quote:Op maandag 17 april 2006 11:12 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Verkapt "Ik ben een heaumeau, kijk mij eens anders zijn"-topic.
Jou avatar ziet er ook niet al te hetero uitquote:Op maandag 17 april 2006 11:12 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Verkapt "Ik ben een heaumeau, kijk mij eens anders zijn"-topic.
quote:Op maandag 17 april 2006 11:16 schreef _Liquid_ het volgende:
[..]
Jou avatar ziet er ook niet al te hetero uit
dat klopt; het ziet er ranzig uit, tis ook ranzig........quote:Op maandag 17 april 2006 11:15 schreef blue_sky het volgende:
Ook als ik naar hetero porno films kijk, heb ik vaak medelijden met mannen, dat ziet er zo ranzig uit hoe mannen gepijpt worden, dan kunnen ze toch niet lekker vinden...
Inderdaad, sommige vrouwen doen het meer omdat het een morele verplichting is. De echte liefhebbers haal je er zo tussenuitquote:Op maandag 17 april 2006 11:25 schreef simmu het volgende:
[..]
dat klopt; het ziet er ranzig uit, tis ook ranzig........
ik heb echter wat minder meelij met die mannen en meer met die vrouwen. het kan toch niet lekker zijn om een dot sperma op je gezicht te krijgen.........
misschien is het meer 'willen' en minder 'kunnen'.
edit: en hoe vind je vriend dat jij het doet? daar ben ik nu wel nieuwsgierig naar
quote:Op maandag 17 april 2006 11:29 schreef AlohaXa het volgende:
Pijpen vrouwen????!!!!???!!![]()
Weauw moet ik ook eens laten doen![]()
Het kunstje is heel simpel!quote:Op maandag 17 april 2006 11:36 schreef -Lillith- het volgende:
Ik heb nooit klachten gehad, maar kom maar op met tips....
als jij geen klachten hebt gehad, wie ben ik dan om jou tips te geven. 1 tip voor iedereen, zuig eraan en gebruik je handen lolquote:Op maandag 17 april 2006 11:36 schreef -Lillith- het volgende:
Ik heb nooit klachten gehad, maar kom maar op met tips....
Dat is het 'm ook. Bij veel van die meiden had ik het idee dat ze het deden zodat ze van die verplichting af waren. Die ene die het wel goed kon had er zichtbaar plezier aan.quote:Op maandag 17 april 2006 11:29 schreef LENUS het volgende:
[..]
Inderdaad, sommige vrouwen doen het meer omdat het een morele verplichting is. De echte liefhebbers haal je er zo tussenuit
Lijkt me zo geil.... dat ze eerst zegt van ik doe even m`n tanden uitquote:Op maandag 17 april 2006 11:44 schreef LENUS het volgende:
Nou, misschien moet je eens naar Lange Frans luisteren:
zuig pik met 2 handen, veel spuug en geen tanden![]()
Als je homo bent lijkt me dat je er sowieso minder van geniet als een vrouw je pijpt dan als een man dat doetquote:Op maandag 17 april 2006 11:03 schreef blue_sky het volgende:
Ok. Ik ben homo en ben ooit twee keer door een vrouw gepijpt en tot twee keer toe vond ik het totaal niet lekker en deed ze het niet goed. Als mannen vroeger of nu mijn vriend mij pijpt, weten ze echt precies hoe ze het moeten doen en is het echt gewelig.
Wie denkt er ook zo over? Of wie heeft hier ook ervaring van beide kanten mee?
ik ben een vrouw en vind het ook geil om te doen, en heb nooit klachtenquote:Op maandag 17 april 2006 11:46 schreef Disorder het volgende:
[..]
Dat is het 'm ook. Bij veel van die meiden had ik het idee dat ze het deden zodat ze van die verplichting af waren. Die ene die het wel goed kon had er zichtbaar plezier aan.
Ik was toen nog geen homo, althans niet bewust en denk niet dat het er wat mee te maken heeft, het gaat er nog steeds om hoe iemand het doet. andere dingen die we deden waren wel heel geil.quote:Op maandag 17 april 2006 11:47 schreef M1RR1E het volgende:
[..]
Als je homo bent lijkt me dat je er sowieso minder van geniet als een vrouw je pijpt dan als een man dat doetWant die vrouw doet je dan minder, wordt je minder opgewonden van. Het lijkt me logisch dat je iets veel lekkerder vindt als je heel geil bent
Alsof een gozer gaat klagen als je aan het sabbelen bentquote:Op maandag 17 april 2006 11:51 schreef Virgin het volgende:
[..]
ik ben een vrouw en vind het ook geil om te doen, en heb nooit klachten![]()
![]()
![]()
right, that make sense.....not!quote:Op maandag 17 april 2006 12:05 schreef Camplo het volgende:
Als je denkt dat een man kan pijpen ben je IN MY OPINION laag gezaakt. Héél laag...
Sorry, maar ik weet zeker dat ik het wél kan.quote:Op maandag 17 april 2006 15:43 schreef Monocultuur het volgende:
vrouwen kunnen niet pijpen. punt.
ja van mannen weet ik het niet. en dat laat ik ook maar zo
Jij hebt waarschijnlijk andere gedachten als een vrouw je pijpt, andersom zou ik niet door een man gepijpt willen worden.quote:Op maandag 17 april 2006 11:03 schreef blue_sky het volgende:
Ok. Ik ben homo en ben ooit twee keer door een vrouw gepijpt en tot twee keer toe vond ik het totaal niet lekker en deed ze het niet goed. Als mannen vroeger of nu mijn vriend mij pijpt, weten ze echt precies hoe ze het moeten doen en is het echt gewelig.
Wie denkt er ook zo over? Of wie heeft hier ook ervaring van beide kanten mee?
quote:Op maandag 17 april 2006 15:45 schreef Vivi het volgende:
[..]
Sorry, maar ik weet zeker dat ik het wél kan.
moet je mij is een x proberenquote:Op maandag 17 april 2006 11:03 schreef blue_sky het volgende:
Ok. Ik ben homo en ben ooit twee keer door een vrouw gepijpt en tot twee keer toe vond ik het totaal niet lekker en deed ze het niet goed. Als mannen vroeger of nu mijn vriend mij pijpt, weten ze echt precies hoe ze het moeten doen en is het echt gewelig.
Wie denkt er ook zo over? Of wie heeft hier ook ervaring van beide kanten mee?
50 euroquote:Op maandag 17 april 2006 17:16 schreef AlohaXa het volgende:
[..]
*zucht, ok ik doe wel de algemene steekproef![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |