Zouden katten dat nou écht kunnen ??? Ze legt hooguit een link tussen haar narigheid/angst/gevoel van groot onbehagen en de plotselinge verschijning van de kittens. Dat geeft haar géén leuk gevoel als ze zo'n kitten ziet. Het kost wel ff tijd om over die schrik heen te komen denk ik.quote:Op zaterdag 22 april 2006 10:03 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook ze mist voor haar gevoel een stuk![]()
Dat klinkt ontzettend cutequote:Op zaterdag 22 april 2006 17:49 schreef Pokkehontas het volgende:
Iemand ElisaB nog gezien? Nee zeker hè.....?Oftewel, die ligt nog lekker te slapen. Heel goed!!
Pjèr doet het nog steeds naar behoren. Hij drinkt ietsje minder dan vannacht, maar daar staat tegenover dat ie ook nog maar 1x dunne poep heeft gemaakt sinds vanochtend. En hij ligt zo lekker te spinnen, prachtig! We hebben de halve middag samen op de bank gelegen, kruik op mijn buik, Pjèr op mijn borst, Pjèr met zijn kont tegen de kruik aan, lekker een fleeceje erover. Hij ligt echt te genieten dan![]()
Pokkehontas en Pjèr zitten knus te schemeren, dus niet scherp te krijgen. Dan maar eentje van vannacht net na het vochtspuiten en voederen:quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |