quote:Op woensdag 26 april 2006 21:51 schreef slindenau het volgende:
[..]
Ik ook. Zie nu ook dat ze Oceans Eleven hebben als mooie LE...met Nl subs. Voor 8 pond (en eventueel minder verzendkosten in 1 zending) laat ik die niet liggen
.
Wat goedkoop zeg... Ik zit wel over citizen kane te denken...quote:Op woensdag 26 april 2006 20:56 schreef Dizer het volgende:
[..]
Volgens mij bedoel je die Pulp Fiction uit mijn post? Die heb ik via eBay gewonnen.
Je kan hem ook via eBay kopen, dan kost ie 11 pond:
http://cgi.ebay.nl/Pulp-F(...)ZphotoQQcmdZViewItem
Het is inderdaad goedkoop. Ik heb wel moeite moeten doen hoor... tot de laatste minuut lopen bieden en zoquote:Op woensdag 26 april 2006 21:54 schreef Shogo het volgende:
[..]
Wat goedkoop zeg... Ik zit wel over citizen kane te denken...![]()
Dat was eerst niet zo..quote:Op woensdag 26 april 2006 22:20 schreef slindenau het volgende:
Hoezo dat, die twee zussen verkopen ze toch via Buy It Now (die Pulp Fiction iig)?
Releasedate James Bond filmsquote:Op woensdag 26 april 2006 21:39 schreef dvdfreak het volgende:
21-09-2006 Diamonds Are Forever - Ultimate Edition Actie Sony Pictures
...
21-09-2006 You Only Live Twice - Ultimate Edition Actie Sony Pictures
Maar zo blijf je bezig. Na CR komt vast wel een nieuwe, dus die set heb je nooit compleetquote:Op woensdag 26 april 2006 22:27 schreef slindenau het volgende:
Releasedate James Bond films? Maar dan heb je de nieuwste, Casino Royale, dus niet...is ie nog steeds niet compleet
.
Jezus wat zijn ze geraffineerd bij blah, denk je mooi ik heb een leuke alias gevonden om weer een 2 pond voucher te kunnen innen. Krijg je hem netjes binnen op je mail en je vult hem in, alles fijn in orde. Klaar om te bestellen. Je voert de code in, niets aan de hand. Kom je bij de CC details uit en wijzigt die in je eigen naam om de transactie te kunnen voltooien.. HUPPA "Max per household exceeded"quote:Op donderdag 27 april 2006 01:07 schreef SPiDeY. het volgende:
Meteen maar missende seizoen 3 bij blah bestellen voor 17 eur, cd-wow met zijn 19 euro
Nee.. jij doet geen moeite om zo goedkoop mogelijk dvd's te krijgenquote:
quote:Op donderdag 27 april 2006 08:25 schreef Dizer het volgende:
[..]
Nee.. jij doet geen moeite om zo goedkoop mogelijk dvd's te krijgen![]()
Klopt, maar het zou voor ons bijvoorbeeld veel beter/leuker zijn als ook alle komende Bond's in diezelfde vorm worden uitgebracht, en niet door allerlei andere maatschappijen. Dan heb en hou je een mooie Bond collectie...quote:Op donderdag 27 april 2006 01:18 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Maar zo blijf je bezig. Na CR komt vast wel een nieuwe, dus die set heb je nooit compleet
Ziet er goed uit. Naar die film ga ik zeker heenquote:Op donderdag 27 april 2006 20:02 schreef Dizer het volgende:
VET!! De HD trailer van X-Men 3 ishttp://www.apple.com/trailers/fox/tls/trailer/
Ik beloof mijnzelf dat ik die film minimaal 3x ga zien in de biosquote:Op donderdag 27 april 2006 20:42 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
Ziet er goed uit. Naar die film ga ik zeker heen
quote:Op donderdag 27 april 2006 20:59 schreef pascalheister het volgende:
[..]
je komt wel heel vaak voorbij
Veel plezierquote:Op donderdag 27 april 2006 21:11 schreef pascalheister het volgende:
ok, ik ga nu ff House of Flying Daggers kijken
Lijkt wel een beetje vierkant.quote:Op donderdag 27 april 2006 19:19 schreef Dizer het volgende:
Mijn nieuwe camera is besteldDe Sony W70
[afbeelding]
[afbeelding]
Tot die tijd, kan ik geen foto maken van mijn inmiddels te volle dvd kast
en 3,5" displayquote:Op donderdag 27 april 2006 21:15 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Lijkt wel een beetje vierkant.
Maar 7,2 megapixel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |