de Griek geen aanvulling op het toch al brede spitsenarsenaal.
Eerder speelde de 33-jarige Griek voor Ethnikos Piraeus, OFI Kreta, Anderlecht en dus Roda JC. Anastasiou en Roda JC hebben tot dusver nog niet gereageerd op dit bericht.
Niet twijfelen, GEWOON DOEN!! Komop laatste wedstrijd van het seizoen met 10.000+ man in de kuip, wil je niet missen, daarna heb je toch een hele tijd geen voetbal meer dus die paar centjes zal je ook niet missen(tenzij je naar het wk gaat maar dan moet je wel erg rijk of lucky zijnquote:
Ik heb geen cameraquote:Op dinsdag 25 april 2006 22:57 schreef Nashje het volgende:
[..]
Maak maar een paar mooie foto's en juich Ajax naar een mooi resultaat toe, dan ben ik je heel erg dankbaar.
Ajax speelt morgen thuis ja.
quote:Op dinsdag 25 april 2006 23:56 schreef devv05 het volgende:
[..]
De laatste wedstrijd is toch echt in de Kuip.
Degene die met de bus gaan zitten toch allemaal op de 2e ring?quote:Op dinsdag 25 april 2006 23:05 schreef Tvduijn het volgende:
[..]
Niet twijfelen, GEWOON DOEN!! Komop laatste wedstrijd van het seizoen met 10.000+ man in de kuip, wil je niet missen, daarna heb je toch een hele tijd geen voetbal meer dus die paar centjes zal je ook niet missen(tenzij je naar het wk gaat maar dan moet je wel erg rijk of lucky zijn).
Iedereen die nog geen kaartje heeft voor bekerfinale moet morgen heeeeeeeel hard naar de ticketbox rennen om een kaartje te halen.
Die wil ik er wel weer bijquote:Musampa: 'Ik mis het vechten om de titel'
25/4/2006 23:45
Kiki Musampa heeft het naar zijn zin in Engeland. Maar het echte gevecht om de titel kan hem terug naar Nederland lokken.
'Mijn eerste gedachte is in Engeland te blijven', zegt Musampa in de nieuwe Voetbal International. Maar dat het komt tot een terugkeer op de Nederlandse velden kan de middenvelder van Manchester City zich wel voorstellen. 'Waarom niet? Dat zou geen enkel probleem voor me zijn. We praten wél over clubs die om de prijzen strijden, die jaarlijks in Europees verband voetballen.'
'Ik speel de laatste jaren eigenlijk alleen maar het gewone competitievoetbal en dan niet eens om de prijzen. Het vechten voor een kampioenschap mis ik wel een beetje. Het is leuk tegen Arsenal en Chelsea te spelen, maar een titelkandidaat echt kunnen uitdagen is nóg veel leuker.'
In VI nummer 17, die vanaf woensdag in de winkel ligt, vertelt Gast in Gouda Musampa meer over Oranje, Ajax, Louis van Gaal en zijn ervaringen op de Europese velden. Klik hier voor de volledige inhoud van de nieuwe VI .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |