Zo schieten we zeker op qua idëeen! .nl met wat ruimte zou leuk zijn, echter moet je wel goed nadenken wat je er op wil zetten.quote:Op maandag 22 mei 2006 11:03 schreef Numbie het volgende:
Kijk zo schieten we al weer wat op... Op John Mayer's officiële site kun je je ook inschrijven voor eht zogehete Rep programm. Dan kun je worden ingeschakeld voor (het organiseren van) activiteiten. Misschien dat als we ons daar massaal inschrijven dat we daar een reactie op krijgen... Meer ideeën?
Is 't niet gouwe ouwe?quote:Op maandag 29 mei 2006 12:59 schreef Numbie het volgende:
Heeel goed lieke
Groots nieuws
John heeft zaterdagnacht in Hotel Cafe LA spontaan een mini-showtje gedaan. Hierbij trok hij wat ouwe gouwe uit de kast (Neon, NST, etc. Hou MSM en RFT in de gaten voor downloads binnenkort). Groter nieuws echter was dat hij te kennen gaf dat 'The Hurt' (gespeeld in Eddie's Attic afgelopen herfst) niet op Continuum zal komen te staan. Maar op het volgende studio album dat kort na Continuum zou moeten uitkomen!![]()
Ja ik luisterde ook van de week en zat idd ook aan dat het gras is groener aan de andere kant te denken! Maar heb de CD nog niet lang genoeg om al zo ver te hebben door gedacht, vindt het wel echt een su-per-mooi nummer!quote:Op zondag 4 juni 2006 14:54 schreef Numbie het volgende:
Ik denk dat hij in dit nummer het heeft over het volgende:
Zij ziet weliswaar geen toekomst voor hun twee, maar zolang als het goed is, is het ook goed. (But then we go and hit the wall. When nothings changed, nothing's wrong. It's not the perfect hand.) En hij weet dat wel, hij heeft die bevestiging daarin niet nodig.. (I don't need another kind of green to know, I'm on the right side with you). Het gras is groener aan hun kant, alleen lijkt zij dat niet zo te zien. Maar daar komt ze later in het nummer wel achter ( Someday you'll...mine was the right side)
Had eigenlijk nooit zo heel goed geluisterd naar de tekst van dit nummer, maar moet nu zeker props geven aan Johnny![]()
YouTube? Noem me een kneus, maaruh be more specific please..!quote:Op zondag 4 juni 2006 21:47 schreef Numbie het volgende:
Anyway, op YouTube staat volgens mij zelfs een filmpje van AKOG acoustisch. Als je toch niets te doen hebt vanavond...
VET, ff bekijken nu. Voor lieke,quote:Op zondag 4 juni 2006 21:47 schreef Numbie het volgende:
Het is ook een supermooi nummer! Heel erg Hendrix/Vaughn, maar toch ook weer zo John door de tekst... Heerlijk!
Anyway, op YouTube staat volgens mij zelfs een filmpje van AKOG acoustisch. Als je toch niets te doen hebt vanavond...
Haha die reporter weet echt niet waar ie het zoeken moet!quote:Op maandag 5 juni 2006 14:47 schreef nemesis4 het volgende:
http://youtube.com/watch?v=8aaAwY-JThA
Haha John gets cocky. En uit die comments daar lijkt iedereen te denken dat ie echt zo arrogant is
"I don't wanna sit here and be arrogant, but there's no one else who can do it"
Dat filmpje wat bij 'Influences' staat slaat zoals gewoonlijk natuurlijk ook weer nergens opquote:Op woensdag 7 juni 2006 09:04 schreef Numbie het volgende:
Zeg dat wel ja..![]()
Nieuwe blog up! Bleek dat John vorig jaar nog met Billy Preston had gespeeld...
quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:29 schreef Numbie het volgende:
John is gewoon weer eens aan het fucken met ons
quote:Oh, en lieke, als je wilt wil ik wel je eerste friend worden, en je kunt je op myspace ook aanmelden bij de John Mayer EU group, of de Nederlandstalige john mayer myspace![]()
Hmm, zou toch even dat nummer opzoeken dan. Voor de rest is er geen enkele lyric van hem waarin hij 'sister' oid zegt...quote:Op zaterdag 10 juni 2006 22:54 schreef annoh het volgende:
Nee het was bij afdansen van mijn zusjeDus ik ging er van uit dat het een soort "hit"was waar ik geen weet van heb. De stem leek echt enórm op die van john mayer.
Mss Teddy Geiger? Klinkt qua stem btje als John...geloof alleen niet dat ie een nummer heeft met sister erin. Was het mss Twisting?quote:Op zondag 11 juni 2006 09:58 schreef annoh het volgende:
Echt raar want ik zou gewoon zweren dat het zijn stem was. Zo niet dan heb ik een nieuwe zanger ontdekt zodra ik weet welk nummer het is. Ook leuk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |