Ja, ik vind hem eigenlijk ook een beetje irritant wel. Net een recalcitrante puber of zo. Zonde.quote:Op maandag 24 april 2006 11:59 schreef weathergirl het volgende:vanavond weer! woehoe!
Wie mij trouwens ook tegenvalt is Douwe. Zo leuk als ik hem vorige keer vond, zo irritant vind ik hem nu. Ik snap zijn kampgenoten wel.
Zou hij nu dan zo anders zijn, of is dit het ultieme bewijs dat de redactie de beelden zó kan editten dat van iedereen een toffe peer of een eikel kan worden gemaakt?
Klopt, maar toen viel het beter.quote:Op maandag 24 april 2006 12:13 schreef dolle_hond het volgende:
douwe deed de vorige keer ongeveer t zelfde hoor.
op de rotsen met marnix en esther deed hij weinig en zat ook veel te mekkeren
douwe bloeit juist op als hij zijn outsider-rol volledig kan benuttenquote:Op maandag 24 april 2006 12:47 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Klopt, maar toen viel het beter.
Hij weet dat hij een buitenbeentje is, hij doet het er zelfs om. Ga dan ook niet mekkeren als ze je niet accepteren.
Jup!quote:Op maandag 24 april 2006 12:50 schreef dolle_hond het volgende:
douwe bloeit juist op als hij zijn outsider-rol volledig kan benutten
maar het lijkt er op dat hij een aantal medestanders gaat krijgen en dat de hechtheid van de groep er aan gaat.
ryan en jennifer zijn toch degenen die in de ogen van sommigen te zeer aan t hakken zijn.
Hé dat heb ik nu ook met Jennifer. De vorige keer vond ik haar leuk en vond het jammer dat ze er toen uit moest. Maar misschien hebben ze haar toen wel positief in de afleveringen neergezet juist omdat ze eruit moest door ziekte. Ze kunnen mensen neerzetten zoals ze willen natuurlijk.quote:Op maandag 24 april 2006 12:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
En een beetje terecht ook wel hoor. Ik was de vorige keer heel erg fan van Jennifer. Ryan vond ik toen al niet veel. Maar Jennifer is me nu iets te ratelbanderig ook.
Ja dus, dank u.quote:Op maandag 24 april 2006 12:20 schreef ruby het volgende:
Wordt dit nou elke zaterdagavond herhaald? Het stond namelijk niet in de gids.
Ze is gymlerares geworden na ER 2 dat zegt genoegquote:Op maandag 24 april 2006 20:37 schreef TheVulture het volgende:
Ligt het aan mij of is Jennifer een stuk harder en onsymphatieker dan in ER 2?
Ben nu echt geen fan meer van d'r ook al is Douwe een luie flikker eerste klas
verkeerde smiliequote:
Nee hoor...quote:Op maandag 24 april 2006 20:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
verkeerde smilie
het had dezemoeten zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |