abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 7 december 2006 @ 00:27:17 #151
153711 SpankTheMonkey
It's Nice! I like!
pi_44211897
Moeilijke tijd achter de rug, lekker ver weg van de Westerse publiciteit en tegelijkertijd zijn zakken vullen.
  donderdag 7 december 2006 @ 06:42:52 #152
67174 Dos37
Come on Twente
pi_44214007
quote:
Op woensdag 6 december 2006 20:12 schreef Tvduijn het volgende:
geld
je wil mij niet vertellen dat ie nou van de bjistand moet leven.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  donderdag 7 december 2006 @ 07:47:22 #153
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_44214268
Goede keuze van Co, als hij deze club naar de europese top kan leiden is zijn naam in definitief gevestigd. daarna kan hij weer naar een europese topclub toe.
(__/)
(='.'=)
(")_(")
pi_44214421
Goede keuze voor Co' tje zijn Portemonnee
pi_44229199
Jordi Cruijff en Sergio zullen hier vast blij mee zijn.

Verder wel een opmerkelijke keuze.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_49475111
quote:
Adriaanse legt functie neer bij Donetsk
DONETSK - Co Adriaanse heeft donderdag zijn functie bij de Oekraïense club Metallurg Donetsk per direct neergelegd. De Nederlandse coach had eerder deze week aangegeven geen gebruik te willen maken van de hem aangeboden contractverlenging.

In goed overleg is daarop besloten dat Adriaanse en zijn assistent Jan Olde Riekerink met onmiddellijke ingang opstappen. Met het vertrek van Adriaanse uit de Oekraïne groeit de kans dat hij aan de slag gaat bij Feyenoord. Adriaanse wordt nadrukkelijk genoemd als opvolger van Erwin Koeman.

De club had Adriaanse om een vervroegd afscheid gevraagd om zijn opvolger de kans te geven zich zo snel mogelijk in te werken als voorbereiding op het volgende seizoen. Het seizoen eindigt in het land medio juni en de nieuwe competitie start half juli. Donetsk doet op dit moment niet meer mee in de strijd om Europees voetbal. Adriaanse, zijn assistent en techniektrainer Chris Kronshorst hebben daarom besloten op het verzoek in te gaan.

Adriaanse was aan zijn eerste seizoen bij Dontesk bezig. Hij was daarvoor werkzaam bij het Portugese Porto. In Nederland werkte hij bij PEC Zwolle, FC Den Haag, Ajax, Willem II en AZ.
(ANP)
quote:
Feyenoord en Adriaanse in gesprek
Door MAARTEN WIJFFELS

ROTTERDAM - Feyenoord heeft een eerste gesprek gevoerd met Co Adriaanse om trainer te worden in de Kuip.

De bal ligt bij de 59-jarige coach, die eerste keus is om Erwin Koeman op te volgen. ,,Ik kan niet ontkennen dat er zeer recent contact is gezocht en is geweest tussen Feyenoord en Co,’’ stelt vertrouwensman/adviseur Willem Zeijlmans desgevraagd namens Adriaanse, die vanochtend bekend maakte dat hij per direct is gestopt als trainer van Metallurg Donetsk in Oekraïne.

Zeijlmans benadrukt met klem dat beide zaken los staan van elkaar.

,,De beslissing om in Donetsk te stoppen is genomen in overleg met het clubbestuur. Dat heeft Co een nieuwe contractaanbieding gedaan, waartegen hij deze week nee heeft gezegd.

Omdat dit seizoen bijna ten einde is en de nieuwe competitie al half juli begint, wil de president graag zo snel mogelijk een nieuwe trainer voor de groep hebben. Aan zijn vraag of Co en zijn assistenten al per direct plaats wilden maken, hebben ze gehoor gegeven.

In de laatste vier weken van dit seizoen is er niks meer te winnen of te verliezen. Co gaat zich nu beraden op zijn toekomst, die wat hem betreft volledig open ligt.’’

Over de inhoud van het gesprek met Feyenoord wil zowel het kamp Adriaanse als Feyenoord geen mededelingen doen. Het gesprek heeft de afgelopen twee dagen plaats gevonden.
pi_49475327
Toepasselijke TT voor volgend seizoen.
pi_49475483
TVP alvast
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
  donderdag 17 mei 2007 @ 14:15:54 #159
148059 Pritt
Atheïst
pi_49478198
Adriaanse ruilen voor Ten Cate?
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
  Moderator donderdag 17 mei 2007 @ 15:12:25 #160
138438 crew  Pizzakoppo
pi_49479914
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 14:15 schreef Pritt het volgende:
Adriaanse ruilen voor Ten Cate?
Ontevreden over Henk?
  donderdag 17 mei 2007 @ 15:19:19 #161
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_49480117
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 14:15 schreef Pritt het volgende:
Adriaanse ruilen voor Ten Cate?
Sodemieter op man .
-
pi_49481645
wat een zielig hoopje mens is Co toch gebleken.
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
pi_49481769
Ik snap dat je daar niet blijft als het je erg tegenvalt daar. Co wil nog wat moois neerzetten in z'n laatste jaren als trainer.
That's all folks!
  donderdag 17 mei 2007 @ 16:21:34 #164
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_49481813
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 16:15 schreef Flashwin het volgende:
wat een zielig hoopje mens is Co toch gebleken.
Hoezo?
pi_49502256
quote:
Het woord is nu aan Co Adriaanse
Door MAARTEN WIJFFELS

ROTTERDAM - Als Co Adriaanse wil, wordt hij de nieuwe trainer van Feyenoord en de man die de wederopbouw van de gevallen topclub vanaf 7 juli gaat vormgeven.

Over dat intrigerende perspectief laat de 59-jarige coach de komende dagen zijn gedachten gaan nu hij een eerste gesprek met de leiding van Feyenoord heeft gevoerd over de opvolging van Erwin Koeman.

Adriaanse sprak eergisteren en gisteren in het Oekraïnse Donetsk met een zware Feyenoord-delegatie. Die bestond uit financieel directeur Onno Jacobs en de technische mensen Peter Bosz en Wim Jansen. Het trio keerde gisteravond via de luchthaven van Brussel terug in Rotterdam. Wat er inhoudelijk is besproken willen de partijen niet prijsgeven, maar het nieuwe technische beleidsplan van Bosz en Feyenoords inspanningen om geld te genereren zijn de leidraad geweest.

,,We hebben anderhalve dag uitgebreid met Co van gedachten gewisseld over de toekomst van Feye- noord,’’ stelt Bosz. ,,Omdat het om een eerste oriënterend gesprek ging, hebben we afgesproken op korte termijn opnieuw contact te hebben.’’

Nu Feyenoord de eerste stap heeft gezet, ligt de bal bij Adriaanse. Die vliegt zelf een van de komende dagen terug naar Nederland. De trainer heeft zijn handen vrij nadat hij gistermorgen acuut stopte als coach van Metallurg Donetsk. Dat besluit staat los van de contacten met Feyenoord, bezweert de Amsterdammer.

Adriaanse legde eerder in de week een aanbieding voor contractverlenging naast zich neer, waarna de president van Metallurg hem voorstelde dan maar gelijk te stoppen. Een nieuwe coach krijgt nu alle tijd om het elftal alvast voor te bereiden op de start van de nieuwe competitie. Die is reeds half juli, terwijl de lopende Oekraïnse competitie over drie weken eindigt. Metallurg, dat voorlopig verder gaat met de Belg Jos Daerden als interim-coach, heeft daarin niets meer te winnen of te verliezen. Met Adriaanse zijn ook zijn assistenten Jan Olde Riekerink en Chris Kronshorst per direct vertrokken.

Feyenoord is bij Adriaanse uitgekomen na het opstellen van een profielschets en op advies van interim-coach Leo Beenhakker. Ook in de spelersgroep bestaat na het vertrek van Erwin Koeman een voorkeur voor de ‘harde hand’ van Adriaanse. Behalve hij staan er nog één of twee coaches uit de A-categorie op Feyenoords lijstje. Als tweede naam wordt Dick Advocaat genoemd, maar een officiële bevestiging van Feyenoord-kant ontbreekt.

Afspraken voor andere oriënterende gesprekken heeft de clubleiding vooralsnog niet gepland.

Interessant is welke indruk technisch manager Peter Bosz namens Feyenoord bij het gesprek in Donetsk op Adriaanse heeft gemaakt. Adriaanse weet dat hij in het verleden zowel bij Willem II als AZ de boel succesvol van onderaf kon opbouwen, mede omdat er sprake was van een geoliede tandem met de technisch directeur van dienst. In Tilburg en Alkmaar was dat beide keren Martin van Geel. Een gestructureerd werkende manager met een stabiel karakter. Iemand die bovendien geen enkele ambitie koestert om zelf trainer in het betaald voetbal te zijn.

De eerste opdracht voor de nieuwe Feyenoord-trainer heeft Bosz al geformuleerd. Dat wordt het afronden van de grote sanering die de club al anderhalf jaar in een wurggreep houdt. ,,Van 68 spelers in januari 2006 zijn we al teruggegaan naar 34 spelers begin dit seizoen en begin volgend seizoen willen we op 23 zitten,’’ rekent Bosz voor. ,,Als er nieuwe spelers komen, dan zitten die al bij die 23, dus we gaan op heel korte termijn weer afscheid nemen van flink wat jongens. Namen noem ik nog niet, dat zal in samenspraak met de nieuwe trainer gaan.’’

Om zelf de markt op te kunnen, hoopt Feyenoord op zijn minst 13 miljoen euro binnen te halen via de introductie van een spelersfonds en via de uitgifte van certificaten van aandelen. Vorige week donderdag sprak de Feyenoord-directie in dat kader met een paar potentiële financiers in het Novotel in Rotterdam. Qua aankopen richt de Stadionclub zich in eerste instantie op voetballers in de leeftijdcategorie 26-30 jaar. Die groep is in de huidige selectie zwaar onderbezet, met alleen de 26-jarige Pieter Collen, de 27-jarige Angelos Charisteas en de 30-jarige Theo Lucius.
  vrijdag 18 mei 2007 @ 11:16:49 #166
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49504787
Liever hem dan Advocaat of Booy ofzo
  vrijdag 18 mei 2007 @ 11:21:48 #167
148059 Pritt
Atheïst
pi_49504944
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 15:12 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Ontevreden over Henk?
Nee hoor, ik ben absoluut niet ontevreden over Henk maar ik heb gewoon een zwak voor Co.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
  vrijdag 18 mei 2007 @ 13:35:04 #168
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_49509194
en Co op naar Feyenoord!!

Dat wordt eindelijk weer eens prijzen pakken voor Feyenoord, dat lijkt een zekerheidje!
(__/)
(='.'=)
(")_(")
  vrijdag 18 mei 2007 @ 14:59:24 #169
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_49511644
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 13:35 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
en Co op naar Feyenoord!!

Dat wordt eindelijk weer eens prijzen pakken voor Feyenoord, dat lijkt een zekerheidje!
ja want adriaanse heeft zijn hele kast al vol met bekers staan he
  vrijdag 18 mei 2007 @ 16:04:37 #170
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_49513756
hij heeft bij alle clubs waar hij trainde opzienbare resultaten neergezet, doorgaans bij kleinere clubs. (fc den haag, willem 2, AZ) bij die ene grote club waar hij trainde werd hij meteen kampioen. (porto)en het kampioensschap van ajax met koeman lag puur aan de solide basis die Adriaanse legde (iedereen was toen kampioen geworden met ajax na Adriaanses sublieme voorwerk) van Gaal ook teert nog steeds op de solide basis die adriaanse had neergezet bij AZ. Adriaanse is gewoon de beste man om een hecht en goed spelend team te bouwen met relief weinig middelen.

Het enige dat Adriaanse imho bij feyenoord kan opbreken is supportersgeweld en negatieve vooroordelen tov adriaanse (hij wordt gezien als ajaxied) Adriaanse moet wel de tijd gegund worden een team te bouwen. Leg hem vast voor drie jaar en je bent verzekerd van succces!
(__/)
(='.'=)
(")_(")
pi_49515255
Het voorwerk van Co was zo subliem dat Koeman enkele belangrijke wijzigingen moest doorvoeren.... Dus bij Ajax was het niet best met Co.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_49606361
Co gaat Feyenoord naar grote Europese hoogten tillen
pi_49606479
Ik zou als coach op leeftijd een club als Manchester City veel interessanter vinden.
That's all folks!
pi_49611808
Of alles vanaf nul weer opbouwen bij Feyenoord kan ook een uitdaging zijn hoor, net als ie bij Willem II en AZ heeft gedaan.
  maandag 21 mei 2007 @ 20:02:27 #175
23234 zjroentje
DiFontaine
pi_49619408
quote:
Op maandag 21 mei 2007 16:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
Of alles vanaf nul weer opbouwen bij Feyenoord kan ook een uitdaging zijn hoor, net als ie bij Willem II en AZ heeft gedaan.
Daar kon hij wel lekker in de schaduw beginnen met bouwen, dat is er bij Feyenoord natuurlijk niet bij.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  Redactie Frontpage / Weblog woensdag 23 mei 2007 @ 17:53:23 #176
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_49693715
Co gaat gewoon naar FC Utrecht
Heb ik uit betrouwbare bronnen
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  woensdag 23 mei 2007 @ 17:57:35 #177
121310 venomsnake
El Saltador
pi_49693863
Blijf es van die drugs af paultjuh
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_49693991
Opmerkelijk stukje vandaag in de VI, dat Co een week of 3 terug al spelers zou hebben gepolst om bij Feyenoord te komen spelen.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_49707795
Wat heeft die speler eraan om dat door te vertellen?
  donderdag 24 mei 2007 @ 01:02:42 #180
15600 BB-King
Long live the King!
pi_49710490
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 23:34 schreef Erasmusch het volgende:
Wat heeft die speler eraan om dat door te vertellen?
Ronaldinho stond er niet om te springen denk ik.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
  Redactie Frontpage / Weblog donderdag 24 mei 2007 @ 10:46:42 #181
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_49716664
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 17:57 schreef venomsnake het volgende:
Blijf es van die drugs af paultjuh
Geloof je het toch niet
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  donderdag 24 mei 2007 @ 12:47:09 #182
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_49720881
quote:
Op maandag 21 mei 2007 14:12 schreef DrDentz het volgende:
Co gaat Feyenoord naar grote Europese hoogten tillen
Trainingskamp in de Alpen?
pi_49721801
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 16:04 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
hij heeft bij alle clubs waar hij trainde opzienbare resultaten neergezet, doorgaans bij kleinere clubs. (fc den haag, willem 2, AZ) bij die ene grote club waar hij trainde werd hij meteen kampioen. (porto)en het kampioensschap van ajax met koeman lag puur aan de solide basis die Adriaanse legde (iedereen was toen kampioen geworden met ajax na Adriaanses sublieme voorwerk) van Gaal ook teert nog steeds op de solide basis die adriaanse had neergezet bij AZ. Adriaanse is gewoon de beste man om een hecht en goed spelend team te bouwen met relief weinig middelen.

Het enige dat Adriaanse imho bij feyenoord kan opbreken is supportersgeweld en negatieve vooroordelen tov adriaanse (hij wordt gezien als ajaxied) Adriaanse moet wel de tijd gegund worden een team te bouwen. Leg hem vast voor drie jaar en je bent verzekerd van succces!
Ik ben het totaal met je eens op één stuk na.... Van Gaal is zelf ook een geweldige coach. Louis doet niks onder voor Co
Ik support gevallen topclubs!
pi_49721947
Co heeft 3 weken geleden trouwens al een speler gepolst om naar Feyenoord te komen. Staat in de VI van vandaag.
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
  donderdag 24 mei 2007 @ 13:16:03 #185
148059 Pritt
Atheïst
pi_49722017
Zal het Landzaat zijn geweest?
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_49722057
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 13:14 schreef Vakkie_W het volgende:
Co heeft 3 weken geleden trouwens al een speler gepolst om naar Feyenoord te komen. Staat in de VI van vandaag.
Hoe kan dat nou? Waarom zou dat waar zijn, dan zou hij ons toch niet zo enorm lang laten wachten
Ik support gevallen topclubs!
pi_49722094
Lindenbergh!
  donderdag 24 mei 2007 @ 13:25:54 #188
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_49722442
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 13:17 schreef DrDentz het volgende:
Lindenbergh!
Timmer!, Die kale Belg!. Oh die zitten er al .
pi_49722744
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 13:16 schreef Fetai het volgende:

[..]

Hoe kan dat nou? Waarom zou dat waar zijn, dan zou hij ons toch niet zo enorm lang laten wachten
Mischien wil hij eerst kijken of hij wat kwaliteit in de selectie kan krijgen? Spelers als Landzaat zouden niet misstaan in ons elftal.
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49722840
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 13:32 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]

Mischien wil hij eerst kijken of hij wat kwaliteit in de selectie kan krijgen? Spelers als Landzaat zouden niet misstaan in ons elftal.
Daar zit ook wel weer wat in ja
Ik support gevallen topclubs!
pi_49723225
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 13:32 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]

Mischien wil hij eerst kijken of hij wat kwaliteit in de selectie kan krijgen? Spelers als Landzaat zouden niet misstaan in ons elftal.
Dat is een jood
pi_49723466
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 13:44 schreef MrSleep het volgende:

[..]

Dat is een jood
In zijn verre verleden ja. Het is in iedergeval geen speler de afgedankt is.
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49726842
Het is wel een afgedankte Jood anders ging hij niet bij MVV spelen. Wel consequent zijn
  donderdag 24 mei 2007 @ 16:33:56 #194
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_49730055
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 13:10 schreef Fetai het volgende:

[..]

Ik ben het totaal met je eens op één stuk na.... Van Gaal is zelf ook een geweldige coach. Louis doet niks onder voor Co
Hij zegt toch ook niet dat Louis onderdoet voor Co. Hij zegt alleen dat Louis gebruik maakt van wat Co in Alkmaar heeft opgebouwd. En dat is zo.
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_49730221
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 16:33 schreef jojomen4 het volgende:

[..]

Hij zegt toch ook niet dat Louis onderdoet voor Co. Hij zegt alleen dat Louis gebruik maakt van wat Co in Alkmaar heeft opgebouwd. En dat is zo.
Het hele sportklimaat is in Alkmaar gewoon veranderd, o.a. door Adriaanse. Maar Louis bouwt niet alleen op wat Co heeft gedaan, heeft zeker zelf net zo veel betekend voor AZ.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Redactie Frontpage / Weblog donderdag 24 mei 2007 @ 20:07:26 #196
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_49737550
Nog een paar dagen en dan gaat Co zeggen dat hij naar FC Utrecht gaat
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  donderdag 24 mei 2007 @ 20:21:21 #197
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_49738135
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 16:38 schreef Suijk het volgende:

[..]

Het hele sportklimaat is in Alkmaar gewoon veranderd, o.a. door Adriaanse. Maar Louis bouwt niet alleen op wat Co heeft gedaan, heeft zeker zelf net zo veel betekend voor AZ.
Ik zeg ook niet, en dat zei de persoon die hier over begon ook niet, dat Louis alleen bouwt op wat Co heeft gedaan. Maar we kunnen toch niet ontkennen dat die eerste stappen onder Co, AZ van een middelmatige club naar de nieuwe top4 (en nu ff met het wegvallen van Feyenoord top3) brengen bijzonder lastig was. Het opbouwen van teams heb ik Louis nog niet heel vaak zien doen (behalve in het begin bij Ajax, al is dat ook anders dan met een Willem2 of AZ stunten).
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_49756402
quote:
Persoonlijke achtergrond afzegging Adriaanse

25/5/2007 10:55

Feyenoord heeft met tegenzin de afzegging van Co Adriaanse geaccepteerd. De Rotterdamse club gaat 'op korte termijn' praten met een nieuwe kandidaat.

Adriaanse had zich volgens Feyenoord herkend in de plannen van de Rotterdamse club, zoals die hem door een delegatie in Oekraïne waren voorgelegd. Maar vanwege persoonlijke redenen ziet de Amsterdammer af van het oppakken van de handschoen.

'Op korte termijn voert de club gesprekken met een nieuwe kandidaat-hoofdtrainer', aldus Feyenoord. De Noor Trond Sollied geldt daarbij naar verluidt als optie. Hij was in het verleden succesvol bij onder meer Club Brugge. De Rotterdamse club zal echter niet naar buiten treden over het verloop van de nieuwe gesprekken.
  vrijdag 25 mei 2007 @ 11:27:45 #199
148059 Pritt
Atheïst
pi_49756702
Ben blij met Co's besluit, nu kan ik nog met gerust hart supporter van hem zijn.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_49758120
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 11:20 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]
Zal waarschijnlijk wel met geld te maken hebben. Co is een geldwolf
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')